Týmové školení Zdravé 5 na Vysočině

Na týmovém školení lektorů Zdravé Pětky, které se uskutečnilo ve dnech 13.9. - 15.9.2023 v Penzionu na Křižánkách, byly představeny novinky výukových programů Zdravé 5.

 

Během školení se také konaly dva speciální vzdělávací bloky. Jeden byl veden primářem dětské obezitologické ambulance MUDr. Janem Boženským, který se zabýval tématem dětské obezity a jejího řešení. Druhý blok byl veden PaeDr. Lenkou Kubrichtovou a zaměřoval se na výchovu ke zdraví.

 

Účastníci školení také měli možnost seznámit se s plánem dalších aktivit Nadačního fondu Albert.

 

Celé týmové školení bylo velmi úspěšné. Lektorky získaly nové informace a poznatky, které budou moci využít ve své práci se žáky.

 

Program Zdravá 5 nabízí unikátní výukové programy zaměřené na zdravý životní styl. Naše programy jsou hravé, zábavné a edukační, a pomáhají dětem pochopit důležitost správného stravování a pohybu. Do programu Zdravá 5 se může přihlásit každá základní i mateřská škola nebo organizace pracující s dětmi v České republice. 

 

Registrace je jednoduchá - stačí se zaregistrovat na naší webové stránce a obdržíte přihlašovací údaje. Poté si můžete pohodlně předobjednat požadovaný počet tříd. Výuka může probíhat každý pracovní den školního roku v prostorách vaší školy.

 

Těšíme se na spolupráci s vámi a na to, že společně přispějeme ke zdraví a vzdělání vašich žáků.

 

S pozdravem,

 

Tým Zdravé 5

 


Týmové školení Zdravé 5 na Vysočině