E-mail zodpovědné osoby
Heslo
Zapomněli jste heslo?;

Novinky z výuky

Krásné psaní
Veliké díky za krásné psaní od paní Prášilové. Jak to tedy probíhalo v MŠ Mostkovice?!? Paní lektorka si pro děti připravila program o zdravém stravování a děti se hravou formou seznamovaly s potravinami, které našemu tělu prospívají, a které by také ... Číst více »
Hrátky ve školce
Hrátky Zdravé 5 je program určený pro mateřské školy plný her o správné výživě. Jedná se o pohádkový příběh o Evičce a Péťovi, kteří naleznou společně s partou Zdravé 5 cestu ke zdraví. Číst více »
Olivovna :-)

Olivovna :-)

25.03.2019
Olivova dětská léčebna o.p.s. byla založena v roce 1896 manželi Aloisem a Luisou Olivovými s cílem poskytovat dětem zdravotní a sociální služby. I tam si našla cestu naše lektorka Zdravé 5. A jak vše hodnotí nutriční terapeut? Číst více »
Fotocesta

Fotocesta

25.03.2019
Pojďte s námi do MŠ Záboří nad Labem, kde se konal další skvělý výukový program Zdravá 5. Číst více »
Píše nám...

Píše nám...

25.03.2019
Píše nám paní učitelka ze ZŠ Úpice-Lány. A píše nám nadšeně. DĚKUJEME Číst více »
Dobrůtkové Říčany
Přinášíme ve fotografiích dobrůtkový pozdrav ze ZŠ Nerudova Říčany. Snad i vám na chvilku "zavoní" zdravé stravování přes obrazovku PC... Číst více »
Pozdravy ze Stráže pod Ralskem
V prosinci se žáci ZŠ Stráž pod Ralskem - I. stupeň, zúčastnili výukového programu Zdravá 5. Paní lektorka v zábavné dvouhodinovce plné her a soutěží seznamovala žáky s pěti základními zásadami zdravého stravování. Číst více »
To nás těší
Ano, opravdu nás nejvíce těší zpětná vazba od třídní učitelky. Když se program líbí, jsme rádi :) Paní učitelce Šímové děkujeme! Číst více »
Zábava a soutěže
Žáci 4. ročníku ZŠ Josefa Hlávky Přeštice se účastnili besedy „Zdravá pětka“. Číst více »
Boj s bacily

Boj s bacily

18.01.2019
Za okny chumelí a mráz maluje všude kolem. Jak jinak se připravit na zimní sporty, než pořádnou náloží ovoce a zeleniny. Nebereme sílu, energii a můžeme vyrazit na lyže, boby, sáně, nebo třeba procházku do zasněžených kopců. Číst více »
Aktéři příběhu
Hrátky Zdravé 5 je program určený pro mateřské školy plný her o správné výživě. Jedná se o pohádkový příběh o Evičce a Péťovi, kteří naleznou společně s partou Zdravé 5 cestu ke zdraví. Přijeli jsme s naším programem i do MŠ Riegrova Opava. Číst více »
Jarní květiny v zimě
Voní zvláštně, někdy jako paprika nebo hrášek. Kvetou rychle a dají se sníst. Tak takové jsou jarní květiny dětí, které se učí zdravě jíst :) Číst více »
Párty v rytmu zdraví
Uvařit dobroty, zdravé a vynikající, se učili žáci v ZŠ Štítina. Ti z vás, kteří mají chuť na palačinky, si mohou vše také připravit, podle našeho skvělého receptu. Číst více »
Pětka v jídelníčku
Žáci v ZŠ Ženklava už přesně vědí, že dostat 5 na vysvědčení Zdravé 5 je to úplně NEJ. Číst více »
Fazolková dáma
Fazolková dáma a taky pan Paprika a lodičky z hrášku. Hraní se Zdravou 5 je hraním a učením bez hranic. Číst více »
Do Thajska

Do Thajska

11.01.2019
Ano, i tam si mohly na sklonku roku 2018 ve své fantazii zaletět děti se Zdravou 5. Thajsou kuchyni si tentokrát vyzkoušeli žáci ZŠ Komenského, Světlá nad Sázavou. Číst více »
Jak bylo ve Voticích
Ve dnech 21. - 22. 11. navštívila naši školku lektorka s programem "Zdravá 5". Číst více »
Po stopách

Po stopách

29.11.2018
Vydejte se s námi po fotografických stopách dobrot programů Zdravá 5, které probíhaly po celý den v Dětském domově Most. Číst více »
Pozitivně naladěni
V praktické škole v Kolíně si děti užily párty se Zdravou 5 a vyrobené pokrmy z našich receptů chutnaly nejen dětem, ale i učitelům. Číst více »
Spokojené školky a školy
I tak zní jeden z našich cílů. Program Zdravé 5 je tu pro všechny, kteří se chtějí dozvědět více o zdravém jídelníčku, nakupování a životním stylu. Za milé poděkování patří díky do MŠ Rabí. Číst více »