Zdravé poděkování do dětských domovů

Zdravý, voňavý, srdečný a laskavý. Tak právě takový je adventní čas se Zdravou 5. Tým našich skvělých lektorek právě vyjíždí do 85 dětských domovů po celé České republice. Rádi bychom tak poděkovali za celý Nadační fond Albert Vám všem. Především za to, že jste zvládli celý tento náročný rok. 

Do každého dětského domova přivážíme jako dárek krabičku tradičního, ale zdravějšího cukroví, které naše šikovné lektorky doma napekly. A tak se děti, i zaměstnanci z dětských domovů, mohou těšit na celozrnné perníčky, linecké cukroví ze špaldové mouky a nepečené kuličky ze sušeného ovoce a oříšků.

Zároveň je to pro všechny nová motivace, možnost a příležitost vyzkoušet si zdravější verzi cukroví samostatně připravit.  Vždyť i takové cukroví může chutnat velmi dobře! Domovy obdrží přesné recepty a také několik základních surovin pro zdravější pečení (celozrnnou mouku, oříšky a sušené ovoce). Na všechny se už moc těšíme ve dnech 4.-14. prosince 2020. Zapojuje se 14 lektorek, vždy jedna v kraji. 

 

Přejeme všem klidný vánoční čas. A věříme, že naše cukroví přinese do dětských domovů nejen vůni vanilky, ale i jemné pohlazení, srdečný úsměv a přesvědčení, že v každé době je důležité mít k sobě blízko a pomáhat si.

Krásné Vánoce přeje celý tým Zdravé 5


Zdravé poděkování do dětských domovů