E-mail zodpovědné osoby
Heslo
Zapomněli jste heslo?;

Zapojené školy

Jedná se o všechny školy, kde již proběhl program Zdravé 5.
ŠkolaMěstoKraj
10.ZŠ nám. Míru 6 PlzeńPlzeňský kraj
10. ZŠ Plzeň, nám. Míru 6, příspěvková organizace PlzeňPlzeňský kraj
11.MŠPísekJihočeský kraj
11. ZŠPlzeňPlzeňský kraj
11.ZŠ MostMostÚstecký kraj
12. mateřská školaPísekJihočeský kraj
12.MŠ PísekPísekJihočeský kraj
12.MŠ SluníčkoŽďár nad SázavouVysočina
13.Mateřská školaPísekJihočeský kraj
13. ZŠ PlzeňPlzeňPlzeňský kraj
15. ZŠPlzeňPlzeňský kraj
15.ZŠ odloučené pracoviště KřimicePlzeň-KřimicePlzeňský kraj
16.mateřská školaPlzeňPlzeňský kraj
16.základní škola a mateřská škola, Plzeň, Americká třída 30, příspěvková organizacePlzeňPlzeňský kraj
16.ZŠ a MŠ PlzeňPlzeň-MalesicePlzeňský kraj
17.MŠ PlzeňPlzeňPlzeňský kraj
17. ZŠ a MŠ Plzeň, Malická 1PlzeňPlzeňský kraj
1.kladenská soukromá základní školaKladnoStředočeský kraj
1.Mateřská školaPraha 21Hlavní město Praha
1.mateřská škola BřezniceBřezniceStředočeský kraj
1. mateřská škola HejniceHejniceLiberecký kraj
1.mateřská škola Jindřichův Hradec IIJindřichův HradecJihočeský kraj
1.Mateřská škola Karlovy Vary, Komenského 7, p.oKarlovy VaryKarlovarský kraj
1.mšJindřichův HradecJihočeský kraj
1.MŠ Husitská Nová PakaKrálovéhradecký kraj
1. MŠ Karlovy Vary, Komenského 7, příspěvková organizace, odl. prac.: MŠ U Brodu 73 - TašoviceKarlovy VaryKarlovarský kraj
1. MŠ Karlovy Vary - MŠ CestičkaKarlovy VaryKarlovarský kraj
1. Scioškola PrahaPrahaHlavní město Praha
1.základní škola HolešovHolešovZlínský kraj
1.základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková organizacePlzeňPlzeňský kraj
1.ZŠ SedlčanySedlčanyStředočeský kraj
1.ZŠ SokolovskáMnichovo HradištěStředočeský kraj
1.ZŠ SokolovskáMnichovo HradištěStředočeský kraj
25.zš PlzeňPlzeňský kraj
25. ZŠPlzeňPlzeňský kraj
26. ZŠ PlzeňPlzeňPlzeňský kraj
27.MŠ ZAHRADNÍ CHOMUTOVChomutovÚstecký kraj
28. základní škola Plzeň, Rodinná 39, příspěvková organizacePlzeňPlzeňský kraj
2. Mateřská škola Horní Bříza, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceHorní Bříza 33012Plzeňský kraj
2. mateřská škola Jindřichův Hradec III.Jindřichův HradecJihočeský kraj
2.mateřská škola, Nová PakaNová PakaKrálovéhradecký kraj
2.MŠ Velké Opatovice, příspěvková organizaceVelké OpatoviceJihomoravský kraj
2. Základní škola HolešovHolešovZlínský kraj
2. Základní škola HolešovHolešovZlínský kraj
2. Základní škola HolešovHolešovZlínský kraj
2. základní škola Napajedla, p. o.NapajedlaZlínský kraj
2. zš J. A. Komenského MilevskoMilevskoJihočeský kraj
2. ZŠ J.A.Komenského MilevskoMilevskoJihočeský kraj
31.ZŠPlzeňPlzeňský kraj
34. základní škola Plzeň, příspěvková organizacePlzeňPlzeňský kraj
3. mateřská škola Třeboň,Jeronýmova 183,379 01 TřeboňTřeboňJihočeský kraj
3.mšPÍSEKJihočeský kraj
3.MŠ při ZŠ T.G.Masaryka a mateřská škola Písek, Čelakovského 24PísekJihočeský kraj
3. základní škola ChebChebKarlovarský kraj
3.ZŠ Družby 329HolešovZlínský kraj
3. ZŠ NeratoviceNeratoviceStředočeský kraj
4. základní škola ChebChebKarlovarský kraj
4. základní škola Nerudova ŘíčanyŘíčanyStředočeský kraj
4.základní škola Plzeň, příspěvková organizacePlzeňPlzeňský kraj
57.mateřská škola Plzeň, Nad Dalmatinkou 1, příspěvková organizacePlzeňPlzeňský kraj
5.mateřská školaPlzeňPlzeňský kraj
5. základní škola ChebChebKarlovarský kraj
5.ZS Kladno MoskevskáKladnoStředočeský kraj
64.mš PlzeňPlzeňský kraj
6. ZŠ ChebChebKarlovarský kraj
70. mateřská škola Plzeň, Waltrova 26, příspěvková organizacePlzeň Plzeňský kraj
70.mateřská škola, Plzeň, Waltrova 26,příspěvková organizacePlzeňPlzeňský kraj
7zš třinecTřinecMoravskoslezský kraj
80.mateřská škola Plzeň, přísp. organizacePlzeňPlzeňský kraj
8. MŠ PísekPísekJihočeský kraj
9. skautský oddíl Blansko, CestaBlanskoJihomoravský kraj
AkademiaBrnoJihomoravský kraj
Armáda spásyPřerovOlomoucký kraj
Azylový dům pro rodiny s dětmi NADĚJE LitoměřiceÚstecký kraj
Azylový dům pro ženy a matky s dětmiLovosiceÚstecký kraj
Babycentrum V zahradePrahaHlavní město Praha
Bělohradská mateřská školaLázně BělohradKrálovéhradecký kraj
BG,ZŠ a MŠ BohosudovKrupkaÚstecký kraj
Blízký soused, z. s.PlzeňPlzeňský kraj
Blízký soused, z. s.PlzeňPlzeňský kraj
Bolevecká základní škola PlzeňPlzeňPlzeňský kraj
Bolevecká základní škola PlzeňPlzeňPlzeňský kraj
BRÁNA - základní škola a mateřská školaNová PakaKrálovéhradecký kraj
Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež - SRDÍČKOLitoměřiceÚstecký kraj
centrum rozvoje dětí FasTracKidsPraha 5Hlavní město Praha
ChabařovickáchabařoviceÚstecký kraj
Církevní mateřská školaTáborJihočeský kraj
Církevní mateřská škola Ovečka v OlomouciOlomoucOlomoucký kraj
Církevní mateřská škola Svatojánek LitovelOlomoucký kraj
Církevní základní a mateřská škola TřinecTřinecMoravskoslezský kraj
Církevní základní škola a mateřská škola TřinecTřinecMoravskoslezský kraj
Církevní základní škola svaté Ludmily v Hradci nad MoravicíHradec nad MoravicíMoravskoslezský kraj
Církevní ZŠ a MŠ ve ZlíněZlínZlínský kraj
DD a ŠJ Budišov nad BudišovkouBudišov nad BudišovkouMoravskoslezský kraj
DD a ŠJ Hranice Hranice na MoravěOlomoucký kraj
dd a sj solenicesoleniceStředočeský kraj
DD HodonínHodonínJihomoravský kraj
DD IvančiceIvančiceJihomoravský kraj
DDM Praha 10 - Dům UmPraha 9 - Újezd nad LesyHlavní město Praha
DDM PřešticePřešticePlzeňský kraj
DD Solenice soleniceStředočeský kraj
DDŠ, ZŠ a ŠJBystřice pod HostýnemZlínský kraj
DD TišnovTišnovJihomoravský kraj
Děti sportu HK, z.s.Pardubice VIIPardubický kraj
Dětská agentura Kroužky s.r.o.Praha 2Hlavní město Praha
Dětské centrum VLNKA z.s.ZlínZlínský kraj
Dětské skupiny a rehab. stacionář PříbramPříbram VIIStředočeský kraj
Dětský diagnostický ústav Ostrava PřívozMoravskoslezský kraj
Dětský diagnostický ústav Hradec KrálovéHradec KrálovéKrálovéhradecký kraj
Dětský domovStaňkovPlzeňský kraj
Dětský domovHolicePardubický kraj
dětský domov a Školní jídelna PlumlovOlomoucký kraj
Dětský domov a školní jídelnaÚstí nad LabemÚstecký kraj
Dětský domov a školní jídelnaHavířov - PodlesíMoravskoslezský kraj
Dětský domov a Školní jídelnaTuchlov, OhníčÚstecký kraj
Dětský domov a Školní jídelnaÚstí nad LabemÚstecký kraj
Dětský domov a Školní jídelnaHora Svaté KateřinyÚstecký kraj
Dětský domov a Školní jídelna, HraniceHraniceOlomoucký kraj
Dětský domov a Školní jídelna, Lichnov 253, příspěvková organizaceLichnovMoravskoslezský kraj
Dětský domov a Školní jídelna Melč MelčOlomoucký kraj
Dětský domov a Školní jídelna MostMostÚstecký kraj
Dětský domov a školní jídelna, přísp.org.Budišov nad BudišovkouMoravskoslezský kraj
Dětský domov a Školní jídelna ProstějovProstějovOlomoucký kraj
Dětský domov a Školní jídelna SázavaSázavaStředočeský kraj
Dětský domov a školní jídelna Sedloňov 153Deštné v Orlických horáchKrálovéhradecký kraj
Dětský domov a Školní jídelna - Severní TerasaÚstí nad LabemÚstecký kraj
Dětský domov a školní jídelna TuchlovOhníčÚstecký kraj
Dětský domov a Školní jídelna TuchlovOhníčÚstecký kraj
Dětský domov Dolní PočernicePraha 9Hlavní město Praha
Dětský domov HrotoviceHrotoviceVysočina
Dětský domov Husita, o.p.s.DubenecStředočeský kraj
Dětský domov, Jemnice, Třešňová 748JemniceVysočina
Dětský domov LitoměřiceLitoměřiceÚstecký kraj
Dětský domov Mariánské Lázně a Aš, p.o.Karlovarský kraj
Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická školaPísekJihočeský kraj
Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola ZlínZlínZlínský kraj
Dětský domov MostMostÚstecký kraj
Dětský domov, NepomukNepomukPlzeňský kraj
Dětský domov Nová VesNová Ves u ChotěbořeVysočina
Dětský domov PoličkaPoličkaPardubický kraj
Dětský domov PotštejnPotštejnPardubický kraj
Dětský domov se školouBystřice pod HostýnemZlínský kraj
Dětský domov se školouSlanýStředočeský kraj
Dětský domov TěrlickoTěrlickoMoravskoslezský kraj
Dětský domov Uherské HradištěUherské hradištěZlínský kraj
Dětský domov Uherský OstrohUherský OstrohZlínský kraj
Dětský domov Úsměv a Školní jídelna, p.o.OstravaMoravskoslezský kraj
Dětský domov VolyněVolyněJihočeský kraj
Dětský domov, základní škola a školní jídelnaRadenínJihočeský kraj
Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Žatec, příps. organizaceŽatecÚstecký kraj
Dětský domov, Základní škola Střední škola, Duchcov, příspěvková organizaceDuchcovÚstecký kraj
Dětský domov, ZŠ a PrŠ Valašské KloboukyValašské KloboukyZlínský kraj
Dětský sbor Chorea pueri ustensis, z.s.Ústí nad LabemÚstecký kraj
DevítkaBrnoJihomoravský kraj
Diagnostický ústav a středisko výchovné péčeBrnoJihomoravský kraj
Diakonie ČCEMostÚstecký kraj
Doctrina ZŠ a MŠLiberec 4Liberecký kraj
Dolní DobroučDolní DobroučPardubický kraj
DROM, romské střediskoBrnoJihomoravský kraj
Dům dětí a mládeže DobruškaDobruškaKrálovéhradecký kraj
Dům dětí a mládeže Kamarád v České TřebovéČeská TřebováPardubický kraj
DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE KOJETÍNKojetínOlomoucký kraj
Dům dětí a mládeže NýrskoNýrskoPlzeňský kraj
EDUCATION INSTITUTE základní škola, mateřská škola, s.r.o.Ostrava-VýškoviceMoravskoslezský kraj
EDUCATION INSTITUTE, základní škola, mateřská škola, s. r. o.OstravaMoravskoslezský kraj
FAJN školkaOstrava ZábřehMoravskoslezský kraj
Fakultní základní školaPrahaHlavní město Praha
fantovkakapliceJihočeský kraj
Firemni skolka ČEZPraha Hlavní město Praha
FUTURUM FAMILY a BENJAMINEK mateřská škola o.p.s.Praha 4Hlavní město Praha
FZŠ a MŠ Barrandov II odloučené pracoviště ZáhorskéhoPraha 5 - HlubočepyHlavní město Praha
FZŠ Barrandov II Praha 5Hlavní město Praha
FZŠ ChodovickáPraha 9 - Horní PočerniceHlavní město Praha
FZŠ Mezi ŠkolamiPraha 5 StodůlkyHlavní město Praha
FZŠ Mezi Školami 2322Praha 5Hlavní město Praha
GS-PROFI s.r.o.TepliceÚstecký kraj
Gymnázium a SOŠPNová PakaKrálovéhradecký kraj
Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, přísp. organizaceMikulovJihomoravský kraj
Gymnázium Brno - ŘečkoviceBrnoJihomoravský kraj
Gymnázium Ostrava - HrabůvkaOstrava - HrabůvkaMoravskoslezský kraj
Gymnázium pod Svatou Horou PříbramStředočeský kraj
Gymnázium Roznov pod RadhoštěmRožnov pod RadhoštěmZlínský kraj
Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad SázavouLedeč nad SázavouVysočina
Gymnázium, SOŠ, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 2, Ječná 27PrahaHlavní město Praha
Gymnázium SušiceSušicePlzeňský kraj
II. mateřská škola Preciosa, o.p.s.Liberec 24Liberecký kraj
I.mateřská škola Preciosa, o.p.s.Jablonné v PodještědíLiberecký kraj
Informační centrum pro mládežTurnovLiberecký kraj
Integrovaná základní škola a mateřská školaSrubyPardubický kraj
IQ Roma servis, z. s. - pobočkaVyškovJihomoravský kraj
Jarní 400OrlováMoravskoslezský kraj
Jesle a stacionář pro děti s očními vadamiChebKarlovarský kraj
Jungmannova ZŠ, BerounBerounStředočeský kraj
KazimírkaPraha 9Hlavní město Praha
Kindergarten At The Castle - Mateřská škola Na HraděTřebíčVysočina
Klubík ŠestajoviceŠestajoviceStředočeský kraj
KMO - pobočka Vietnamská (knihovna)Ostrava-PorubaMoravskoslezský kraj
Komunitní centrum SvetluškaÚstí nad LabemÚstecký kraj
Komunitní centrum SvětluškaÚstí nad Labem - StřekovÚstecký kraj
Komunitní centrum ZIPHradec KrálovéKrálovéhradecký kraj
Komunitní středisko KontaktLiberecLiberecký kraj
Kouzelná fazolkaPrahaHlavní město Praha
Krakonošova základní škola a mateřská škola Loukov, okr. SemilySemilyLiberecký kraj
Křesťanská Základní a Mateřská škola Jana HusaBrno - LíšeňJihomoravský kraj
Křesťanská ZŠ a MŠ J. A. KomenskéhoLiberecLiberecký kraj
Krkonošská ZŠ a MŠ VítkoviceVítkovice v Krkonoších 28Liberecký kraj
Kroužky pro dětiPraha 2Hlavní město Praha
Kroužky pro dětiPraha 2Hlavní město Praha
Květ života Brno, z. ú.BrnoJihomoravský kraj
Léčebné lázně Lázně KynžvartLázně KynžvartKarlovarský kraj
Lesní rodinný klub Pod Trolím vrchemChotilskoStředočeský kraj
Lesní školka Pavlovice u PřerovaOlomoucký kraj
Lužánky-středisko volného času, příspěvková organizaceBrnoJihomoravský kraj
Masarykova Morašice u LitomyšlePardubický kraj
Masarykova jubilejní ZŠ a MŠČernilovKrálovéhradecký kraj
Masarykova Mš a ZšČernilov Královéhradecký kraj
Masarykova základní a mateřšká škola Velká BystřiceVelká BystřiceOlomoucký kraj
Masarykova základní školaPraha Újezd nad LesyHlavní město Praha
Masarykova základní školaMorašice u LitomyšlePardubický kraj
Masarykova základní škola Stará PakaKrálovéhradecký kraj
Masarykova základní škola Velká nad VeličkouJihomoravský kraj
Masarykova základní škola a Mateřská školaHradec KrálovéKrálovéhradecký kraj
Masarykova Základní škola a mateřská škola Hnojník 120 HnojníkMoravskoslezský kraj
Masarykova základní škola a mateřská škola Melč, okres Opava, příspěvkoévá organizaceMelčMoravskoslezský kraj
Masarykova základní škola DymokuryDymokuryStředočeský kraj
Masarykova základní škola Janovice nad Úhlavou okres KlatovyJanovice nad ÚhlavouPlzeňský kraj
Masarykova základní škola Libštát, okres SemilyLibštátLiberecký kraj
Masarykova ZŠ a MŠ Hradec Králové - Plotiště,Královéhradecký kraj
Masarykova ZŠ a MŠ BrodceBrodceStředočeský kraj
Masarykova ZŠ a MŠ Hnojník 120Hnojník Moravskoslezský kraj
Masarykova ZŠ Dolní Roveň, okres PardubiceDolní RoveňPardubický kraj
Masarykova ZŠ ObecnicePříbramStředočeský kraj
mateřská mateřská škola Třebestovice, příspěvková organizaceTřebestoviceStředočeský kraj
Materska skolaPraha 5Hlavní město Praha
Materska skolaCeska VesOlomoucký kraj
mateřská školaTřinecMoravskoslezský kraj
mateřská školaNedvědiceJihomoravský kraj
mateřská školaUherský BrodZlínský kraj
Mateřská školaČeské BudějoviceJihočeský kraj
Mateřská školaDobrá Voda u ČBJihočeský kraj
Mateřská školaKrnovMoravskoslezský kraj
Mateřská školaČermná nad OrlicíKrálovéhradecký kraj
Mateřská školaHorní SlavkovKarlovarský kraj
Mateřská školaMělníkStředočeský kraj
Mateřská školaStaré MěstoZlínský kraj
Mateřská školaOstravaMoravskoslezský kraj
Mateřská školaUherský BrodZlínský kraj
Mateřská školaVolaryJihočeský kraj
Mateřská školaZáboří nad LabemStředočeský kraj
Mateřská školaZelenáÚstecký kraj
Mateřská školaLitoměřiceÚstecký kraj
Mateřská školaPřevýšovKrálovéhradecký kraj
Mateřská školaDivišovStředočeský kraj
Mateřská školaBystřice pod HostýnemZlínský kraj
Mateřská školaVysoké nad JizerouLiberecký kraj
Mateřská školaDačiceJihočeský kraj
Mateřská školaPředměřice nad JizerouStředočeský kraj
Mateřská školaLindavaLiberecký kraj
Mateřská školaNový MalínOlomoucký kraj
Mateřská školaStříbroPlzeňský kraj
Mateřská školaVranýStředočeský kraj
Mateřská školaPraha 10Hlavní město Praha
Mateřská školaHoršovský TýnPlzeňský kraj
Mateřská školaVarnsdorfHlavní město Praha
Mateřská školaČeperkaPardubický kraj
Mateřská školaHrušovany nad JevišovkouJihomoravský kraj
Mateřská školaPolnáVysočina
Mateřská školaNová VesStředočeský kraj
Mateřská školaSvatoslavVysočina
Mateřská školaSedlčanyStředočeský kraj
Mateřská školaPoděbradyStředočeský kraj
Mateřská školaLanškrounPardubický kraj
Mateřská školaVelký OřechovZlínský kraj
Mateřská školaBáňoviceJihočeský kraj
Mateřská školaUherský BrodZlínský kraj
Mateřská školaHoražďovicePlzeňský kraj
Mateřská školaLhota pod LibčanyKrálovéhradecký kraj
Mateřská školaZnojmoJihomoravský kraj
Mateřská školaTřinecMoravskoslezský kraj
Mateřská školaNedvědiceJihomoravský kraj
Mateřská školaBílinaÚstecký kraj
Mateřská školaTatenicePardubický kraj
Mateřská škola Víchová nad JizerouLiberecký kraj
Mateřská škola KněževesStředočeský kraj
Mateřská škola Frýdek-MístekMoravskoslezský kraj
MATEŘSKÁ ŠKOLAPERUCÚstecký kraj
Mateřská škola 1.máje 1153, Rožnov p.R., příspěvková organizaceRožnov pod RadhoštěmZlínský kraj
Mateřská škola1.máje 1153, Rožnov p.R.,,příspěvková organizaceRožnov pod RadhoštěmZlínský kraj
Mateřská škola 1. Máje 864Rožnov pod RadhoštěmZlínský kraj
Mateřská škola 4 pastelky, Praha 4, Sedlčanská 14, detaš. pracoviště Pl2Praha 4Hlavní město Praha
Mateřská škola A. Gavlase 12a Ostrava-DubinaOstravaMoravskoslezský kraj
Mateřská škola AlbrechtickáPraha 9Hlavní město Praha
Mateřská škola a školní jídelna ChotětovChotětovStředočeský kraj
Mateřská škola a základní škola Brno, Kociánka, příspěvková organizaceBrnoJihomoravský kraj
Mateřská škola a základní škola MONTEOstrava - Hulváky Moravskoslezský kraj
Mateřská škola a Základní škola NEMOŘíčanyStředočeský kraj
Mateřská škola a Základní škola NEMOŘíčanyStředočeský kraj
Mateřská škola Banín, okres SvitavyBanínPardubický kraj
Mateřská škola Benjamínek, o.p.s.MilavčePlzeňský kraj
Mateřská škola BeránekJihlavaVysočina
Mateřská škola Beroun, Tovární 44, POBeroun 2Středočeský kraj
Mateřská škola BeruškaBrno- ŽabovřeskyJihomoravský kraj
Mateřská škola BeruškaChlumec nad CidlinouKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola "Beruška", Liberec, Na Pískovně 761/3, příspěvková organizaceLiberec 14Liberecký kraj
Mateřská škola BěstvinaTřemošnicePardubický kraj
Mateřská škola Bludov, příspěvková organizaceBludovOlomoucký kraj
Mateřská škola Bludov, příspěvková organizaceBludovOlomoucký kraj
Mateřská škola Bocanovice 19,okres Frýdek - Místek,příspěvková organizaceBocanovice 21Moravskoslezský kraj
Mateřská škola Bohušovice nad OhříBohušovice nad OhříÚstecký kraj
Mateřská škola, Bojanov, okres ChrudimBojanovPardubický kraj
Mateřská škola , Bojkovice , Štefánikova 830 , okres Uherské HradištěBojkoviceZlínský kraj
Mateřská škola BoroticeBoroticeStředočeský kraj
Mateřská Škola BorůvkaŠumperkOlomoucký kraj
Mateřská škola BožeticeSepekovJihočeský kraj
Mateřská škola Bratří ČapkůPříbram VIIStředočeský kraj
Mateřská škola BřezováBřezová u SokolovaKarlovarský kraj
Mateřská škola Březová 272ChotěbořVysočina
Mateřská škola Březová-OleškoBřezová-OleškoStředočeský kraj
Mateřská škola BrnoBrnoJihomoravský kraj
Mateřská škola, Brno, Labská 7, příspěvková organizaceBrnoJihomoravský kraj
Mateřská škola Brno, Marie Majerové 14, přísp. org.Brno - LesnáJihomoravský kraj
Mateřská škola Brno, Synkova 24, příspěvková organizace,BrnoJihomoravský kraj
Mateřská škola Brno, V Újezdech 5BrnoJihomoravský kraj
Mateřská škola Bruntál, Smetanova 21BruntálMoravskoslezský kraj
Mateřská škola Bukovno-Líny, příspěvková organizaceMladá BoleslavStředočeský kraj
Mateřská škola Bukovno-Líny, příspěvková organizace Mladá BoleslavStředočeský kraj
Mateřská škola Býkovice, okres Blansko, příspěvková organizaceBýkoviceJihomoravský kraj
Mateřská škola, Bystřice pod Hostýnem, Bělidla 1168, okres Kroměříž, příspěvková organizaceBystřice pod HostýnenZlínský kraj
Mateřská škola Čakovice II - pracoviště MŠ MiškovicePraha 9 - MiškoviceHlavní město Praha
Mateřská škola ČechtínČechtínVysočina
Mateřská škola CerheniceCerheniceStředočeský kraj
Mateřská škola Černá za BoryPardubicePardubický kraj
Mateřská škola, Červený Potok, králíky, okres Ústí nad OrlicíKrálíkyPardubický kraj
Mateřská škola,Česká Kamenice, Palackého 141Česká KameniceÚstecký kraj
Mateřská škola Česká Třebová, U KoupalištěČeská TřebováPardubický kraj
Mateřská škola České MeziříčíČeské MeziříčíKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola, České MeziříčíČeské MeziříčíKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola Český KrumlovČeský KrumlovJihočeský kraj
Mateřská škola Choltice,okres PardubiceCholticePardubický kraj
Mateřská škola Chorušice, p.o.ChorušiceStředočeský kraj
Mateřská škola Choustníkovo HradištěChoustníkovo Hradiště Královéhradecký kraj
Mateřská škola Chříč,okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceChříčPlzeňský kraj
Mateřská škola ChudeřiceChudeřice, Chlumec nad CidlinouKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola Chudíř, příspěvková organizaceJabkeniceStředočeský kraj
Mateřská škola ChyškyChyškyJihočeský kraj
Mateřská škola ChytráčekPraha Hlavní město Praha
Mateřská škola ČtyřlístekVšetatyStředočeský kraj
Mateřská škola ČtyřlístekŘíčanyStředočeský kraj
Mateřská škola ČtyřlístekRychnov nad KněžnouKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola Čtyřlístek Pardubice, Národních hrdinů 8PardubicePardubický kraj
Mateřská škola Čtyřlístek TřebíčTřebíčVysočina
Mateřská škola, CValdiceValdiceKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola DačuceDačiceJihočeský kraj
Mateřská škola Děčín III Rakovnická 306 a Březová 33Děčín IIIÚstecký kraj
Mateřská škola " Delfínek", Liberec, Nezvalova 661/20, příspěvková organizaceLiberec 15Liberecký kraj
Mateřská škola Dětský svět, OpavaOpavaMoravskoslezský kraj
Mateřská škola Dlouhá Loučka, příspěvková organizaceDLOUHÁ LOUČKAOlomoucký kraj
Mateřská škola Dobřínsko, okres Znojmo, příspěvková organizaceDobřínskoJihomoravský kraj
Mateřská škola Dobroměřice DobroměřiceÚstecký kraj
Mateřská škola Doksy Pražská 836 - příspěvková organozaceDoksyLiberecký kraj
Mateřská škola Dolní Čermná, okres Ústí nad OrlicíDolní ČermnáPardubický kraj
Mateřská škola Dolní MěcholupyPrahaHlavní město Praha
Mateřská škola Dolní Podluží, okres DěčínDolní PodlužíÚstecký kraj
Mateřská škola Dolní Újezd, okres SvitavyDolní ÚjezdPardubický kraj
Mateřská škola Dolní ZálezlyDolní ZálezlyÚstecký kraj
Mateřská škola DOMAMILDOMAMILVysočina
Mateřská škola DomanínDomanínJihomoravský kraj
Mateřská škola Domašov u ŠternberkaŠternberkOlomoucký kraj
Mateřšká škola DOMINO s.r.o.Liberec 23Liberecký kraj
Mateřská škola Doubravice nad SvitavouDoubravice nad SvitavouJihomoravský kraj
Mateřská škola DrahoniceVodňanyJihočeský kraj
Mateřská škola Drslavice, příspěvková organizace, okres Uherské HradištěDrslaviceZlínský kraj
Mateřská škola DubovicePelhřimovVysočina
Mateřská škola DuhaPraha 9 Dolní PočerniceHlavní město Praha
Mateřská škola Elišky KrásnohorskéDvůr KrálovéKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola FilipínekMratín (Praha-východ)Středočeský kraj
Mateřská škola Frýdek-Místek,Anenská 656,příspěvková organizaceFrýdek-MístekMoravskoslezský kraj
Mateřská škola HellichovaPraha 1Hlavní město Praha
Mateřská škola Hlásná TřebaňHlásná TřebaňHlavní město Praha
Mateřská škola Hlincová Hora37371Jihočeský kraj
Mateřská škola, Hlinsko, Rubešova 1250HlinskoPardubický kraj
Mateřská škola Hlízov 101HlízovStředočeský kraj
Mateřská škola Hnátnice, okres Ústí nad OrlicíHnátnicePardubický kraj
Mateřská škola HolubovaHradec KrálovéKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola HořesedlyHořesedlyStředočeský kraj
Mateřská škola, Hořice, Husova 2166HořiceKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola Hořín, okres Mělník, příspěvková organizaceMělníkStředočeský kraj
Mateřská škola Horní BrannáHorní BrannáLiberecký kraj
Mateřská škola Horní HabarticeDěčín 2Ústecký kraj
Mateřská škola Horní KrupáHavlíčkův BrodVysočina
Mateřská škola Horní Lhota, okres Zlín, příspěvková organizaveHorní LhotaZlínský kraj
Mateřská škola Horní Lideč 290, okres Vsetín, příspěvková organizaceHorní LidečZlínský kraj
Mateřská škola Horní PěnaHorní PěnaJihočeský kraj
Mateřská škola Horní Rokytnice Rokytnice nad JizerouLiberecký kraj
Mateřská škola HošťálkováHošťálková u VsetínaZlínský kraj
Mateřská škola Hostomice, Husova 308, příspěvková organizaceHostomiceÚstecký kraj
Mateřská škola Hradčovice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaceHradčoviceZlínský kraj
Mateřská škola HrdlořezyHrdlořezyStředočeský kraj
Mateřská škola HumpolecHumpolecVysočina
Mateřská škola Jablonec nad Nisou, Lovecká 11, příspěvková organizaceJablonec nad NisouLiberecký kraj
Mateřská škola JahodnicePraha 9 - KyjeHlavní město Praha
Mateřská škola JanákovaPrahaHlavní město Praha
Mateřská škola Jasenná, okres Zlín VizoviceZlínský kraj
Mateřská škola Jasenná, okres Zlín, příspěvková organizaceVizoviceZlínský kraj
Mateřská škola,JeníkoviceTřebechovice pod OrebemKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola JeřiceHořiceKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola JezdkoviceLitultoviceMoravskoslezský kraj
Mateřská škola, Jičín, Fügnerova 750JičínKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola JilemniceJilemniceLiberecký kraj
Mateřská škola JílovištěJílovištěStředočeský kraj
Mateřská škola JinoliceJinolice, okres JičínKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola Jiráskova 88/I, příspěvková organizaceCvikovLiberecký kraj
Mateřská škola,JívkaJívkaKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola Kamarád ChomutovÚstecký kraj
Mateřská škola Kamarád, Brno, Čtvrtě 3, příspěvková organizaceBrnoJihomoravský kraj
Mateřská škola Kamarád Hradec Králové, Veverkova 1495, odloučené pracoviště Hrubínova 1529Hradec KrálovéKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola Kameňáček, Ústí nad Labem, Kamenná 1430/1, příspěvková organizace Ustí nad LabemÚstecký kraj
Mateřská škola Karle, okres SvitavySvitavyPardubický kraj
Mateřská škola KaštánekChoceňPardubický kraj
Mateřská škola KaštánekJirkovÚstecký kraj
Mateřská škola KestřanyKestřanyJihočeský kraj
Mateřská škola Kladno, Studentská 3077KladnoStředočeský kraj
Mateřská Škola Klasek S.p.o.PrahaHlavní město Praha
Mateřská škola Klíček, Hradec KrálovéHradec KrálovéKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola Kličkova vilaPříbramStředočeský kraj
Mateřská škola KlimentovVelká HleďsebeKarlovarský kraj
Mateřská škola Klopina, příspěvková organizaceÚsovOlomoucký kraj
Mateřská škola Klopina, příspěvková organizaceÚsovOlomoucký kraj
Mateřská škola KněževesKněževesStředočeský kraj
Mateřská škola Kněževes, okres Praha - západKněževesStředočeský kraj
Mateřská škola KněžniceJičínKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola, KonecchlumíKonecchlumíKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola"Korálek"LiberecLiberecký kraj
Mateřská škola Korálky Havlíčkův BrodHavlíčkův BrodVysočina
MATEŘSKÁ ŠKOLA KOSOŘICEKOSOŘICEStředočeský kraj
Mateřská škola Kostelec nad OrlicíKostelec nad OrlicíKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola Kostelec nad VltavouMilevskoJihočeský kraj
Mateřská škola Kouzelný světFrýdek-MístekMoravskoslezský kraj
Mateřská škola, KovaniceKovaniceStředočeský kraj
Mateřská škola Kovářov. okres PísekKovářovJihočeský kraj
Mateřská škola KozojedyKozojedyStředočeský kraj
Mateřská škola, KramolnaNáchodKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola Krásensko, okres Vyškov, příspěvková organizaceKrásenskoJihomoravský kraj
Mateřská škola Kraslice, příspěvková organizaceKrasliceKarlovarský kraj
Mateřská škola KřečhořKolínStředočeský kraj
Mateřská škola KrmelínKrmelínMoravskoslezský kraj
Mateřská škola Krmelín, příspěvková organizaceKrmelínMoravskoslezský kraj
Mateřská škola Krnov, Hlubčická 89, okres Bruntál, příspěvková organizaceKrnovMoravskoslezský kraj
Mateřská škola Krnov, Svatováclavská 13, okres Bruntál, příspěvková organizaceKrnovMoravskoslezský kraj
Mateřská škola Krnov, Svatováclavská 13, okres Bruntál, příspěvková organizaceKrnovHlavní město Praha
Mateřská škola KublovKublovStředočeský kraj
Mateřská škola KytičkaRychnov nad KněžnouKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola Kytička MilevskoMilevskoJihočeský kraj
MATEŘSKÁ ŠKOLA LAHOŠŤ, ŠVERMOVA 22LAHOŠŤÚstecký kraj
Mateřská škola Láň, Českých bratří 1387, Rychnov nad KněžnouRychnov nad KněžnouKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola Ledeč nad SázavouLedeč nad SázavouVysočina
Mateřská škola LentilkaÚtí nad OrlicíPardubický kraj
Mateřská škola Letců, příspěvková organizacePrahaHlavní město Praha
Mateřská škola LetoniceLetoniceJihomoravský kraj
Mateřská škola Letovice, Třebětínská 28/19, okres Blansko, příspěvková organizaceLetoviceJihomoravský kraj
Mateřská škola Lety, okres Praha - západLety u DobřichovicStředočeský kraj
Mateřská škola Levínská Olešnice,příspěvková organizaceJilemniceLiberecký kraj
Mateřská škola, Liberec, Dětská 461, příspěvková organizaceLiberecLiberecký kraj
Mateřská škola, Liberec, Jeřmanická 487/27, příspěvková organizaceLiberec 25Liberecký kraj
Mateřská škola Liberec, Klášterní 466/4 p.o.LiberecLiberecký kraj
Mateřská škola, Liberec, Matoušova 468/12, příspěvková organizaceLiberec 3Liberecký kraj
Mateřská škola,Liberec,Stromovka 285/1,příspěvková organizaceLiberecLiberecký kraj
Mateřská škola Libina, okres Šumperk, příspěvková organizaceLibinaOlomoucký kraj
MATEŘSKÁ ŠKOLA LIBŠTÁT, příspěvková organizaceLIBŠTÁTLiberecký kraj
Mateřská škola Libušín, okres KladnoLibušínStředočeský kraj
Mateřská škola LidečkoLidečkoZlínský kraj
Mateřská škola Lipník nad Bečvou, příspěvková organizaceLipník nad BečvouHlavní město Praha
Mateřská škola Liška BystrouškaKlecany - ZdibskoStředočeský kraj
Mateřská škola Little Elephant s.r.o.Mladá BoleslavStředočeský kraj
Mateřská škola, Litvínov, Gorkého 1614, odloučené pracoviště MŠ Kaštánek - Bezručova 1712LitvínovÚstecký kraj
Mateřská škola Litvínovská 490 Praha 9 19000Praha 9 Hlavní město Praha
Mateřská škola Lobendava, příspěvková organizaceLobendavaÚstecký kraj
Mateřská škola LojovickáPraha - LibušHlavní město Praha
Mateřská škola Lomnička, okres Brno-venkov příspěvková organizaceTišnovJihomoravský kraj
Mateřská škola LošticeLošticeOlomoucký kraj
Mateřská škola Louny,Čs.armády 2371,příspěvková organizaceLounyÚstecký kraj
Mateřská škola Louny, V Domcích 2427, příspěvková organizaceLounyÚstecký kraj
Mateřská škola LubenecLubenecÚstecký kraj
Mateřská škola LubnáKroměřížHlavní město Praha
Mateřská škola Luby,okres Cheb,příspěvková organizaceLubyKarlovarský kraj
Mateřská škola Ludslavice, okres KroměřížMíškoviceHlavní město Praha
Mateřská škola Luhačovice, okres Zlín, příspěvková organizaceLuhačoviceZlínský kraj
Mateřská škola Lužec nad Vltavou, příspěvková organizaceLužec nad VltavouStředočeský kraj
Mateřská škola Lužice, okres Olomouc, příspěvková organizace LužiceOlomoucký kraj
Mateřská škola Malá Losenice, příspěvková organizaceVelká LoseniceVysočina
Mateřská škola Malé VýklekyVápnoPardubický kraj
Mateřská škola Malé Výkleky, okres PardubiceVápnoPardubický kraj
Mateřská škola Maršovice 81, příspěvková organizaceJablonec nad NisouLiberecký kraj
Mateřská škola Maršovice, okres BenešovMaršoviceStředočeský kraj
Mateřská škola- Masarykova ZŠ a MŠKunvaldPardubický kraj
Mateřská škola Medlovice,okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaceMedloviceZlínský kraj
Mateřská škola Mělník, Pod Vrchem 2995, příspěvková organizaceMělníkStředočeský kraj
Mateřská škola Městec KrálovéMěstec KrálovéStředočeský kraj
Mateřská škola Mezi DomyPrahaHlavní město Praha
Mateřská škola MezouňMezouňStředočeský kraj
Mateřská škola, M. Horákové 1143Hradec KrálovéKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola Milánská 472Praha 10Hlavní město Praha
mateřská škola, MilíčevesJičínKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola Milosrdných bratříBrnoJihomoravský kraj
Mateřská škola Minisvět U krtečka Praha 9Hlavní město Praha
Mateřská škola Miřetice, okres ChrudimMiřeticePardubický kraj
Mateřská škola MníšekMníšekLiberecký kraj
Mateřská škola Močovice ČáslavStředočeský kraj
Mateřská škola ModleticeŘíčanyStředočeský kraj
Mateřská škola Mokrá-HorákovMokrá-HorákovJihomoravský kraj
Mateřská škola, Most, Hutnická 2938, p. o.MostÚstecký kraj
Mateřská škola, Most, Hutnická 2938,p.o.MostÚstecký kraj
Mateřská škola, Mostní, OpavaOpavaMoravskoslezský kraj
Mateřská škola Mozaika Jihlava, pracoviště JarníJihlavaVysočina
Mateřská škola Nademlejnská, s.r.o.Praha 9Hlavní město Praha
Mateřská škola Nad Parkem Praha - ZbraslavPraha - ZbraslavHlavní město Praha
Mateřská škola Nad PlovárnouVelké MeziříčíVysočina
Mateřská škola Nad přehradouLiberec 5Liberecký kraj
Mateřská škola Nárameč, příspěvková organizaceBudišovVysočina
Mateřská škola, Nasavrky, okres ChrudimNasavrkyPardubický kraj
Mateřská škola - Na spojceTepliceÚstecký kraj
Mateřská škola Na ValechPoděbradyStředočeský kraj
Mateřská škola Němčice nad Hanou, okres Prostějov, příspěvková organizaceNěmčice nad HanouOlomoucký kraj
Mateřská škola,NepolisyNepolisy 246Královéhradecký kraj
Mateřská škola NetoliceNetoliceJihočeský kraj
Mateřská škola NeurazyNeurazyPlzeňský kraj
Mateřská škola Nížkv, příspěvková organizaceNížkovVysočina
Mateřská škola Nová HradečnáNová HradečnáOlomoucký kraj
Mateřská škola Nová VesNová VesStředočeský kraj
Mateřská škola Nové DomovyKapliceJihočeský kraj
Mateřská škola Nové KopistyLitoměřiceÚstecký kraj
Mateřská škola NovoborskáPraha 9Hlavní město Praha
Mateřská škola Obrnice, okres Most, příspěvková organizaceObrniceÚstecký kraj
Mateřská škola Odolena Voda, okres Praha - východOdolena VodaHlavní město Praha
Mateřská škola Ohaře, okres KolínOhařeStředočeský kraj
Mateřská škola, OhnišťanyOhnišťanyKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola OhrazeniceTurnovLiberecký kraj
Mateřská škola Olbramkostel Olbramkostel Jihomoravský kraj
Mateřská škola Oldřichovice ves č.208TřinecMoravskoslezský kraj
Mateřská škola OlomoucOlomoucOlomoucký kraj
Mateřská škola Opava, 17. listopadu, příspěvková organizaceOpava 6, KylešoviceMoravskoslezský kraj
Mateřská škola Opava, Edvarda Beneše - příspěvková organizaceOpavaMoravskoslezský kraj
Mateřská škola OpolanyLibice nad CidlinouStředočeský kraj
Mateřská škola Ořechov, příspěvková organizaceOřechovVysočina
Mateřská škola Ostrava - HrabůvkaOstrava - HrabůvkaMoravskoslezský kraj
Mateřská škola Ostrava - Nová Bělá, příspěvková organizaceOstravaMoravskoslezský kraj
Mateřská škola Ostrava, Varenská 2a, p.o.OstravaMoravskoslezský kraj
Mateřská škola Ostrava- Zábřeh, Za školou 1, příspěvková organizaceOstrava - ZábřehMoravskoslezský kraj
Mateřská škola Ostrava-Zábřeh,Za Školou 1,příspěvková organizaceOstravaMoravskoslezský kraj
Mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Za Školou 1, přísp.organizace, pracoviště MŠ Tarnavova 18, Ostrava OstravaMoravskoslezský kraj
Mateřská škola Ostrovec,okres PísekDolní Ostrovec 100Jihočeský kraj
Mateřská škola Ostrov nad Oslavou, okres Žďár nad Sázavou,příspěvková organizaceOstrov ad OslavouVysočina
Mateřská škola OtaslaviceOtaslaviceOlomoucký kraj
Mateřská škola, Partyzánská 310, 59202 SvratkaSvratkaVysočina
Mateřská škola ,, Pastelka"Liberec 20Liberecký kraj
Mateřská škola Pastelka, Petříkov, příspěvková organizaceVelké PopoviceStředočeský kraj
Mateřská škola Pastelka, ÚštěkÚštěkÚstecký kraj
Mateřská škola PcheryPcheryStředočeský kraj
Mateřská škola Písnička KrupkaKrupkaÚstecký kraj
Mateřská škola PláckyHradec KrálovéKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola Planá nad Lužnicí ČSLA 515Planá nad LužnicíJihočeský kraj
Mateřská škola Plumlov, příspěvková organizacePlumlovOlomoucký kraj
Mateřská škola PoděbradyPoděbradyStředočeský kraj
Mateřská škola Poděbrady, okres NymburkPoděbradyStředočeský kraj
Mateřská škola Poděbrady, příspěvková organizacePoděbradyHlavní město Praha
Mateřská škola Pod KrocínkouPraha 9 - ProsekHlavní město Praha
Mateřská škola PodléškováPraha 10Hlavní město Praha
Mateřská škola PodoliPodoli u BrnaJihomoravský kraj
Mateřská škola Pod Smrkem, Vysoké Mýto, příspěvková organizaceVysoké MýtoPardubický kraj
Mateřská škola PohádkaŽďár nad SázavouVysočina
Mateřská škola PohádkaRoudnice n. L.Ústecký kraj
Mateřská škola PohádkaFrýdek - MístekMoravskoslezský kraj
Mateřská škola POHÁDKA Borač,příspěvková organizaceBoračJihomoravský kraj
Mateřská škola Pohádka v Praze 12Praha 4 KamýkHlavní město Praha
Mateřská škola Pohoda SviadnovFrýdek- MístekMoravskoslezský kraj
Mateřská škola Polná, příspěvková organizacePolnáVysočina
Mateřská škola PomněnkyBrnoJihomoravský kraj
Mateřská škola Poniklá, příspěvková organizacePonikláLiberecký kraj
Mateřská škola, Praha 10, Horolezecká 912Praha 10Hlavní město Praha
Mateřská škola, Praha 4. Hrabákova 2000Praha 4 - Jižní MěstoHlavní město Praha
Mateřská škola, Praha 4, Markušova 1556Praha 4Hlavní město Praha
Mateřská škola, Praha 4, Němčická 16Praha 4Hlavní město Praha
Mateřská škola, Praha 4, Přímětická 1247Praha 4Hlavní město Praha
Mateřská škola, Praha 4, Voráčovská 2Praha 4 - PodolíHlavní město Praha
Mateřská škola, Praha 5 - Barrandov, Lohniského 830PrahaHlavní město Praha
Mateřská škola Praha 5 - SmíchovPraha 5Hlavní město Praha
Mateřská škola Praha 8,Lešenská 2Praha 8Hlavní město Praha
Mateřská škola, Praha 8, Na Korábě 2Praha 8Hlavní město Praha
Mateřská škola Praha 9 - LehovecPraha 9Hlavní město Praha
Mateřská škola Praha západPrůhoniceStředočeský kraj
Mateřska škola Prigo, s.r.o.Ostrava - HrabůvkaMoravskoslezský kraj
Mateřská škola Prtaha 10, TuchorazskáPraha 10Hlavní město Praha
Mateřská škola Račice-Pístovice, příspěvková organizaceRačice-PístoviceJihomoravský kraj
Mateřská škola RackováRackováZlínský kraj
Mateřská škola Radkov, příspěvková organizaceTelčVysočina
Mateřská škola Rádlo 3RádloLiberecký kraj
Mateřská škola RadostBystřice pod HostýnemZlínský kraj
Mateřská škola RADOSTTřebihošťKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola RájecZábřehOlomoucký kraj
Mateřská škola ŘepiceStrakoniceJihočeský kraj
Mateřská škola Resslova 974, LovosiceLovosiceÚstecký kraj
Mateřská škola Riegrova, OpavaOpavaMoravskoslezský kraj
Mateřská škola Řisuty okres KladnoŘisutyStředočeský kraj
Mateřská škola Řisuty okres KladnoŘisutyStředočeský kraj
Mateřská škola Řitka, okres Praha-západŘitkaStředočeský kraj
Mateřská škola Rohozná - příspěvková organizaceRohozná u PoličkyPardubický kraj
Mateřská škola Rokycany,ŠkolníRokycanyPlzeňský kraj
Mateřská škola, Rosice, okres ChrudimRosice 38Pardubický kraj
Mateřská škola RoštěníKostelec u HolešovaZlínský kraj
Mateřská škola, RoudniceLhota pod LibčanyKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola Rudná, okres Praha - západRudnáStředočeský kraj
Mateřská škola RudolfovRudolfovJihočeský kraj
Mateřská škola Rychnovek-Zvole, okres NáchodRychnovekKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola Rychnov na Moravě, okres SvitavyRychnov na MoravěPardubický kraj
Mateřská škola Rychvald, Mírová 1744, okres KArviná, p.o.RychvaldMoravskoslezský kraj
Mateřská škola SádekVelké Heraltice- SádekMoravskoslezský kraj
Mateřská škola se zdravotnickou péčí, s.r.o.Frýdek- MístekMoravskoslezský kraj
Mateřská škola SibřinaSibřinaStředočeský kraj
Mateřská škola Školička, s.r.o.PrahaHlavní město Praha
Mateřská škola ŠkolskáKarviná-RájMoravskoslezský kraj
Mateřská škola Skřípov,příspěvková organizaceKoniceOlomoucký kraj
Mateřská škola, Skuteč,Osady Ležáků 767, okres ChrudimSkutečPardubický kraj
Mateřská škola SlavětínSlavětín Olomoucký kraj
Mateřská škola SlavoniceSlavoniceJihočeský kraj
Mateřská škola Slezská Ostrava, Bohumínská 68, příspěvková organizaceOstrava - Slezská OstravaMoravskoslezský kraj
Mateřská škola Slezská Ostrava, Bohumínská 68,příspěvková organizaceSlezská OstravaMoravskoslezský kraj
Mateřská škola, SloupnoSmidary Královéhradecký kraj
Mateřská škola SlovečMěstec KrálovéStředočeský kraj
Mateřská škola SlunečniceKrnovMoravskoslezský kraj
Mateřská škola "Sluníčko"Josefův DůlLiberecký kraj
Mateřská škola SLUNÍČKO, Brno, Štouračova 23BrnoJihomoravský kraj
Mateřská škola Sluníčko, LitoměřiceLitoměřiceÚstecký kraj
Mateřská škola Sluníčko Mladá BoleslavMladá BoleslavStředočeský kraj
Mateřská škola Sluníčko, Nový BydžovNový BydžovKrálovéhradecký kraj
mateřská škola sluníčko, Praha 9Praha 9Hlavní město Praha
Mateřská škola Sluníčko,Praha 9,Gen.Janouška 1005Praha 9 - Černý MostHlavní město Praha
Mateřská škola Sluníčko, příspěvková organizaceSulice-ŽelivecStředočeský kraj
Mateřská škola Sluníčko ŠumperkŠumperkOlomoucký kraj
Mateřská škola SmetanovaFrýdlant nad OstravicíMoravskoslezský kraj
Mateřská škola, SmiřiceSmiřiceKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola, SmiřiceSmiřiceKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola SněženkaFrýdek-MístekMoravskoslezský kraj
Mateřská škola Sněženka Frýdek-MístekMoravskoslezský kraj
Mateřská škola SobčiceSobčice, 50801 HořiceKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola, SobčiceSobčiceKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola Sochorova, Vyškov, p.o.VyškovJihomoravský kraj
Mateřská škola Sokolov, Alšova 1746SokolovKarlovarský kraj
Mateřská škola Sokolov, Pionýrů 1344SokolovKarlovarský kraj
Mateřská škola Soukenická LitvínovÚstecký kraj
Mateřská škola SpálovSpálovMoravskoslezský kraj
Mateřská škola speciální Kladno, Moskevská 3083KladnoStředočeský kraj
Mateřská škola speciální Praha 4Praha 4Hlavní město Praha
Mateřská škola StaňkovStaňkovPlzeňský kraj
Mateřská škola, Stará Paka Stará PakaKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola ŠtěchovickáPraha 10 - StrašniceHlavní město Praha
Mateřská škola ŠtědříkDolní JirčanyStředočeský kraj
Mateřská škola StrančiceStrančiceStředočeský kraj
Mateřská škola Strání, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaceStráníZlínský kraj
Mateřská škola StrašiceStrašicePlzeňský kraj
Mateřská škola Stráž nad OhříStráž nad OhříKarlovarský kraj
Mateřská škola Středokluky, příspěvková organizaceStředoklukyStředočeský kraj
Mateřská škola Stříbrné HoryPřibyslavVysočina
Mateřská škola Stříbrnice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaceStříbrnice 13Zlínský kraj
Mateřská škola Stříbrnice,okres Uh.Hradiště,příspěvková organizaceStříbrniceZlínský kraj
mateřská škola Stříbro p. o.StříbroPlzeňský kraj
Mateřská škola Střížovice, Vlčice 39StrmilovJihočeský kraj
Mateřská škola SuchoniceSuchoniceOlomoucký kraj
Mateřská škola Sudice,okres Třebíč,příspěvková organizaceRapoticeVysočina
Mateřská škola Sukorady se školní jídelnou, příspěvková organizaceSukoradyÚstecký kraj
Mateřská škola Šumvald, okres Olomouc, příspěvková organizaceŠumvaldOlomoucký kraj
Mateřská škola Svatoslav, okres Brno-venkov, příspěvková organizaceTišnovJihomoravský kraj
Mateřská škola Svéradice, okres Klatovy, příspěvková organizaceHoražďovicePlzeňský kraj
Mateřská škola Světýlko s.r.o.TřebíčVysočina
Mateřská škola Svitavy Českolslovenské armády 9SvitavyPardubický kraj
mateřská škola Svitavy, Větrná 1111Pardubický kraj
Mateřská škola SvojsíkovaChotěbořVysočina
Mateřská škola Tábor - MěšiceTábor-MěšiceJihočeský kraj
Mateřská škola Tehovec, příspěvková organizaceTehovecStředočeský kraj
Mateřská škola Terezínská ul. Lovosice LovosiceÚstecký kraj
Mateřská škola Tišnov, Horova 960, příspěvková organizaceTišnovJihomoravský kraj
Mateřská škola Třebíč, ul. U Obůrky, příspěvková organizaceTřebíčVysočina
Mateřská škola, Třemošnice, okres ChrudimTřemošnicePardubický kraj
Mateřská škola Třesovice503 15 NechaniceKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola Trnava,okres Zlín, příspěvková orgaTrnava, okres ZlínZlínský kraj
Mateřská škola trojlístekPraha 2Hlavní město Praha
Mateřská škola Trojská labuť s.r.o. Praha 8Hlavní město Praha
Mateřská škola Troubelice, příspěvková organizace0Olomoucký kraj
Mateřská škola TrpínTrpínPardubický kraj
Mateřská škola, Trutnov, odloučené pracoviště SedmikráskaTrutnovKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola Trutnov, odl. pracoviště V DomcíchTrutnovKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola ÚdliceÚdliceÚstecký kraj
Mateřská škola, Uherské Hradiště Svatováclavská 943- odloučené pracoviště- MŠ 28.října 982, 686 01 Uherské Hradiště Zlínský kraj
mateřská škola, uherský Brod, mariánské náměstí 16, okres Uherské HradištěUherský BrodZlínský kraj
Mateřská škola, Uherský Brod, Primátora Hájka 2030, okres Uherské HradištěUherský BrodZlínský kraj
Mateřská škola "U Krtečka" Praha 5 - Motol, Kudrnova 235Praha 5Hlavní město Praha
Mateřská škola, ul. Klášterecká 1557, 43201 Kadaň, příspěvková organizaceKadaňÚstecký kraj
Mateřská škola U Rumcajse, Praha 13, Zázvorkova 1994PrahaHlavní město Praha
Mateřská škola, U rybníka, BruntálBruntálMoravskoslezský kraj
Mateřská škola - U skřítkůKutná HoraStředočeský kraj
Mateřská škola, Ústí nad Labem, Vojanova 594/34. p. o.Ústí nad LabemÚstecký kraj
Mateřská škola Ústí nad Orlicí, Na Výsluní 200Ústí nad OrlicíPardubický kraj
Mateřská škola Ústí nad Orlicí, Sokolská 165Ústí nad OrlicíPardubický kraj
Mateřská škola U ZámkuChlumec n.C.Královéhradecký kraj
Mateřská škola ValDobruškaKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola ValteřiceJilemniceLiberecký kraj
Mateřská škola VandrovkaMladá BoleslavStředočeský kraj
Mateřská škola Vandrovka s.r.o.Mladá BoleslavStředočeský kraj
Mateřská škola Varnsdorf, Křižíkova 2757, příspěvková organizaceVarnsdorfÚstecký kraj
Mateřská škola VědomiceVědomiceÚstecký kraj
Mateřská škola VelichovOstrovKarlovarský kraj
Mateřská škola Velíšská VlašimVlašimStředočeský kraj
Mateřská škola Velká Bíteš, U Stadionu 538, příspěvková organizaceVelká BítešVysočina
Mateřská škola Velká BukovinaVelká BukovinaÚstecký kraj
Mateřská škola Velká ChuchlePraha - Velká ChucleHlavní město Praha
Mateřská škola Velké NěmčiceVelké NěmčiceJihomoravský kraj
Mateřská škola Velkopavlovická 15,Brno,přísp.org.BrnoJihomoravský kraj
Mateřská škola VeltruskáPraha 9Hlavní město Praha
Mateřská škola Veselá školkaŠUMPERKOlomoucký kraj
Mateřská škola Veselíčko, okres Přerov, příspěvková organizaceVeselíčkoOlomoucký kraj
Mateřská škola VětrnáOstravaMoravskoslezský kraj
Mateřská škola Veverská BítýškaVeverská BítýškaJihomoravský kraj
Mateřská škola Vidonín, příspěvková organizaceVidonínVysočina
Mateřská škola Vimperk, Klostermannova 365, okres PrachaticeVimperkJihočeský kraj
Mateřská škola VlkavaČachoviceStředočeský kraj
Mateřská škola V LukáchRakovníkStředočeský kraj
Mateřská škola VolaniceVolanice, p.Vysoké VeselíKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola vracovVracovJihomoravský kraj
Mateřská škola Vratimov, Na Vyhlídce 25VratimovMoravskoslezský kraj
Mateřská škola Vrbice u Roudnice nad LabemVrbiceÚstecký kraj
Mateřská škola VrchlabíVrchlabíKrálovéhradecký kraj
Mateřská škola Všestudy, příspěvková organizaceVšestudy 7Středočeský kraj
Mateřská škola V Úvalu o.p.s Praha 5Hlavní město Praha
Mateřská škola V Úvalu o.p.s Praha 5Hlavní město Praha
MATEŘSKÁ ŠKOLA VÝČAPY-příspěvková organizaceTřebíčVysočina
Mateřská škola WolkerovaBílovecMoravskoslezský kraj
Mateřská škola ŽabkaBrnoJihomoravský kraj
Mateřská škola Žabka, Brno, příspěvková organizaceBrnoJihomoravský kraj
Mateřská škola Záhorovice okres Uherské Hradiště příspěvková organizace 326ZáhoroviceZlínský kraj
Mateřská škola Zahrádka, příspěvková orgaanizaceŘíčanyStředočeský kraj
Mateřská škola, Základní škola a Dětský domov, IvančiceIvančiceJihomoravský kraj
Mateřská škola, základní škola a praktická škola Brno, příspěvková organizace, Vídeňská 244/26BrnoJihomoravský kraj
Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o.Hradec Králové Královéhradecký kraj
Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o. Hradec KrálovéKrálovéhradecký kraj
MATEŘSKÁ ŠKOLA, ZÁKLADNÍ ŠKOLA A STŘEDNÍ ŠKOLA SLEZSKÉ DIAKONIE KRNOV KRNOVMoravskoslezský kraj
Mateřská škola ZálšíZálšíPardubický kraj
Mateřská škola Za NadýmačemPraha 10 - UhříněvesHlavní město Praha
Mateřská škola Žďár nad SázavouŽďár nad SázavouVysočina
Mateřská škola Ždírecokres JihlavaVysočina
Mateřská škola ŽiteniceŽiteniceÚstecký kraj
Mateřská škola ŽiteniceŽiteniceÚstecký kraj
Mateřská škola ŽižkovHavlíčkův BrodVysočina
mateřská škola Žižkova, PoděbradyPoděbradyStředočeský kraj
Mateřská škola ZlínZlínZlínský kraj
Mateřská škola Zlín, Kúty 1963, příspěvková organiZlínZlínský kraj
Mateřská škola Zlín, Lázeňská 412, příspěvková organizaceZlín - KostelecZlínský kraj
Mateřská škola Zlín, Milíčova 867,p.o.Zlín-MalenoviceZlínský kraj
Mateřská škola Zlín, U Dřevnice 206, příspěvková organizaceZlínZlínský kraj
Mateřská škola Žlunice, p.o.Žlunice Královéhradecký kraj
Mateřská škola ŽlutavaŽlutavaZlínský kraj
Mateřská škola Znojmo, Holandská 2, příspěvková organizaceZnojmoJihomoravský kraj
Mateřská škola, Znojmo, nám. Armády 9, příspěvková organizaceZnojmoJihomoravský kraj
Mateřská škola, Znojmo,nám. Republiky 15, příspěvková organizaceZnojmoJihomoravský kraj
Mateřská škola Zvoneček, příspěvková organizaceMělníkStředočeský kraj
Mateřská škola Zvoneček v Praze 12Praha 4 ModřanyHlavní město Praha
MC MotýlekRájec-JestřebíJihomoravský kraj
Městská knihovna HavířovHavířov - Prostřední SucháMoravskoslezský kraj
Městská nemocnice Městec Králové a.s.-Mateřská školaMěstec KrálovéStředočeský kraj
Métis -základní škola s.r.o.Praha 9Hlavní město Praha
Mini-školka BertíkOstravaMoravskoslezský kraj
Mini-školka BertíkOstravaMoravskoslezský kraj
Miniškolka Letadélko LiberecLiberecký kraj
Minisvět U KrtečkaŘíčanyStředočeský kraj
MJZŠ a MŠ Horní ŠtěpánovHorní ŠtěpánovOlomoucký kraj
Montessori mateřská škola a klub Kladno, z. s.KladnoStředočeský kraj
Montessori pohybová školičkaPraha 5Hlavní město Praha
ProstějovOlomoucký kraj
SVITAVYPardubický kraj
MŠ 17.listopadu "Úsměv"ChomutovÚstecký kraj
MŠ 4 pastelky, Praha 4, Sedlčanská 14Praha 4Hlavní město Praha
Mš a šj Kralice na HanéKralice na HanéOlomoucký kraj
MŠ a ŠJ Kralice na HanéKralice na HanéOlomoucký kraj
MŠ a ZŠPraha 9Hlavní město Praha
MŠ a ZŠ A. ŠtěpánkaDolanyOlomoucký kraj
MŠ a ZŠ BarvičovaBrnoJihomoravský kraj
MŠ a ZŠ ČachrovKlatovyPlzeňský kraj
MŠ a ZŠ PřibicePřibiceJihomoravský kraj
MŠ a ZŠ pro sluchově postiženéPlzeňPlzeňský kraj
MŠ a ZŠ SlunečniceOkrouhliceVysočina
MŠ a ZŠ TmaňTmanStředočeský kraj
MŠ a ZŠ ÚněticeÚněticeStředočeský kraj
MŠ a ZŠ ZávišiceKopřivniceMoravskoslezský kraj
MŠ BěláDěčínÚstecký kraj
MŠ BělečBělečStředočeský kraj
MŠ BeruškaFrýdek-MístekMoravskoslezský kraj
MŠ BeruškaFrýdek-MístekMoravskoslezský kraj
MŠ Bílý Kostel nad NisouBílý Kostel nad NisouLiberecký kraj
MŠ BlatenskáPraha 4 ChodovHlavní město Praha
MŠ Brandýs n/L-Stará Boleslav,Dvořákova 1138Stará BoleslavStředočeský kraj
MŠ Brno, Hudcova 435/47, příspěvková orgnaizaceBrnoJihomoravský kraj
MŠ, Brno, Kneslova 7 p.o.BrnoJihomoravský kraj
MŠ BudišoviceBudišoviceMoravskoslezský kraj
Mš Bukovany Bukovany Olomoucký kraj
MŠ BystřiceBystřiceStředočeský kraj
Mš Čakovice IIPraha 9Hlavní město Praha
MŠ ČekyněPřerovOlomoucký kraj
MŠ ČelkoviceČelkoviceJihočeský kraj
MŠ ČeskáKopřivniceMoravskoslezský kraj
MŠ Chomutov, součást Školní pěšina 5212ChomutovÚstecký kraj
MŠ CHORUŠICECHORUŠICEStředočeský kraj
MŠ ČíčeniceČíčeniceJihočeský kraj
MŠ Čistá ČistáPardubický kraj
MŠ DevitkaBrnoJihomoravský kraj
MŠ DobroslaviceDobroslaviceMoravskoslezský kraj
MŠ Dolní RověňDolní RoveňPardubický kraj
MŠ Doloplazyokr. OlomoucOlomoucký kraj
MŠ Domeček Praha 5Hlavní město Praha
MŠ DrnholecDrnholecJihomoravský kraj
MŠ FIT BOHUMÍNBOHUMÍNMoravskoslezský kraj
MŠ FIT BOHUMÍNBohumimHlavní město Praha
MŠ FUČÍKOVAPOLICE NAD METUJÍKrálovéhradecký kraj
MŠ GranátekTřebeniceÚstecký kraj
MŠ HerbenovaKladnoStředočeský kraj
MŠ HeydukovaOpavaMoravskoslezský kraj
MŠ Hlásná Třebaň Hlásná TřebaňStředočeský kraj
MŠ HlaviceVšelibiceLiberecký kraj
MŠ HlubočanyVyškovJihomoravský kraj
MŠ Horní KrupáHavlíčkův BrodVysočina
MŠ HospřízJindřichův Hradec Jihočeský kraj
MŠ HrabišínHrabišínOlomoucký kraj
MŠ HradiskováJablonné nad OrlicíPardubický kraj
MŠ Husníkova 2075Praha 5Hlavní město Praha
MŠ JablůňkaJablonec nad NisouLiberecký kraj
MŠ JABULAMoravské BudějoviceVysočina
MŠ JahodaPrahaHlavní město Praha
MŠ JahodnicePraha 9Hlavní město Praha
MŠ JeníkovOldřichovHlavní město Praha
MŠ JeseniovaPrahaHlavní město Praha
MŠ Jestřabí Lhota, okres Kolínokres KolínStředočeský kraj
MŠ Jihomoravské nám. 4BRNOJihomoravský kraj
MŠ JIRNYJIRNYStředočeský kraj
MŠ Josefinka a VendelínekPraha 10Hlavní město Praha
MŠ Jungmannova 91Příbram IIIStředočeský kraj
MŠ KAMARÁDJeseniceStředočeský kraj
MŠ KAMARÁDHRADEC KRÁLOVÉKrálovéhradecký kraj
MŠ Kamarád Hradec KrálovéHradec KrálovéKrálovéhradecký kraj
MŠ KáranýKáranýStředočeský kraj
MŠ Karla ČapkaPoděbradyStředočeský kraj
MŠ KašpárekKroměřížZlínský kraj
MŠ KINDERGARTENMladá BoleslavStředočeský kraj
MŠ Klášterecn.Ohří,Lípová 570,příspěvková organizaceKlášterec nad OhříÚstecký kraj
MŠ,Klášterec n.Ohří,Lípová 570,příspěvková organizaceKlášterec nad OhříÚstecký kraj
MŠ,Klášterec n.Ohří,Lípová 570,příspěvková organizaceKlášterec nad OhříÚstecký kraj
MŠ,Klášterec n.Ohří,Lípová 570,příspěvková organizaceKlášterec nad OhříÚstecký kraj
MŠ,Klášterec n.Ohří,Lípová 570,příspěvková organizaceKlášterec nad OhříÚstecký kraj
Mš Klášterní-LvíčátkaLiberecLiberecký kraj
MŠ KlimentovVelká HleďsebeKarlovarský kraj
MŠ KlubíčkoKolín 3Středočeský kraj
MŠ KlubíčkoPříbram 7Středočeský kraj
Mš KojeticeKojeticeStředočeský kraj
MŠ KolovečKolovečPlzeňský kraj
MŠ Kostelní LhotaKostelní LhotaStředočeský kraj
MŠ KrhaniceKrhanicerStředočeský kraj
MŠ Kroměříž, Mánesova 3880, příspěvková organizaceKroměřížZlínský kraj
MŠ K.Štěcha 5,České BudějoviceČeské BudějoviceJihočeský kraj
MŠ KytičkaRoudnice nad LabemÚstecký kraj
MŠ Kytička LiberecLiberecký kraj
MŠ Laudova se spec.tř. - pracoviště FialkaPraha 6 - Řepy 16300Hlavní město Praha
MŠ LešenskáPraha 8Hlavní město Praha
MŠ LetcůPraha 9 - KbelyHlavní město Praha
MŠ Libkovská - Mateřská škola dánského typuPraha 10Hlavní město Praha
Mš LibušinaDoksyLiberecký kraj
MŠ LískoveckáFrýdek - MístekMoravskoslezský kraj
MŠ Litoměřice, p.o.LitoměřiceÚstecký kraj
MŠ logopedická, přísp. org.Ostrava - PorubaMoravskoslezský kraj
MŠ Loučná nad DesnouLoučná nad DesnouOlomoucký kraj
MŠ MaletínMaletínOlomoucký kraj
MŠ MalínekLiberec 23 - DoubíLiberecký kraj
MŠ Maršov (detašované pracoviště k ZŠ a MŠ Deblín)Maršov Jihomoravský kraj
MŠ MěstoTýniště nad OrlicíKrálovéhradecký kraj
MŠ Minisvět U Krtečka Beroun Středočeský kraj
MŠ MistrovickáKamenický ŠenovLiberecký kraj
MŠ Mitušova 6Ostrava - JihMoravskoslezský kraj
Ms MladeznickaPraha 10Hlavní město Praha
MŠ MladýchPardubicePardubický kraj
MŠ Mníšek pod BrdyMníšek pod BrdyStředočeský kraj
MŠ MorašiceMorašicePardubický kraj
MŠ Motýl s.r.o.Praha 8Hlavní město Praha
MŠ Na Liščině OstravaMoravskoslezský kraj
MŠ NástupníOstrava- KunčičkyMoravskoslezský kraj
MŠ Nástupní Ostrava – KunčičkyMoravskoslezský kraj
MŠ NedělištěNedělištěKrálovéhradecký kraj
MŠ NeplachoviceNeplachoviceMoravskoslezský kraj
MŠ NetřebiceNymburkStředočeský kraj
MŠ NeumannovaOpavaMoravskoslezský kraj
MŠ NíhovDolní LoučkyJihomoravský kraj
MS NIKOLAJKAPraha 5Hlavní město Praha
MŠ Nová RoleNová RoleKarlovarský kraj
MŠ Nová Ves pod PlešíNová Ves pod PlešíStředočeský kraj
MŠ Nové HomoleNové Homole u Č.BudějovicJihočeský kraj
MŠ OboraKaznějovPlzeňský kraj
MŠ Obránců míruOstravaMoravskoslezský kraj
MŠ Obránců míruOstrava-VítkoviceMoravskoslezský kraj
MŠ OBRÁNCŮ MÍRU 71,OSTRAVA-VÍTKOVICEOSTRAVA-VÍTKOVICEMoravskoslezský kraj
MŠ OderskáBrnoJihomoravský kraj
MŠ Olbramkostel Olbramkostel Jihomoravský kraj
MŠ OlešnáHavlíčkův BrodVysočina
MŠ OLGY HAVLOVÉKadaňÚstecký kraj
MŠ OmiceOmiceJihomoravský kraj
MŠ Opava, OtickáOpavaMoravskoslezský kraj
MŠ Ostrava-Vítkovice, přísp.org.Ostrava-VítkoviceMoravskoslezský kraj
MŠ PaculovaPraha 9Hlavní město Praha
MŠ PalackéhoNový BydžovKrálovéhradecký kraj
Mš PaprsekOstrava-HrabuvkaMoravskoslezský kraj
MŠ Paprsek,s.r.o.Ostrava HrabůvkaMoravskoslezský kraj
MŠ PeroutkovaPraha 5Hlavní město Praha
MŠ PeškovaPRaha 5 - BarrandovHlavní město Praha
MŠ PetrovicePetroviceKrálovéhradecký kraj
MŠ PionýrskáKopřivniceMoravskoslezský kraj
MŠ PoděbradyPoděbradyStředočeský kraj
MŠ Poděbrady, odloučené pracoviště MŠ VřesováPoděbradyStředočeský kraj
MŠ PodlesíPříbramStředočeský kraj
MŠ Pod Lipou,HořiceHořiceKrálovéhradecký kraj
MŠ Podvihovská Opava -KomárovOpava - KomárovMoravskoslezský kraj
MŠ PohádkaBrnoJihomoravský kraj
MŠ Pohádka BoračBorač 47Jihomoravský kraj
MŠ Pohádka, Mělník, příspěvková organizaceMělníkStředočeský kraj
MŠ Pohádka, Mělník,příspěvková organizaceMělníkStředočeský kraj
MŠ Pohádka Planá nad LužnicíPlaná nad LužnicíJihočeský kraj
MŠ PohořelicePohořeliceZlínský kraj
MŠ PohraničníDěčínÚstecký kraj
MŠ Praha 10, Přetlucká 51/2252Praha 10Hlavní město Praha
MŠ Praha 2, Na Smetance 1Praha 2Hlavní město Praha
MŠ Praha 3, Jeseniova 204/2686Praha 3Hlavní město Praha
MŠ Praha 5 - Smíchov, Nad Palatou 613PrahaHlavní město Praha
MŠ Praha 9 - HloubětínPraha 9Hlavní město Praha
MŠ PramínekLiberecLiberecký kraj
MŠ PRAVONÍN okres BenešovPravonínStředočeský kraj
MŠ příspěvková organizaceČeský DubLiberecký kraj
MŠ Puklice PukliceVysočina
MŠ RabíSušicePlzeňský kraj
MŠ RadomyšlRadomyšlJihočeský kraj
MŠ RadošoviceHluboká nad VltavouJihočeský kraj
MŠ RákosníčekNové StrašecíStředočeský kraj
MŠ Římov, příspěvková organizaceStařečVysočina
Mš RohozniceRohozniceKrálovéhradecký kraj
MŠ Ronov nad DoubravouRonov nad DoubravouPardubický kraj
MŠ Rosnička,Praha 13,Běhounkova 2474Praha 5, StodůlkyHlavní město Praha
MŠ RozdrojoviceRozdrojoviceJihomoravský kraj
MŠ RožňavskaOlomoucOlomoucký kraj
MŠ Roztoky, Spěšného 288, okres Praha - západRoztokyHlavní město Praha
MŠ Roztoky u JilemniceRoztoky u JilemniceLiberecký kraj
MŠ RynholecRynholecStředočeský kraj
Mš SadováOpavaMoravskoslezský kraj
MŠ SadskáSadskáStředočeský kraj
MŠ ŠaumannovaBrnoJihomoravský kraj
MŠ Sedmikrásky Opava, přísp. org.OpavaMoravskoslezský kraj
MŠ Sezimovo Ústí, Lipová Sezimovo ÚstíJihočeský kraj
MŠ SeznámekPraha 5Hlavní město Praha
MŠ SkalnáSkalnáKarlovarský kraj
MŠ ŠKOLNÍPříbramStředočeský kraj
MŠ SkřivánekBrnoJihomoravský kraj
MŠ Skřivánek BrnoBrnoJihomoravský kraj
MŠ SkrochoviceSkrochoviceMoravskoslezský kraj
MŠ SlavíkovaOstravaMoravskoslezský kraj
MŠ SluníčkoKlatovyPlzeňský kraj
MŠ SluníčkoŚumperkOlomoucký kraj
MŠ SluníčkoHolešovZlínský kraj
MŠ Sluníčko Petrov nad DesnouOlomoucký kraj
MŠ Sluníčko BerounBerounStředočeský kraj
MŠ Sluníčko KrupkaKrupkaÚstecký kraj
MŠ Sluníčko SlušoviceSlušoviceZlínský kraj
MŠ "Sluníčko" Vodňany s.r.o.VodňanyJihočeský kraj
MŠ SOCHÁŇOVAPraha 618Hlavní město Praha
MŠ ŠrámkovaOpavaMoravskoslezský kraj
MŠ Srbská 4Ostrava VýškoviceMoravskoslezský kraj
MŠ Štáblovice, odloučené pracoviště při MZŠ a MŠ MelčŠtábloviceMoravskoslezský kraj
MŠ Stráž nad NežárkouStráž nad NežárkouJihočeský kraj
MŠ StrejcovaZábřehOlomoucký kraj
MŠ StudánkaJanov nad NisouLiberecký kraj
MŠ Svaté PoleDobříšStředočeský kraj
MŠ SvatoslavČechtínVysočina
MŠ TelčTelčVysočina
ms.tgmPoděbradyStředočeský kraj
Mš TišiceTišiceStředočeský kraj
MŠ Tisová Vysoké Mýto Pardubický kraj
MŠ TřebeniceTřebenice Ústecký kraj
MŠ TřebestoviceTřebestoviceStředočeský kraj
MŠ Třebíč, Cyrilometodějská ul., příspěvková organizaceTřebíčVysočina
MŠ TučapyTučapyJihočeský kraj
MŠ TupadlyČáslavStředočeský kraj
MŠ TURNOV, Alešova 1140511 01 TurnovLiberecký kraj
MŠ TylovaOstrava - ZábřehMoravskoslezský kraj
MŠ TyršovaMělníkStředočeský kraj
MŠ TyršovkaPrahaHlavní město Praha
Mš Tyršovka v Praze 12PrahaHlavní město Praha
MŠ U BertíkaLiberecLiberecký kraj
MŠ U BobříkaPrahaHlavní město Praha
MŠ "U kohoutka Sedmipírka" BenešovBenešovStředočeský kraj
MŠ U lesaOstrava ZábřehMoravskoslezský kraj
MŠ Uničov OlomouckáUničovOlomoucký kraj
MŠ ÚsměvPraha 5Hlavní město Praha
MŠ Úsměv PrahaHlavní město Praha
MŠ, Ústí nad Labem, Vinařská 737/10, příspěvková organizaceÚstí nad LabemÚstecký kraj
MŠ U StromuPraha 13Hlavní město Praha
MŠ U Topolů HavířovHavířov - Prostřední SucháMoravskoslezský kraj
Mš VčeličkaTišiceStředočeský kraj
MŠ VěkošeHradec KrálovéKrálovéhradecký kraj
MŠ Velké BřeznoVelké BřeznoÚstecký kraj
MŠ Veselá školkaŠumperkOlomoucký kraj
MŠ "Veselé Sluníčko"Roudnice nad LabemÚstecký kraj
MŠ Větrov, Jičín JičínKrálovéhradecký kraj
Mš Víchová nad JizerouVíchová nad JizerouLiberecký kraj
Mš VišnovkaPardubicePardubický kraj
MŠ v JemniciJemniceVysočina
MŠ VlaštovičkyOpava - VlaštovičkyMoravskoslezský kraj
MŠ V. MakovskéhoOstrava - PorubaMoravskoslezský kraj
MŠ V PodhájíRumburkÚstecký kraj
Mš VranoviceRožmitál pod TřemšínemStředočeský kraj
Mš Vybíralova 968Praha 9Hlavní město Praha
MŠ Výstavní 1128/II,VodňanyVodňanyJihočeský kraj
MŠ ZahrádkaŘíčanyStředočeský kraj
MŠ Zelená cestaTurnovLiberecký kraj
MŠ Žižice, okr. KladnoSlanýHlavní město Praha
Mš žižkova 4019KroměřižZlínský kraj
MŠ Žižkovo PolePřibyslavVysočina
MŠ ZLÁMANECBíloviceZlínský kraj
MŠ, ZŠ a SŠ DANETAHradec Králové 2Královéhradecký kraj
MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené OlomoucOlomoucký kraj
MŠ, ZŠ, SŠ pro sluchově postiženéČeské BudějoviceJihočeský kraj
MŠ ZvonečekÚstí nad LabemÚstecký kraj
M-tes z.s.České BudějoviceJihočeský kraj
MzŠ a MŠ BrnoBrnoJihomoravský kraj
MZŠ a MŠ ŽelezniceŽelezniceKrálovéhradecký kraj
MZŠ DymokuryDymokuryStředočeský kraj
MZŠ ObecniceObecniceStředočeský kraj
NADĚJEPÍSEKJihočeský kraj
Nádražní 5VyškovJihomoravský kraj
Na roviněDoudleby nad OrlicíPardubický kraj
Nejkrásnější svět s.r.o.BrnoJihomoravský kraj
Nízkoprahové zařízeníMostÚstecký kraj
Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Přerov, Armáda spásy v České republice, z.s.PřerovOlomoucký kraj
Nízkoprahové zařízení pro děti a mmládež ZastávkaDuchcovÚstecký kraj
NOE Křesťanská základní škola a mateřská školaPardubicePardubický kraj
NZDM BednaPříbramStředočeský kraj
NZDM BednaPříbramStředočeský kraj
NZDM Klub CestaŘíčanyHlavní město Praha
NZDM klub MoloChomutovÚstecký kraj
NZDM Modrý pomerančHradec KrálovéKrálovéhradecký kraj
NZDM Srdíčko - JiloroČeské BudějoviceJihočeský kraj
NZDM Srdíčko - JiloroČeské BudějoviceJihočeský kraj
NZDM StřepČeský Těšín - SvibiceMoravskoslezský kraj
NZDM VětrníkUherský BrodZlínský kraj
NZDM V.I.P.České BudějoviceJihočeský kraj
Občanské sdružení SmíšekPraha 9Hlavní město Praha
Obec Nepolisy, letní táborNepolisyKrálovéhradecký kraj
Odborná škola, Základní a Mateřská škola - pracoviště PlzeńPlzeň - SkvrňanyPlzeňský kraj
Olivova dětská léčebnaŘíčanyStředočeský kraj
Olivova dětská léčebna o.p.s.ŘíčanyHlavní město Praha
OTEVŘENÁ ZÁKLADNÍ ŠKOLA Praha 4Hlavní město Praha
OtevřmyslTřebíčVysočina
Pidi MidiÚstí nad LabemÚstecký kraj
Pidi školka z.s.MělníkStředočeský kraj
Ponton, z.s.PlzeňPlzeňský kraj
Ponton, z.s. - NZDM BednaPříbramStředočeský kraj
Porg OstravaOstrava - VítkoviceMoravskoslezský kraj
Portus Prachatice, o. p. s., Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P.PrachaticeJihočeský kraj
Praminek,o.p.s.BrnoJihomoravský kraj
Předškolní klub SPOLEČNOST TADY A TEĎ, o.p.s.PlzeňHlavní město Praha
Prostějov, ZŠ a MŠ KollárovaProstějovOlomoucký kraj
První jazyková základní škola v Praze 4Praha 4 - KrčHlavní město Praha
První jazyková základní škola v Praze 4Praha 4Hlavní město Praha
První soukromá škola v Hradci Králové, s.r.o.Hradec KrálovéKrálovéhradecký kraj
RC Pohadkova chaloupka, z.s.TrmiceÚstecký kraj
rodinné centrum Heřmánek OlomoucOlomoucký kraj
Rodinné centrum ProvázekOlomoucOlomoucký kraj
Rodinný klub LentýlciPříbramStředočeský kraj
RomodromProstějovOlomoucký kraj
Rubikon - školka s prvky MontessoriPlzeňPlzeňský kraj
Šafránkova základní škola a mateřská škola Nalžovské HoryHoražďovicePlzeňský kraj
Salesiánské středisko mládežeČeské BudějoviceJihočeský kraj
Scioškola, základní školaPraha 4Hlavní město Praha
SDH PolepyPolepyÚstecký kraj
Sedmikvět z.s.PrahaHlavní město Praha
škola a Mateřská škola ZabrušanyZabrušanyÚstecký kraj
škola OlešniceOlešniceKrálovéhradecký kraj
Školička Dzoe ŠikulovéFrýdek-MístekMoravskoslezský kraj
Školička FilipínekMratín (Praha-východ)Středočeský kraj
Školka Jahoda VinohradyPraha 2Hlavní město Praha
Školka KopretinkaBenesovStředočeský kraj
Školka ve VFN v PrazePrahaHlavní město Praha
Školka ve VFN v PrazePraha 2Hlavní město Praha
Školka ve Všeobecné fakultní nemocnici v PrazePraha 2Hlavní město Praha
Školní družina při Základní škole ŠumperkŠumperkOlomoucký kraj
Školní družina při ZŠ Jablonec nad Nisou -Kokonín,Jablonec nad NisouLiberecký kraj
Školní družina při ZŠ StudniceStudnice u NáchodaKrálovéhradecký kraj
Školní družina ProvodínProvodínLiberecký kraj
Školní družina TupesyBřestekZlínský kraj
SMŠ POD BUKYPrahaHlavní město Praha
SOŠ LuhačoviceLuhačoviceZlínský kraj
Soukromá mateřská škola,Úlibice,okres JičínÚlibiceKrálovéhradecký kraj
soukromá mateřská,základní a střední škola Slunce o.p.s.StochovStředočeský kraj
Soukromá MŠ Dětský koutek, s.r.o.LitoměřiceÚstecký kraj
Soukromá základní škola a mateřská škola SvětDěčín 6 - LetnáÚstecký kraj
Soukromá základní škola ElementáriaPlzeňPlzeňský kraj
Speciální mateřská škola DanetaHradec KrálovéKrálovéhradecký kraj
Speciální MŠ, ZŠ a PrŠ Pardubice PardubicePardubický kraj
Speciální základní školaLounyÚstecký kraj
Speciální základní škola a Mateřská škola,Teplice, U Červenéhom kostela110, příspěvkovám organizaceTepliceÚstecký kraj
Speciální základní škola ChrudimChrudimPardubický kraj
Speciální základní škola, LounyLounyÚstecký kraj
Speciální základní škola.MŠa Prakt.školaÚstí nad LabemÚstecký kraj
Spec. ZŠ a PrŠLitoměřiceÚstecký kraj
Spolek Žluté jablíčkoHradec KrálovéKrálovéhradecký kraj
Spořilovská MŠPraha 4Hlavní město Praha
Sportovní soukromá základní školaLitvínovÚstecký kraj
Sportovní soukromá základní škola s.r.o.LitvínovÚstecký kraj
Sportovní ZŠ MŠ ČlovíčekPraha 10 HostivařHlavní město Praha
SpZŠ A.Bartoše,ÚpiceKrálovéhradecký kraj
SŠ a ZŠ, Nové Město nad MetujíNové Město nad MetujíKrálovéhradecký kraj
SŠ a ZŠ TišnovTišnovJihomoravský kraj
SSZŠ LitvínovLitvínovÚstecký kraj
SSZŠ Litvínov, s. r. o.LitvínovÚstecký kraj
S.T.O.P, z.s.OstravaMoravskoslezský kraj
Středisko volného časuTurnovLiberecký kraj
Středisko volného času Klíč, příspěvková organizaceFrýdek-MístekMoravskoslezský kraj
Středisko volného času Kroužky pro Děti PrahaPrahaHlavní město Praha
Středisko volného času MostMostÚstecký kraj
Středisko volného času VčelínBystřice pod HostýnemHlavní město Praha
Střední škola a Základní škola BerounBerounStředočeský kraj
Střední škola a základní škola Tišnov, příspěvková organizaceTišnovJihomoravský kraj
Střední škola gastronomie a služeb, LiberecLiberecLiberecký kraj
Střední škola obchodu,řemesel,služeb a ZŠ,Keplerova 7,Ústí nad Labem,400 07TrmiceÚstecký kraj
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Třinec, Jablunkovská 241, příspěvková organizaceTřinecMoravskoslezský kraj
Táborské soukromé gymnázium a Základní školaTáborJihočeský kraj
Testovací školaTestHlavní město Praha
TrojlístekPraha 2Hlavní město Praha
Tyršova základní škola a mateřská školaPraha 5Hlavní město Praha
Tyršova základní škola, BrnoBrnoJihomoravský kraj
Tyršova ZŠ a MŠ Praha 5 - JinonicePraha Hlavní město Praha
Unie KompasZlínZlínský kraj
U Roháčových kasárenPraha 10Hlavní město Praha
U Tenisu 2PřerovOlomoucký kraj
Václavkova 1082Mladá BoleslavStředočeský kraj
Věda nás baví, o.p.s.Praha 1 Malá StranaHlavní město Praha
Veselá škola - církevní ZŠ a ZUŠPrahaHlavní město Praha
Veselá školka BrnoJihomoravský kraj
VOŠ, SŠ, ZŠ a MŠ, Hradec Králové, Štefánikova 549Hradec KrálovéKrálovéhradecký kraj
VÚ, DDŠ, ZŠ, SŠ a ŠJ MístoMístoÚstecký kraj
VÚ,ZŠ, SŠ a SVP, Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1, OP - Žďár nad SázavouŽďár nad SázavouVysočina
Vzdělávací institut Integra Brno – gymnázium, základní škola a mateřská škola BrnoJihomoravský kraj
Z3 a M3 Stráž nad NisouStráž nad NisouLiberecký kraj
Z8kladní škola a Mateřská škola Dolní Řasnice, příspěvková organizazace46401Liberecký kraj
ZAČÍT SPOLU Základní škola a Mateřská škola KadaňKadaňÚstecký kraj
Základní a mateřská školaMořkovMoravskoslezský kraj
Základní a Mateřská škola Bílá TřemešnáBílá TřemešnáKrálovéhradecký kraj
Základní a Mateřská škola, Bohuslavice, okres Šumperk, příspěvková organizace Bohuslavice 68, 789 72DubickoOlomoucký kraj
Základní a Mateřská škola Černý DůlČistá v Krkonoších, Černý DůlKrálovéhradecký kraj
Základní a Mateřská škola HejniceHejniceLiberecký kraj
Základní a mateřská škola HoštkaHoštkaÚstecký kraj
Základní a mateřská škola Husova 17BrnoJihomoravský kraj
Základní a mateřská škola Karla Svolinského Kunčice pod OndřejníkemKunčice pod OndřejníkemMoravskoslezský kraj
Základní a mateřská škola LazníkyVeselíčko u Lipníka nad BečvouOlomoucký kraj
Základní a mateřská škola Lomnice nad LužnicíLomnice nad LužnicíJihočeský kraj
Základní a mateřská škola MostkoviceMostkoviceOlomoucký kraj
Základní a mateřská škola MostkoviceMostkoviceOlomoucký kraj
Základní a mateřská škola MostkoviceMostkoviceOlomoucký kraj
Základní a mateřská škola Na BerránkuPrahaHlavní město Praha
Základní a mateřská škola Pěnčín, příspěvková organizaceLaškovOlomoucký kraj
Základní a Mateřská škola, Podhorní Újezd a VojiceHořiceKrálovéhradecký kraj
Základní a Mateřská škola PopovicePopovice, pošta KunoviceZlínský kraj
Základní a Mateřská škola Řepiště, p.oŘepištěMoravskoslezský kraj
Základní a mateřská škola, Rychnov u Jablonce nad Nisou, příspěvková organizaceRychnov u jablonce nad NisouLiberecký kraj
Základní a Mateřská škola Samotišky, příspěvková organizaceSamotiškyOlomoucký kraj
Základní a mateřská škola Střítež nad Ludinou, příspěvková organizaceStřítež nad Ludinou Olomoucký kraj
Základní a Mateřská škola Tučapy, okres Vyškov, p.o.TučapyJihomoravský kraj
Základní a mateřská škola Zabrušany-MŠ ŽelénkyZabrušanyÚstecký kraj
Základní a Mateřská škola Zadní TřebaňZadní TřebańStředočeský kraj
základní škola Hořice Královéhradecký kraj
základní školaPraha 10Hlavní město Praha
základní školaVeselí nad LužnicíJihočeský kraj
Základní školaJindřichův Hradec IIJihočeský kraj
Základní školaČeské BudějoviceJihočeský kraj
Základní školaZlaté HoryOlomoucký kraj
Základní školaHavířov-ŠumbarkMoravskoslezský kraj
Základní školaOstrožská Nová VesZlínský kraj
Základní školaNový BydžovKrálovéhradecký kraj
Základní školaRychnov nad KněžnouKrálovéhradecký kraj
Základní školaNová PakaKrálovéhradecký kraj
Základní školaSušicePlzeňský kraj
Základní školaPraha 4Hlavní město Praha
Základní školaJezvéLiberecký kraj
Základní školaŠtětíÚstecký kraj
Základní školaStará BoleslavStředočeský kraj
Základní školaPolnáVysočina
Základní školaBohutínStředočeský kraj
Základní školaSlanýStředočeský kraj
Základní školaVelké Chvojno Ústecký kraj
Základní školaČeské BudějoviceJihočeský kraj
Základní školaBrnoJihomoravský kraj
Základní školaJanovPardubický kraj
Základní školaJablonec nad NisouLiberecký kraj
Základní škola a aMateřská škola Povrly, okres Ústí nad Labem, příspěvková organizacePovrlyÚstecký kraj
Základní škola Aloise Klára Úštěk, příspěvková organizaceÚštěkÚstecký kraj
Základní škola a mateřeská škola Střelské HošticeStřelské HošticeJihočeský kraj
Základní škola a mateřská škola VšenoryStředočeský kraj
Základní škola a mateřská škola Praha 5 - ZličínHlavní město Praha
Základní škola a Mateřská školaTěškoviceMoravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská školaTachovPlzeňský kraj
Základní škola a Mateřská školaKamenný ÚjezdJihočeský kraj
Základní škola a Mateřská školaČejčJihomoravský kraj
Základní škola a Mateřská školaVišňováStředočeský kraj
Základní škola a Mateřská školaPozloviceZlínský kraj
Základní škola a Mateřská školaBernartice u TrutnovaKrálovéhradecký kraj
Základní škola a Mateřská školaMalešovStředočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola TmaňStředočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Břest Zlínský kraj
ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA RABŠTEJNSKÁ LHOTAPardubický kraj
Základní škola a mateřská škola AšKarlovarský kraj
Základní škola a mateřská škola Aš, Okružní 57Karlovarský kraj
Základní škola a mateřská škola Barrandov, Praha 5 - Hlubočepy, Chaplinovo nám. 1/615Praha 5 – HlubočepyHlavní město Praha
Základní škola a Mateřská škola,BěcharyKopidlnoKrálovéhradecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Benešov u SemilBenešov u SemilLiberecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Bernartice nad OdrouBernartice nad Odrou 80Moravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola Bernartice, okres PísekBernarticeJihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Bezvěrov, okres Plzeň-sever, POBezvěrovPlzeňský kraj
Základní škola a Mateřská škola Bílý Kostel nad NisouChrastavaLiberecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Blatec, okres Olomouc, příspěvková organizaceDub nad MoravouOlomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola Blatnice, okres Třebíč, příspěvková organizaceJaroměřice nad RokytnouVysočina
Základní škola a Mateřská škola Bohdíkov, okres Šumperk, příspěvková organizaceBohdíkovOlomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola Bohuslava Reynka, Lípa, příspěvková organizaceLípaVysočina
Základní škola a Mateřská škola Bohuslava Reynka, Lípa, příspěvková organizaceLípaVysočina
Základní škola a mateřská škola Bohušovice nad Ohří, p.o.Bohušovice nad OhříÚstecký kraj
Základní škola a Mateřská škola BořeticeBořeticeJihomoravský kraj
Základní škola a mateřská škola BožejovBožejovVysočina
Základní škola a Mateřská škola BrandýsekBrandýsekStředočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Bratrušov, okres Šumperk, příspěvková organizaceŠumperkOlomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kpt. Nálepky 7BřeclavJihomoravský kraj
Základní škola a mateřská škola Březník, přísp. org.BřezníkVysočina
Základní škola a Mateřská škola Brumovice,okres OpavaBrumoviceMoravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola BuchloviceBuchloviceZlínský kraj
Základní škola a mateřská škola BukovanyBukovany 132Jihomoravský kraj
Základní škola a Mateřská škola Bukovec, příspěvková organizaceBukovecMoravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola BystročiceOlomouc - BystročiceOlomoucký kraj
Základní škola a mateřská škola ČáslaviceČáslaviceVysočina
Základní škola a Mateřská škola Cehnice  CehniceJihočeský kraj
Základní škola a mateřská škola ČernožiceČernožiceKrálovéhradecký kraj
Základní škola a mateřská škola Český Těšín HrabinaČeský TěšínMoravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola ChbanyChbanyÚstecký kraj
Základní škola a mateřská škola Chornice, okres SvitavyChornicePardubický kraj
Základní škola a Mateřská škola Choryně, okres Vsetín, příspěvková organizaceChoryněZlínský kraj
Základní škola a Mateřská škola Chotoviny, okres TáborChotovinyJihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Chrášťany, okres RakovníkChrášťanyStředočeský kraj
Základní škola a mateřská škola Chudčice, okres BrVeverská BítýškaJihomoravský kraj
Základní škola a Mateřská škola Chudenín, okres Klatovy, příspěvková organizaceNýrskoPlzeňský kraj
Základní škola a Mateřská škola ChvalšinyChvalšinyJihočeský kraj
Základní škola a mateřská škola ChyšeChyšeKarlovarský kraj
Základní škola a Mateřská škola Cihelní, Karviná, příspěvková organizaceKarviná - Nové MěstoMoravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola Čížová, okres PísekČížováJihočeský kraj
Základní škola a mateřská škola ČkyněČkyněJihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Cotkytle, okres Ústí nad OrlicíCOTKYTLEPardubický kraj
Základní škola a mateřská škola Čtyřlístek, s.r.o. Uherské HradištěZlínský kraj
Základní škola a mateřská škola Čtyřlístek,s.r.o.Uherské HradištěZlínský kraj
Základní škola a Mateřská škola Dalovice, příspěvková organizaceMladá BoleslavStředočeský kraj
Základní škola a mateřská škola DarkoviceDarkoviceMoravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola Dlouhý Most, okres Liberec, příspěvková organizaceLiberec 25Liberecký kraj
Základní škola a mateřská škola DobkoviceDobkoviceÚstecký kraj
Základní škola a Mateřská škola, Dobrá Voda u Hořic,okres JičínDobrá Voda u nHořicKrálovéhradecký kraj
Základní škola a Mateřská škola DobříkovVysoké MýtoKrálovéhradecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Dobříkov, okres Ústí nad OrlicíVysoké MýtoPardubický kraj
Základní škola a Mateřská škola Dolní Hbity, okres PříbramDolní HbityStředočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Dolní Řasnice, příspěvková organizaceDolní ŘasniceLiberecký kraj
Základní škola a Mateřská škola DomoušiceDomoušiceÚstecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Dražovice,okres Vyškov, příspěvková organizaceDražovice121Jihomoravský kraj
Základní škola a Mateřská škola Dražovice, příspěvková organizace, okres vyškovDražovce 121Jihomoravský kraj
Základní škola a Mateřská škola Drnovice. okr. BlanskoDrnoviceJihomoravský kraj
Základní škola a Mateřská škola DubDubJihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Dublovice, okres PříbramDubloviceStředočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola EjpoviceEjpovicePlzeňský kraj
Základní škola a Mateřská škola Františka ŠkroupaOsiceKrálovéhradecký kraj
Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek - ChleboviceChleboviceMoravskoslezský kraj
Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek - Skalice 192, příspěvková organizaceFrýdek-MístekMoravskoslezský kraj
Základní škola aMateřská škola Golčův Jeníkov, příspěvková organizaceGolčův JeníkovVysočina
Základní škola a Mateřská škola GrygovGrygovOlomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola Hartvíkovice, příspěvková organizaceHartvíkoviceVysočina
Základní škola a mateřská škola Havířov-Bludovice Frýdecká, p.o.Havířov- Dolní DatyněMoravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola Hlavnice, okres Opava, příspěvková organizaceHlavniceMoravskoslezský kraj
Základní škola a mateřská škola HlušiceHlušiceKrálovéhradecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Holoubkov, okres Rokycany, příspěvková organizaceHoloubkovPlzeňský kraj
Základní škola a mateřská škola HolubovKřemžeJihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Hora Svaté KateřinyHora Svaté KateřinyÚstecký kraj
Základní škola a Mateřská škola HořepníkHořepníkVysočina
Základní škola a mateřská škola Horní Dubenky, příspěvková organizace, okres JihlavaHorní DubenkyVysočina
Základní škola a Mateřská škola Horní PlanáHorní PlanáJihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Horní StropniceHorní StropniceJihočeský kraj
Základní škola a mateřská škola Horní Třešňovecp. LanškrounPardubický kraj
Základní škola a Mateřská škola HoršiceHoršicePlzeňský kraj
Základní škola a Mateřská škola Horšice, příspěvková organizacePřešticePlzeňský kraj
Základní škola a Mateřská škola HošťkaPřimdaPlzeňský kraj
Základní škola a mateřská škola Hovorčovice, příspěvková organizace HovorčoviceStředočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola HradecHradec u StodaPlzeňský kraj
Základní škola a mateřská škola Hranice, příspěvková organizaceHranice IV. - DrahotušeOlomoucký kraj
Základní škola a mateřská škola Huntířov, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizaceŽelezný BrodLiberecký kraj
Základní škola a mateřská škola Husinec - Řež, okres Praha - východŘežStředočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Huzová, okres Olomouc, příspěvková organizaceHuzováOlomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola Huzová, okres Olomouc, příspěvková organizaceHuzováOlomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola Hvozdná, okres Zlín, příspěvková organizaceŽelechovice nad DřevnicíZlínský kraj
Základní škola a Mateřská škola Jablonec nad Nisou, Kamenná 404/4, příspěvková organizaceJablonec nad NisouLiberecký kraj
Základní škola a mateřská škola JAK NivniceNivniceZlínský kraj
Základní škola a mateřská škola JalubíUherské HradištěZlínský kraj
Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské HradištěJalubíZlínský kraj
Základní škola a mateřská škola, Jaroměřice, okres SvitavyJaroměřicePardubický kraj
Zakladní škola a mateřská škola JavorníkJavorníkPardubický kraj
Základní škola a Mateřská škola Jesenice u SedlčanJeseniceStředočeský kraj
Základní škola a mateřská škola, Jičín, 17.listopadu 109JičínKrálovéhradecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, příspěvková organizaceJindřichovOlomoucký kraj
Základní škola a mateřská škola JiřiceJiřiceVysočina
Základní škola a Mateřská škola Josefa Gočára, Hradec Králové, Tylovo nábř. 1140Hradec KrálovéKrálovéhradecký kraj
Základní škola a mateřská škola Kamenný PřívozKamenný PřívozHlavní město Praha
Základní škola a Mateřská škola Kardašova ŘečiceKardašova ŘečiceJihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Kařez, příspěvková organizacep. ZbirohPlzeňský kraj
Základní škola a mateřská škola Karlova StudánkaKarlova StudánkaMoravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola KašavaKašava Zlínský kraj
Základní škola aMateřská škola Kladno, Vašatova 1438, příspěvková organizaceKladnoStředočeský kraj
Základní škola a mateřská škola KněžiceKněžiceVysočina
Základní škola a Mateřská škola Kněžpole, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaceBíloviceZlínský kraj
Základní škola a Mateřská škola Kocbeře, okres TruKocbeřeKrálovéhradecký kraj
Základní škola a Mateřská škola KošiceKošice u SoběslavěJihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola, Kosmonautů 13,Ostrava - ZábřehMoravskoslezský kraj
Základní škola a mateřská škola Kostelec na Hané, příspěvková organizaceKostelec na HanéOlomoucký kraj
Základní škola a mateřská škola Kostelní Hlavno Kostelní Hlavno Středočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Kozlovice, příspěvková organizaceKozloviceMoravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola KozolupyKozolupyPlzeňský kraj
Základní škola a Mateřská škola Králův DvůrKrálův DvůrStředočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Křetín, okres Blansko, příspěvková organizaceKřetín Jihomoravský kraj
Základní škola a mateřská škola KupkovaBřeclavJihomoravský kraj
Základní škola a mateřská škola KvětnáPoličkaPardubický kraj
Základní škola a mateřská škola Kyselka, okres Karlovy Vary, příspěvková org.KyselkaKarlovarský kraj
Základní škola a Mateřská škola Ladná, příspěvková organizaceLadnáJihomoravský kraj
Základní škola a Mateřská škola LánovLánovLiberecký kraj
Základní škola a mateřská škola Lázně BohdanečLázně BohdanečPardubický kraj
Základní škola a mateřská škola Lesná, příspěvková organizaceokr.TachovPlzeňský kraj
Základní škola a Mateřská škola Lesnice,p.o.LesniceHlavní město Praha
Základní škola a mateřská škola letce Františka Nováka SokolečSokolečStředočeský kraj
Základní škola a mateřská škola Lhota u VsetínaLhota u Vsetína Zlínský kraj
Základní škola a Mateřská škola LiběšiceLiběšiceÚstecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Liběšice, příspěvková organizaceLiběšiceÚstecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Libice nad DoubravouLibice nad DoubravouVysočina
Základní škola a mateřská škola Librantice 119LibranticeKrálovéhradecký kraj
Základní škola a Mateřská škola LichkovLichkovPardubický kraj
Základní škola a Mateřská škola Lichnov, okres Bruntál, příspěvková organizaceLichnovMoravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola LíněLíněPlzeňský kraj
Základní škola a Mateřská škola Litohoř, příspěvková organizaceLesoniceVysočina
Základní škola a Mateřská škola LnářeLnáře Jihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola LodhéřovLodhéřovJihočeský kraj
Základní škola a mateřská škola logopedickáBrnoJihomoravský kraj
Základní škola a mateřská škola logopedická, LiberecLiberecLiberecký kraj
Základní škola a mateřská škola LomLom, LoučnáÚstecký kraj
Základní škola a mateřská škola LoučeňLoučeňStředočeský kraj
základní škola a mateřská škola Loučka, přís.org.Lipník nad BečvouOlomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola Loukov, okres KroměřížLoukovZlínský kraj
Základní škola a Mateřská škola, Lovčice, okres Hradec KrálovéLovčiceKrálovéhradecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Ludkovice, příspěvková organiziaceBiskupice u LuhačovicZlínský kraj
Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad OrlicíLetohradPardubický kraj
Základní škola a mateřská škola Lužany, okres Plzeň - jih, příspěvková organizaceLužany u PřešticPlzeňský kraj
Základní škola a mateřská škola Lyčkovo náměstíPraha 8Hlavní město Praha
Základní škola a Mateřská škola MalečMalečVysočina
Základní škola a Mateřská škola Mankovice, příspěvková organizaceOdryMoravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola Měrovice nad Hanou KojetínHlavní město Praha
Základní škola a Mateřská škola MikuloviceMikulovicePardubický kraj
Základní škola a mateřská škola Mirovice, okres PísekMiroviceJihočeský kraj
Základní škola a mateřská škola Mochtín, okres KlatovyKlatovyPlzeňský kraj
Základní škola a mateřská škola Morašice okres ChrudimMorašicePardubický kraj
Základní škola a Mateřská škola Moravské Knínice, okres Brno - venkov, příspěvková organizaceMoravské KníniceJihomoravský kraj
Základní škola a Mateřská škola, Moravský Písek, příspěvková organizaceMoravský PísekJihomoravský kraj
Základní škola a mateřská škola Mšené-lázněMšené-lázněÚstecký kraj
Základní škola a Mateřská škola, Nahořany, okres NNahořanyKrálovéhradecký kraj
Základní škola a Mateřská škola NebuželyNebuželyStředočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola NechaniceHradec KrálovéKrálovéhradecký kraj
Základní škola a mateřská škola Nesovice,příspěvková organizaceNesoviceJihomoravský kraj
Základní škola a mateřská škola Nová LhotaNová LhotaJihomoravský kraj
Základní škola a Mateřská škola Nová Říše příspěvková organizaceNová ŘíšeVysočina
Základní škola a Mateřská škola Nové VeselíNové VeselíVysočina
Základní škola a Mateřská škola Nymburk, Tyršova 446NymburkStředočeský kraj
Základní škola a mateřská škola obce Zbyslavice, pZbyslaviceMoravskoslezský kraj
Základní škola a mateřská škola obce Zbyslavice, příspěvková organizaceZbyslaviceMoravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola Ochoz u BrnaOchoz u BrnaJihomoravský kraj
Základní škola a mateřská škola Okrouhlice,okres Havlíčkův Brod OkrouhliceVysočina
Základní škola a Mateřská škola OpařanyOpařanyJihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Opatovec 119, okres SvitavySvitavyPardubický kraj
Základní škola a Mateřská škola Opava-Vávrovice, příspěvková organizaceOpava-VávroviceMoravskoslezský kraj
Základní škola a mateřská škola OpočniceOpočnice 23Středočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Orlické PodhůříÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Základní škola a Mateřská škola Orlík nad VltavouOrlík nad VlavouJihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola OsoblahaOsoblahaMoravskoslezský kraj
Základní škola a mateřská škola Osová BítýškaOsová BítýškaVysočina
Základní škola a mateřská škola Ostrava - Hrabůvka, Krestova 36A, příspěvková organizaceOstravaMoravskoslezský kraj
Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, Krestova 36A, příspěvková organizaceOstrava-HrabůvkaMoravskoslezský kraj
Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Březinova 52, příspěvková organizaceOstravaMoravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola Ostravice, příspěvková org. OstraviceMoravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola OudoleňOudoleňVysočina
Základní škola a mateřská škola Parentes PrahaPraha 5Hlavní město Praha
Základní škola a mateřská škola Pavlov, příspěvková organizaceStonařovVysočina
Základní škola a Mateřská škola PeckaPeckaKrálovéhradecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Pec pod Sněžkou, okres TrutnovPec pod SněžkouKrálovéhradecký kraj
Základní škola a mateřská škola Perálec 71, okres ChrudimProsečPardubický kraj
Základní škola a mateřská škola Perálec 71, okres ChrudimProsečPardubický kraj
Základní škola a mateřská škola Petra StrozzihoPraha 8Hlavní město Praha
Základní škola a Mateřská škola PísečnáJablunkovMoravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola Písečná u Jeseníku, příspěvková organizacePísečnáOlomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola Plavskop.Stráž nad NežárkouJihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Počenice - TetěticeMorkovice Zlínský kraj
Základní škola a Mateřská škola, Podolí, příspěvková organizacePodolíZlínský kraj
Základní škola a Mateřská škola Pohádka, Hradec Králové, Mandysova 1434Hradec KrálovéKrálovéhradecký kraj
Základní škola a Mateřská škola PolepyPolepyÚstecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Popovice, příspěvková organizacePopoviceZlínský kraj
Základní škola a Mateřská škola, Potštejn, okres Rychnov nad KněžnouPotštejnKrálovéhradecký kraj
Základní škola a Mateřská škola PovrlyPovrlyÚstecký kraj
Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Košíře, Weberova 1/1090Praha 5Hlavní město Praha
Základní škola a Mateřská škola, Praha 5 - Zličín , Nedašovská 328Praha-ZličínHlavní město Praha
Základní škola a Mateřská škola, Praha 5 - Zličín , Nedašovská 328Praha 5 -ZličínHlavní město Praha
Základní škola a Mateřská škola PrakšicePrakšice, 68756Zlínský kraj
Základní škola a Mateřská škola PrakšicePrakšiceZlínský kraj
Základní škola a mateřská škola, PrasekNový BydžovKrálovéhradecký kraj
Základní škola a Mateřská škola PředínPředínVysočina
Základní škola a Mateřská škola PředínPředínVysočina
Základní škola a Mateřská škola PřídolíPřídolí (u Č. Krumlova)Jihočeský kraj
Základní škola a mateřská škola při lázních, BludoBludovOlomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola při o.p.s.Olivově dětské léčebněŘíčanyStředočeský kraj
Základní škola a mateřská škola ProsečProsečPardubický kraj
Základní škola a Mateřská škola Prostřední BečvaProstřední BečvaZlínský kraj
Základní škola a mateřská škola Provodov, okres ZlínBřezůvkyZlínský kraj
Základní škola a mateřská škola PteníPteníOlomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola Pustá KameniceBorová u PoličkyPardubický kraj
Základní škola a mateřská škola PyšelNáměšť nad OslavouVysočina
Základní škola a Mateřská škola Racková, okres Zlín, příspěvková organizaceZlínZlínský kraj
Základní škola a Mateřská škola Ráječko, okres Blansko, příspěvková organizaceRáječkoHlavní město Praha
Základní škola a Mateřská škola Rájec, okres ŠumpeZábřeh na MoravěOlomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola Rájec, okres Šumperk, příspěvková organizaceZábřehOlomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola, Raspenava, okres Liberec - příspěvková organizaceHejniceLiberecký kraj
Základníš kola a Mateřská škola RatajeRatajeZlínský kraj
Základní škola a Mateřská škola Řečice, příspěvková organizacep.Radešínská SvratkaVysočina
Základní škola a Mateřská škola ŘetováŘetováPardubický kraj
Základní škola a mateřská škola ŘevničovŘevničovStředočeský kraj
Základní škola a mateřská škola RokytniceRokytniceOlomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola RosoviceRosoviceStředočeský kraj
Základní škola a mateřská škola Rozstání, okres Prostějov, příspěvková organizaceRozstáníOlomoucký kraj
Základní škola a mateřská škola RybitvíRybitvíPardubický kraj
Základní škola a Mateřská škola, Šanov, okres Znojmo, příspěvková organizaceŠanovJihomoravský kraj
Základní škola a Mateřská škola ŠebrovŠebrov-KateřinaJihomoravský kraj
Základní škola a Mateřská škola Sedlec, okres BřeclavSedlecJihomoravský kraj
Základní škola a Mateřská škola SedlniceSedlniceMoravskoslezský kraj
Základní škola a mateřská škola Sehradice okres Zlín, příspěvková organizaceSehradiceZlínský kraj
Základní škola a mateřská škola SepekovSepekovJihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Školská, Karviná, příspěvková organizaceKarviná-RájMoravskoslezský kraj
Základní škola a mateřská škola Skrbeň,příspěvková organizaceSkrbeňOlomoucký kraj
Základní škola a mateřská škola, Skřivany, okres Hradec KrálovéSkřivanyKrálovéhradecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Slapy, okres Praha západSlapyStředočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Slatinice, příspěvková organizaceSlatiniceOlomoucký kraj
Základní škola a mateřská škola Slopné, okres Zlín, příspěvková organizaceSlopnéZlínský kraj
Základní škola a Mateřská škola SluhySluhyStředočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola, Smidary, okres Hradec KrálovéSmidaryKrálovéhradecký kraj
Základní škola a mateřská škola Sobůlky, okres Hodonín, příspěvková organizaceKyjovJihomoravský kraj
Základní škola a mateřská škola sopotniceSopotnicePardubický kraj
Základní škola a Mateřská škola,Spořice,okres Chomutov MŠ je v budově mimoSpořiceÚstecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Stará VesBílovecMoravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola StařečStařečVysočina
Základní škola a Mateřská škola Stařeč, okres Třebíč, příspěvková organizaceStařečVysočina
Základní škola a Mateřská škola Staré HobzíStaré Hobzí Jihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Staré Křečany, okres Děčín, příspěvková organizaceStaré KřečanyÚstecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Staříč, příspěvková organizace, okr. Frýdek-MístekStaříčMoravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola ŠtefcovaHradec KrálovéKrálovéhradecký kraj
Základní škola a mateřská škola ŠtokyŠtokyVysočina
Základní škola a Mateřská škola Stožec, okres PrachaticeStožecJihočeský kraj
Základní škola a mateřská škola StrážnýStrážnýJihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Střílky, přísp. org.StřílkyZlínský kraj
Základní škola a Mateřská škola StřížovTrhové SvinyJihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Studená, okres Jindřichův HradecStudenáJihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Študlov. okres VsetínŠtudlovZlínský kraj
Základní škola a Mateřská škola Suchá Loz, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaceSuchá LozZlínský kraj
Základní škola a Mateřská škola Suchodol, okres PříbramPříbramStředočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola SulejoviceSulejoviceÚstecký kraj
Základní škola a mateřská škola Svatava, okres SokolovSvatavaKarlovarský kraj
Základní škola a mateřská škola SvébohovZábřehOlomoucký kraj
Základní škola a mateřská škola Svratka, příspěvková organizaceSvratkaVysočina
Základní škola a Mateřská škola Tábor, Helsinská 2732TáborJihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Tábor, Helsinská 2732TáborJihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola TatceTatceStředočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Drásov, okr. Brno - venkovDrásovJihomoravský kraj
Základní škola a Mateřská škola Tisová, okres Ústí nad OrlicíVysoké MýtoPardubický kraj
Základní škola a mateřská škola Tištín, okres Prostějov, příspěvková organizaceTištínOlomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola TochoviceTochovice Středočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Třebařov, okres SvitavyTřebařov Pardubický kraj
Základní škola a mateřská škola Třebíč, Bartuškova 700TřebíčVysočina
Základní škola a mateřská škola, Třinec, Míru 247, příspěvková organizaceTřinecMoravskoslezský kraj
Základní škola a mateřská škola Tři SekeryTři SekeryKarlovarský kraj
Základní škola a mateřská škola Uhelná PříbramUhelná PříbramVysočina
Základní škola a Mateřská škola Újezd, okres Zlín, příspěvková organizaceÚjezd 252Zlínský kraj
Základní škola a Mateřská škola Určice,přispěvková organizaceUrčiceOlomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola Úterý, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceÚterýPlzeňský kraj
Základní škola a Mateřská škola Varnsdorf, Bratislavská 994, okres Děčín, příspěvková organizaceVarnsdorfÚstecký kraj
základní škola a mateřská škola Vašatova 1438, KladnoKladnoStředočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Velká Polom, přísp.org.Velká PolomMoravskoslezský kraj
Základní škola a mateřská škola Velké Meziříčí, Lhotky 42, příspěvková organizaceVelké MeziříčíVysočina
Základní škola a Mateřská škola Velké Svatoňovice, okres TrutnovVelké SvatoňoviceKrálovéhradecký kraj
Základní škola a Mateřská škola VerneřiceVerneřiceÚstecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Věšín, okres PříbramVěšínStředočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Větený Jeníkov, příspěvková organizaceVětrný JeníkovVysočina
Základní škola a Mateřská škola Větřkovice, okres Opava, p.o.VětřkoviceMoravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola, Větrná 1063, Uherské Hradiště, příspěvková organizaceUherské HradištěZlínský kraj
Základní škola a Mateřská škola Větrný Jeníkov, příspěvková organizaceVětrný JeníkovVysočina
Základní škola a Mateřská škola Vikýřovice, okres ŠumperkVikýřoviceOlomoucký kraj
Základní škola a mateřská škola VilémovVilémovVysočina
Základní škola a Mateřská škola viničné ŠumiceViničné ŠumiceJihomoravský kraj
Základní škola a mateřská škola VítoniceBystřice pod HostýnemZlínský kraj
Základní škola a Mateřská škola Vlčnov, příspěvková organizace VlčnovZlínský kraj
Základní škola a mateřská škola, Voděrady, okres RYchnov nad KněžnouVoděradyKrálovéhradecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Volduchy,příspěvková organizaceVolduchyPlzeňský kraj
Základní škola a Mateřská škola Votice, příspěvková organizaceVoticeStředočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Vraclav, okres Ústí nad OrlicíVraclavPardubický kraj
Základní škola a Mateřská škola VranovVranovHlavní město Praha
Základní škola a Mateřská škola Vrbová LhotaVrbová LhotaStředočeský kraj
Základní škola a mateřská škola, VšestaryVšestaryKrálovéhradecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Vyšší BrodVyšší BrodJihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola ZabrušanyZabrušanyÚstecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Žalany41763Ústecký kraj
Základní škola a Mateřská škola ŽalkoviceBřest Zlínský kraj
Základní škola a mateřská škola Zálší, okres Ústí nad OrlicíChoceňPardubický kraj
Základní škola a Mateřská škola ZbýšovZbýšov v ČecháchStředočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Žďárky, okres NáchodŽďárkyKrálovéhradecký kraj
Základní škola a Mateřská škola ŽehuňŽehuň Středočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola ŽelečŽelečJihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Ženklava příspěvkoŽenklavaMoravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola ŽirovniceŽirovniceVysočina
Základní škola a Mateřská škola ZlechovZlechov 229Zlínský kraj
Základní škola a Mateřská škola Žlutava, okres Zlín, příspěvková organizaceNapajedlaZlínský kraj
Základní škola a Mateřská škola, ZvoleZvoleStředočeský kraj
Základní škola a Mateřský škola Tečovice. Zlín 4TečoviceZlínský kraj
Základní škola AmosDolní Jirčany PsáryStředočeský kraj
Základní škola a Praktická školaHavlíčkův BrodVysočina
Základní škola a Praktická školaJičínKrálovéhradecký kraj
Základní škola a Praktická škola AšKarlovarský kraj
Základní škola a Praktická škola ChotěbořChotěbořVysočina
Základní škola a Praktická škola Moravské BudějoviceMoravské BudějoviceVysočina
Základní škola ArménskáBrnoJihomoravský kraj
Základní škola a Slaměníkova mateřská škola Radslavice, příspěvková organizaceRadslaviceOlomoucký kraj
Základní škola a Střední školaMostÚstecký kraj
Základní škola a střední škola Karlovy VaryKarlovy VaryKarlovarský kraj
Základní škola a Střední škola Krupka, Karla Čapka 270Krupka 1Ústecký kraj
Základní škola a Základní umělecká škola, Liberec, Jabloňová 564/43Liberec 12Liberecký kraj
Základní škola Babice, příspěvková organizace, okres Uherské HradištěBabiceZlínský kraj
Základní škola Bavorov, okres StrakoniceBavorovJihočeský kraj
Základní škola Bělá pod Bezdězem, příspěvková organizaceBělá pod BezdězemStředočeský kraj
Základní škola Benešov nad ČernouBenešov nad ČernouJihočeský kraj
Základní škola BeneticeBeneticeVysočina
Základní škola, Bílina, Za Chlumem 824BílinaÚstecký kraj
Základní škola Blansko, Erbenova 13BlanskoJihomoravský kraj
Základní škola Blatnice, okres Plzeň - sever, přísBlatnicePlzeňský kraj
Základní škola BochořBochořOlomoucký kraj
Základní škola Bodláka a Pampelišky, o.p.s. VelišKrálovéhradecký kraj
Základní škola Bohutín, okres ŠumperkBohutín - OlšanyOlomoucký kraj
Základní škola, Bojanov, okres ChrudimBojanovPardubický kraj
Základní škola BorovanyBorovanyJihočeský kraj
Základní škola Brandýs n.L.-St. BoleslavBrandýs nad LabemStředočeský kraj
Základní škola Břeclav, Komenského BřeclavJihomoravský kraj
Základní škola Březová nad Svitavou, okres SvitavyBřezová nad SvitavouPardubický kraj
Základní škola Bří Čapků ÚpiceKrálovéhradecký kraj
Základní škola BřidličnáBřidličnáMoravskoslezský kraj
Základní škola BrnoBrnoJihomoravský kraj
Základní škola BrnoBrnoJihomoravský kraj
Základní škola, Brno, Labská 27, příspěvková organizaceBrnoJihomoravský kraj
Základní škola Brno, Pavlovská 16, p. o.BrnoJihomoravský kraj
Základní škola Brno, příspěvková organizace BrnoJihomoravský kraj
Základní škola Brno,Sekaninova, příspěvková organizaceBrno 14Jihomoravský kraj
Základní škola Brodek u ProstějovaBrodek u ProstějovaOlomoucký kraj
Základní škola Brodek u Prostějova, okres ProstějovBrodek u ProstějovaOlomoucký kraj
Základní škola BudišovBudišovVysočina
Základní škola BurešovaPraha 8Hlavní město Praha
Základní škola Bystřice nad PernštejnemBystřice nad PernštejnemVysočina
Základní škola Bystřice pod Hostýnem, Pod DubíčkemBystřice pod HostýnemZlínský kraj
Základní škola Čebín,okr.Brno-venkovČebínJihomoravský kraj
Základní škola Čechtice, okres BenešovČechticeStředočeský kraj
Základní škola Červená VodaČervená VodaPardubický kraj
Základní škola Česká Třebová, Nádražní uliceČeská TřebováPardubický kraj
Základní škola České MeziříčíČeské MeziříčíKrálovéhradecký kraj
Základní škola České MeziříčíČeské MeziříčíKrálovéhradecký kraj
Základní škola, České Meziříčí, okres Rychnov nad KněžnouČeské MeziříčíKrálovéhradecký kraj
Základní škola, Český Krumlov, Kaplická 151,Český KrumlovJihočeský kraj
Základní škola Cetkovice, okres Blansko, příspěvková organizaceCetkoviceJihomoravský kraj
Základní škola Charlotty Garrigue Masarykové Lány, okres KladnoLányStředočeský kraj
Základní škola Chomutov, Hornická 4387ChomutovÚstecký kraj
Základní škola ChotěšovChotěšovPlzeňský kraj
Základní škola ChrástChrástPlzeňský kraj
Základní škola Chropyně, okres Kroměříž, příspěvková organizaceChropyněZlínský kraj
Základní škola, Chrudi, Dr. Peška 768ChrudimPardubický kraj
Základní škola Chvaletice, okres PardubiceChvaleticePardubický kraj
Základní škola Chýnov, okres TáborChýnovJihočeský kraj
základní škola Dačice, Komenského,7,okr. J. HradecDačiceJihočeský kraj
Základní škola Děčín II, Kamenická 1145, p.o.DěčínÚstecký kraj
Základní škola Dobříč, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceDobříčPlzeňský kraj
Základní škola Dobromilice, okres ProstějovDobromiliceOlomoucký kraj
Základní škola Dolní Lhota, okr. Zlín, příspěvková organizaceDolní LhotaZlínský kraj
Základní škola Dr. Františka Ladislava Riegra Semily, příspěvkopvá organizaceSemilyLiberecký kraj
Základní škola Dr. Ing. Františka Křižíka a mateřská škola PlánicePlánicePlzeňský kraj
Základní škola Drnovice, okres VyškovDrnoviceJihomoravský kraj
Základní škola DubáDubáLiberecký kraj
Základní škola Easy Start s.r.o.PlzeňPlzeňský kraj
Základní škola EdisonovaTepliceÚstecký kraj
Základní škola Eduarda Štorcha a mateřská škola OstroměřOstroměřKrálovéhradecký kraj
Základní škola Frýdek-MístekFrýdek-MístekMoravskoslezský kraj
Základní škola Frýdek-Místek, 1.máje 1700Frýdek-MístekMoravskoslezský kraj
Základní škola Frýdlant nad OstravicíFrýdlant nad OstravicíMoravskoslezský kraj
Základní škola Hluk, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace HlukZlínský kraj
Základní škola Hluk, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace HlukZlínský kraj
Základní škola HodonínHodonínJihomoravský kraj
Základní škola Holčovice, okres Bruntál, příspěvková organizaceHolčoviceMoravskoslezský kraj
Základní škola Holice Komenského 100, okr. PardubiceHolicePardubický kraj
Základní škola Horažďovice, Komenského ul.211, okres KlatovyHoražďovicePlzeňský kraj
Základní škola Horní Beřkovice, okres LitoměřiceHorní beřkoviceÚstecký kraj
Základní škola Horní Lideč 200Horní LidečZlínský kraj
Základní škola, Hostěradice, okres ZnojmoHostěradiceJihomoravský kraj
Základní škola Hradčovice, okres Uherské HradištěHradčoviceZlínský kraj
Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258Hradec KrálovéKrálovéhradecký kraj
Základní škola, Hrádek nad Nisou - DonínHrádek nad NisouLiberecký kraj
Základní škola Hranice, Tř. 1. májeHraniceOlomoucký kraj
Základní škola Hrubčice, příspěvková organizaceHrubčiceOlomoucký kraj
Základní škola HulímHulínZlínský kraj
Základní škola HuslenkyHuslenkyZlínský kraj
Základní škola Jablonec nad Nisou, Liberecká 26, příspěv. org.Jablonec nad nisouLiberecký kraj
Základní škola, Jakuba Arbesa2454,p.o.MostÚstecký kraj
Základní škola JanovJanovMoravskoslezský kraj
Základní škola Janov, okres SvitavyJanovPardubický kraj
Základní škola Jenišovice,okres Jablonec nad Nisou-POJenišoviceLiberecký kraj
Základní škola J.E.Purkyně a Základní umělecká škola LibochoviceLibochoviceÚstecký kraj
Základní škola JeřiceHořiceKrálovéhradecký kraj
Základní škola Jeseník, příspěvková organizaceJeseníkOlomoucký kraj
Základní škola Jihlava, Seifertova 5JihlavaVysočina
Základní škola Jílové u PrahyJílové u PrahyStředočeský kraj
Základní škola Jindřichův Hradec III, Vajgar 692Jindřichův HradecJihočeský kraj
Základní škola Jindřichův Hradec III, Vjagr 592Jindřichův HradecJihočeský kraj
Základní škola Jirkov, Budovatelů 1563,okres ChomutovJirkovÚstecký kraj
Základní škola Josefa Hlávky PřešticePřešticePlzeňský kraj
Základní škola J. ŠoupalaOstrava - PorubaMoravskoslezský kraj
Základní škola J. ŠoupalaOstrava - PorubaMoravskoslezský kraj
Základní škola J.ValčíkaOstrava 8Moravskoslezský kraj
Základní škola Kamenné ŽehroviceKamenné ŽehroviceStředočeský kraj
Základní škola KapliceKapliceJihočeský kraj
Základní škola Kaplice, Fantova 446KapliceJihočeský kraj
Základní škola Kelč, okres VsetínKelčZlínský kraj
Základní škola K.J.Erbena a Mateřská škola KorálkaMiletínKrálovéhradecký kraj
Základní škola K.J.Erbena a Mateřská škola Korálka MiletínMiletínKrálovéhradecký kraj
Základní škola KladnoKladnoStředočeský kraj
Základní škola KlimkoviceKlimkoviceMoravskoslezský kraj
Základní škola Kněžice, okres NymburkKněžiceStředočeský kraj
Základní škola Kolín, Bezručova 980KolinStředočeský kraj
Základní škola Konstantinovy Lázně, okres Tachov, příspěvková organizaceKonstantinovy lázněPlzeňský kraj
Základní škola Kopřivnice - LubinaKopřivniceMoravskoslezský kraj
Základní škola Kopřivnice-Mniší okres Nový Jičín, příspěvková organizaceKopřivniceMoravskoslezský kraj
Základní škola KosmonosyKosmonosyStředočeský kraj
Základní škola KrálíkyKrálíkyPardubický kraj
Základní škola KratonohyKratonohyKrálovéhradecký kraj
Základní škola Křepice, okres Břeclav, příspěvková organizaceKřepiceJihomoravský kraj
Základní škola Křepice,okres Břeclav, příspěvková organizaceKřepiceJihomoravský kraj
Základní škola Krhanice, okres BenešovKrhaniceStředočeský kraj
Základní škola KrhováKrhováZlínský kraj
Základní škola Křiby4719Zlínský kraj
Základní škola KroměřížKroměřížZlínský kraj
Základní škola Kroměříž, 1. májeKroměřížZlínský kraj
Základní škola KrumvířKrumvířJihomoravský kraj
Základní škola Kynšperk nad Ohří, okres Sokolov, příspěvková organizaceKynšperk nad OhříKarlovarský kraj
Základní škola Lačnov, okres VsetínHorní LidečZlínský kraj
Základní škola Lázně LibverdaHejniceLiberecký kraj
zÁKLADNÍ ŠKOLA LEŠNÁ, OKRES VSETÍNLEŠNÁZlínský kraj
Základní škola ,Libčická 10,Praha 8PrahaHlavní město Praha
Základní škola LiberecLiberecLiberecký kraj
Základní škola, Liberec, Broumovská 847/7, příspěvková organizaceLiberecLiberecký kraj
Základní škola, Liberec - Vratislavice n.N.Liberec 30Liberecký kraj
Základní škola Libina, příspěvková organizaceLibinaOlomoucký kraj
Základní škola Libiš, okres MělníkLibišStředočeský kraj
Základní škola,Libuň,okres JičínLibuň 33Královéhradecký kraj
Základní škola Lidečko, okres VsetínLidečkoZlínský kraj
Základní škola, Lidická, BílinaBílinaÚstecký kraj
Základní škola Lipenec Louny Ústecký kraj
Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceLipůvkaJihomoravský kraj
Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceLipůvkaJihomoravský kraj
Základní škola LitovelLitovelOlomoucký kraj
Základní škola logopedická a Mateřská škola logopedická 161Choustníkovo HradištěKrálovéhradecký kraj
Základní škola Loučka, okres VsetínLoučka u valašského MeziříčíZlínský kraj
Základní škola Ludvíka Svobody Rudíkov, okres TřebíčRudíkovVysočina
Základní škola Luhačovice, příspěvková organizaceLuhačoviceZlínský kraj
Základní škola MalecíNové Město nad MetujíKrálovéhradecký kraj
Základní škola Mánesova Otrokovice, příspěvková orOtrokoviceZlínský kraj
Základní škola Mánesova Otrokovice, příspěvková organizaceOtrokoviceZlínský kraj
Základní škola, Mateřská škola a Praktická škola KolínKolínStředočeský kraj
Základní škola Měcholupy, okres LounyMěcholupyÚstecký kraj
Základní škola Merklín,okres Plzeň - jihjMerklínPlzeňský kraj
Základní škola, Městec Králové, Nám. Republiky 303Městec KrálovéStředočeský kraj
Základní škola MikulčiceMikulčiceJihomoravský kraj
Základní škola MilínMilínStředočeský kraj
Základní škola MiřeticeMiřeticePardubický kraj
Základní škola Mjr. Ambrože Bílka a Mateřská škola Metylovice, příspěvková organizaceMetyloviceMoravskoslezský kraj
Základní škola Mladá Boleslav, Dukelská 1112, příspěvková organizaceMladá BoleslavStředočeský kraj
Základní škola Mladá Boleslav, Komenského nám. 76, příspěvková organizaceMladá BoleslavStředočeský kraj
Základní škola Mohelno, okres TřebíčMohelno 232Vysočina
Základní škola MohylováPraha 5Hlavní město Praha
Základní škola MorkoviceMorkoviceZlínský kraj
Základní škola, Most, Svážná 2342, příspěvková organizaceMostÚstecký kraj
Základní škola, Náchod, Komenského 425NáchodKrálovéhradecký kraj
Základní škola nám. 28. říjnaTišnovJihomoravský kraj
Základní škola, nám. SvornostiBrnoJihomoravský kraj
Základní škola na tř. SNP 694 v Hradci Králové 500 03 Hradec KrálovéKrálovéhradecký kraj
Základní škola Nedakonice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaceNedakoniceZlínský kraj
Základní škola, Nemyčeves, okres JičínJičínKrálovéhradecký kraj
Základní škola, Nepolisy, okres Hradec KrálovéNepolisyKrálovéhradecký kraj
Základní škola Neubuz, okres Zlín, příspěvková organizaceNeubuzZlínský kraj
Základní škola Nezvěstice, příspěvková organizaceNezvěsticePlzeňský kraj
Základní škola, Nové Město, okr. Hradec KrálovéChlumec nad CidlinouKrálovéhradecký kraj
Základní škola Nový Bydžov, F. PalackéhoNový BydžovKrálovéhradecký kraj
Základní škola Nový HrozenkovNový HrozenkovZlínský kraj
Základní škola Nový HrozenkovNový HrozenkovZlínský kraj
ZÁKLADNÍ ŠKOLA NOVÝ RYCHNOV 170, OKRES PELHŘIMOVNOVÝ RYCHNOVVysočina
Základní škola Nový svět, Opava, p. o. OpavaMoravskoslezský kraj
Základní škola OblačnáLiberecLiberecký kraj
Základní škola Odry, Pohořská 8 OdryMoravskoslezský kraj
Základní škola OlomoucOlomoucOlomoucký kraj
Základní Škola Olomouc ZeyerovaOlomoucOlomoucký kraj
Základní škola OmlenickáKapliceJihočeský kraj
Základní škola, O. Nedbala, České BudějoviceČeské BudějoviceJihočeský kraj
Základní škola Opatovice nad Labem, okres PardubiceOpatovice n.L.Pardubický kraj
Základní škola, Opava, Havlíčkova 1, p. o.OpavaMoravskoslezský kraj
Základní škola Opava - KylešoviceOpavaMoravskoslezský kraj
Základní škola Osík, okres SvitavyOsíkPardubický kraj
Základní škola, Ostrava - Hrabůvka, U Haldy 66, p. o.Ostrava - HrabůvkaMoravskoslezský kraj
Základní škola Ostrava, Nádražní 117, p.o.OstravaMoravskoslezský kraj
Základní škola,Ostrava-Zábřeh, Kpt. Vajdy 1a, příspěvková organizaceOstrava-ZábřehMoravskoslezský kraj
Základní škola Ostrava, Zelená 42,přísp.org.OstravaMoravskoslezský kraj
Základní škola Otokara Březiny, Jihlava, příspěvková organizaceJihlavaVysočina
Základní škola, Palackého tř., BrnoBrnoJihomoravský kraj
Základní škola PalmovkaPraha 8Hlavní město Praha
Základní škola Pardubice - DubinaPardubicePardubický kraj
Základní škola Pardubice - PolabinyPardubicePardubický kraj
Základní škola Pardubice, Staňkova 128PardubicePardubický kraj
Základní škola Planá nad Lužnicí Planá nad Lužnicí Jihočeský kraj
Základní škola Plavy, okres Jablonec nad Nisou - příspěvková organizacePlavyLiberecký kraj
Základní škola, Plzeň, Heyrovského 23PlzeňPlzeňský kraj
Základní škola, Poděbradova79, 588 13 PolnáPolnáVysočina
Základní škola PohůreckáČeské BudějoviceJihočeský kraj
Základní škola PoláčkovaPraha 4Hlavní město Praha
Základní škola Polešovice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizacePolešovice 600Hlavní město Praha
Základní škola PomezíPomezíPardubický kraj
Základní škola Pouzdřany, okres Břeclav, příspěvková organizacePouzdřanyJihomoravský kraj
Základní škola Prachatice, VodňanskáPrachaticeJihočeský kraj
Základní škola, Praha 10, Kutnohorská 36Praha 10 - Dolní MěcholupyHlavní město Praha
Základní škola, Praha 13, Janského 2189Praha 5Hlavní město Praha
Základní škola, Praha 4, Mendelova 550Praha 4 - Jižní MěstoHlavní město Praha
Základní škola praktickáKralovicePlzeňský kraj
Základní škola praktickáBochovKarlovarský kraj
Základní škola praktická a Základní škola speciální, FrýdlantFrýdlantLiberecký kraj
Základní škola praktická a základní škola speciální Heřmanův MěstecHeřmanův MěstecPardubický kraj
Základní škola, Příbram VIII, Školní 75Příbram VIIIHlavní město Praha
Základní škola Proseč, okres ChrudimProseč u SkutčePardubický kraj
Základní škola ProstějovProstějovOlomoucký kraj
Základní škola Prostějov, ul. E. Valenty 52ProstějovOlomoucký kraj
Základní škola pro žáky s poruchami učení a mateřská škola logopedická Schola Viva o.p.s.ŠumperkOlomoucký kraj
Základni škola pro zrakove postizenePrahaHlavní město Praha
Základní škola pro zrakově postiženéPraha 2Hlavní město Praha
Základní škola pro zrakově postiženéPrahaHlavní město Praha
Základní škola pro zrakově postižené Praha 2Hlavní město Praha
Základní škola Prusinovice, okres KroměřížPrusinoviceZlínský kraj
Základní škola Rajhradice, okres Brno-venkov, příspěvková organizaceRajhradiceHlavní město Praha
Základní škola Rakovského v Praze 12PrahaHlavní město Praha
Základní škola RatibořRatibořZlínský kraj
Základní škola RokycanyRokycanyPlzeňský kraj
Základní škola Rokytnice nad Jizerou, příspěvková organizaceRokytnice nad JizerouLiberecký kraj
Základní škola Ronov nad DoubravouRonov n. D.Pardubický kraj
ZÁKLADNÍ ŠKOLA RONOV NAD DOUBRAVOURONOV NAD DOUBRAVOUPardubický kraj
Základní škola RotavaRotavaKarlovarský kraj
Základní škola Roudnice n.L.Roudnice n.L.Ústecký kraj
Základní škola RudaVelké MeziříčíVysočina
základní škola RudnáRudnáStředočeský kraj
základní škola Schulzovy SadyDvůr Králové nad LabemKrálovéhradecký kraj
Základní škola Šebetov, okres BlanskoŠebetovJihomoravský kraj
Základní škola Senice na Hané, okres Olomouc, příspěvková organizaceSenice na HanéOlomoucký kraj
Základní škola Senožaty. okres PelhřimovSenožatyVysočina
Základní škola Sezemice, okres PardubiceSezemicePardubický kraj
Základní škola Sezemice, okres PardubiceSezemicePardubický kraj
Základní škola Skalná, okres ChebSkalnáKarlovarský kraj
Základní škola Školní ul.BruntálMoravskoslezský kraj
Základní škola ŠkvorecŠkvorecStředočeský kraj
Základní škola Slavičín VláraSlavičínZlínský kraj
Základní škola SlavoniceSlavoniceJihočeský kraj
Základní škola SlovanKroměřížZlínský kraj
Základní škola SlovankaČeská LípaLiberecký kraj
Základní škola SMARTRoudnice nad LabemÚstecký kraj
Základní škola Smetanova 1509 PřeloučPřeloučPardubický kraj
Základní škola, Sobotka, okres JičínSobotkaKrálovéhradecký kraj
Základní škola SokolskáTřeboňJihočeský kraj
Základní škola speciální,Základní škola praktická a Praktická škola ,Litoměřice, det.prac. LovosiceLitoměřiceÚstecký kraj
Základní škola s rozšířenou výukou jazyků a Mateřská škola Litvínov,Podkrušnohorská 1589, okres MostLitvínovÚstecký kraj
Základní škola s rozšířenou výukou tělesné výchovyTepliceÚstecký kraj
Základní škola s rozšířeným vyučováním informatiky a výpočetní techniky, Teplice, Plynárenská 2953TepliceÚstecký kraj
Základní škola, Strachotice, okres Znojmo, příspěvková organizaceStrachoticeJihomoravský kraj
Základní škola Straškov - VodochodyStraškov - VodochodyÚstecký kraj
ZÁKLADNÍ ŠKOLA STŘELNÁ, OKRES VSETÍNHORNÍ LIDEČZlínský kraj
Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039, příspěvková organizaceStříbroPlzeňský kraj
Základní škola, Sulíkov, okres BlanskoKřetínJihomoravský kraj
Základní škola Světlá nad Sázavou, Komenského 234, příspěvková organizaceSvětlá nad SázavouVysočina
Základní škola Světlo s.r.o.TřebíčVysočina
Základní škola SvitavySvitavyPardubický kraj
Základní škola SvorSvorLiberecký kraj
Základní škola Telč, Hradecká 234, př.org.TelčVysočina
Základní škola T. G. MasarykaLomnice nad PopelkouLiberecký kraj
Základní škola T- G. Masaryka a mateřská škola, Chroustovice, okres ChrudimChroustovicePardubický kraj
Základní škola T.G. Masaryka a mateřská škola Horní BečvaHorní BečvaZlínský kraj
Základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Horní DvořištěHorní DvořištěJihočeský kraj
Základní škola T. G. Masaryka, Bojkovice, okres Uherské HradištěBojkoviceZlínský kraj
Základní škola T.G.Masaryka Čejkovice, okres HodonínČejkoviceJihomoravský kraj
Základní škola T. G. Masaryka MiloviceMiloviceStředočeský kraj
Základní škola T.G.Masaryka Otrokovice, příspěvková organizaceOtrokoviceZlínský kraj
Základní škola T.G.Masaryka Otrokovice, příspěvková organizaceOtrokoviceZlínský kraj
Základní škola T.G.Masaryka Otrokovice, příspěvková organizaceOtrokoviceZlínský kraj
Základní škola T. G. Masaryka Rokycany, příspěvková organizaceRokycanyPlzeňský kraj
Základní škola T.G.Masaryka VimperkVimperkJihočeský kraj
Základní škola Třebíč, Benešova 585TřebíčVysočina
Základní škola Třebíč, ul. Kpt. Jaroše 836TřebíčVysočina
Základní škola Třeboň, Na Sadech 375TřeboňJihočeský kraj
Základní škola TrojskáPrahaHlavní město Praha
Základní škola Trutnov MládežnickáTrutnovKrálovéhradecký kraj
Základní škola TymákovTymákovPlzeňský kraj
Základní škola Uherské Hradiště, příspěvková organizaceUherské HradištěZlínský kraj
Základní škola,Uherský Brod, Pod Vinohrady 1420, okres Uherské HradištěUherský BrodZlínský kraj
Základní škola U Krčského lesaPraha 4Hlavní město Praha
Základní škola Úpice-LányÚpiceKrálovéhradecký kraj
Základní škola U ŠkolyLiberecLiberecký kraj
Základní škola Ústí nad LabemÚstí nad LabemÚstecký kraj
Základní škola Ústí nad Orlicí, Školní 75Ústí nad OrlicíPardubický kraj
základní škola Václava HavlaPoděbradyStředočeský kraj
Základní škola Valašské KloboukyValašské KloboukyZlínský kraj
Základní škola Valašské Meziříčí, Šafaříkova 726, okres Vsetín, příspěvková organizaceValašské MeziříčíZlínský kraj
Základní škola, Valdice, okres JičínValdiceKrálovéhradecký kraj
Základní škola Vamberk,okres Rychnov nad KněžnouVamberkKrálovéhradecký kraj
Základní škola Včelákov, okres ChrudimVčelákovPardubický kraj
Základní škola Vejvanovice, okres ChrudimHrochův TýnecPardubický kraj
Základní škola velké NěmčiceVelké NěmčiceJihomoravský kraj
Základní škola Velké Opatovice, příspěvková organizaceVelké OpatoviceJihomoravský kraj
Základní škola V. HejnyČervený KostelecKrálovéhradecký kraj
Základní škola Víchová nad Jizerou,okres SemilyVíchová nad JizerouLiberecký kraj
Základní škola Vidče, okres VsetínVidčeZlínský kraj
Základní škola VidečskáRožnov pod RadhoštěmZlínský kraj
Základní škola, Vidlatá Seč, okres SvitavyLitomyšlPardubický kraj
Základní škola VidnavaVidnavaOlomoucký kraj
Základní škola VimperkVimperkJihočeský kraj
Základní škola Vlachovice, okres ZlínVlachovice 246Zlínský kraj
Základní škola VlašimVlašimStředočeský kraj
Základní škola,Vlašim,Vorlina 1500,okres BenešovVlašimHlavní město Praha
Základní škola Vodňany, Bavorovská 1046, okr. StrakoniceVodňanyJihočeský kraj
Základní škola Vojnův Městec,okres Žďár nad Sázavou,příspěvková organizaceVojnův MěstecVysočina
Základní škola Vojtěcha Martínka Brušperk, okres Frýdek-MístekBrušperkMoravskoslezský kraj
Základní škola Vorlina, Vlašim VlašimHlavní město Praha
Základní škola VoticeVoticeStředočeský kraj
Základní škola VsetínVsetínZlínský kraj
Základní škola Vsetín, Ohrada 1876VsetínZlínský kraj
Základní škola Vsetín, Rokytnice 436VsetínZlínský kraj
Základní škola VyhlídkaValašské MeziříčíZlínský kraj
Základní škola Vysoké Mýto, Javornickéhovysoké MýtoPardubický kraj
Základní škola Vysoké Mýto JiráskovaVysoké MýtoPardubický kraj
Základní škola Vysoké nad JizerouVysoké nad JizerouLiberecký kraj
Základní škola Záhorovice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaceZáhoroviceZlínský kraj
Základní škola ZáhumeníRožnov pod RadhoštěmZlínský kraj
Základní škola Zaječí, okres BřeclavZaječíJihomoravský kraj
Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lipnice nad SázavouLipnice nad SázavouVysočina
Základní škola ZákrejsovaOstravaMoravskoslezský kraj
Základní škola Zárubova v Praze 4Praha - KamýkHlavní město Praha
Základní škola Zásmuky, okres KolínZásmukyStředočeský kraj
Základní škola Zašová, okres VsetínZašová Zlínský kraj
Základní škola Zborovice, okres Kroměříž, příspěvková organizaceZboroviceZlínský kraj
Základní škola ZbůchZbůchPlzeňský kraj
Základní škola ZbytinyZbytinyJihočeský kraj
Základní škola Želechovice nad DřevnicíŽelechovice nad DřevnicíZlínský kraj
Základní škola Zeleneč, okres Praha - východZelenečStředočeský kraj
Základní škola Železný Brod, Pelechovská 800, příspěvková organizaceŽelezný BrodLiberecký kraj
Základní škola ZeyerovaOlomoucOlomoucký kraj
Základní škola Zeyerova , OlomoucOlomoucOlomoucký kraj
Základní škola Zlín, Dřevnická 1790, příspěvková oZlínZlínský kraj
Základní škola Zlín, Kvítková 4338, příspěvková organizaceZlínZlínský kraj
Základní škola Zlín,MostníZlínZlínský kraj
Zákldní škola a Mateřská škola Polevsko, p.o.PolevskoLiberecký kraj
Ostrava - PorubaMoravskoslezský kraj
Hradec KrálovéKrálovéhradecký kraj
Příbram VIIStředočeský kraj
zš 5.květnaRožnov p.R.Hlavní město Praha
zš 5. květnaRožnov pod Radh.Zlínský kraj
ZŠ 5. květnaDvůr Králové nad LabemKrálovéhradecký kraj
ZŠ 5. května Liberec, přísp.org.Liberec 1Liberecký kraj
ZŠ A. Baráka LovosiceLovosiceÚstecký kraj
ZŠ Alešova VodňanyVodňanyJihočeský kraj
ZŠ Aloise Klára ÚštěkÚštěkÚstecký kraj
ZŠ Aloisina výšinaLiberecLiberecký kraj
ZŠ Aloisina výšinaLiberecLiberecký kraj
ZŠaMŠDěčínÚstecký kraj
ZŠ a MŠPředměřice n/JizerouStředočeský kraj
ZŠ a MŠ Kralupy nad VltavouStředočeský kraj
ZŠ a MŠ BohumínMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ KunštátJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ České BudějoviceJihočeský kraj
ZŠ a MŠ 17. listopadu 1325, Mladá BoleslavMladá BoleslavStředočeský kraj
ZŠ a MŠ Albrechtice n.OrlicíAlbrechtice nad OrlicíKrálovéhradecký kraj
ZŠ a MŠ a poskytovatel sociálních služeb, Kaňka o.p.sTáborJihočeský kraj
ZŠ a MŠ BaarovaČeské budějoviceJihočeský kraj
ZŠ a MŠ BarrandovPraha 5Hlavní město Praha
ZŠ a MŠ Barrandov, Chaplinovo náměstí 615Praha 5Hlavní město Praha
ZŠ a MŠ Barvířská liberecLiberec 7Liberecký kraj
ZŠ a MŠ BechlínBechlínÚstecký kraj
ZŠ a MŠ BedihošťBedihošťOlomoucký kraj
ZŠ a MŠ Běly Jensen, Opatov, okres SvitavyOpatov, okres SvitavyPardubický kraj
ZŠ a MŠ Běly Jensen, Opatov, okres SvitavyOpatov, okres SvitavyPardubický kraj
ZŠ a MŠ BenešovBenešov u BoskovicJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Benešov nad Ploucnicí, p. o.Benešov nad PloučnicíÚstecký kraj
ZŠ a MŠ BeňovPřerovOlomoucký kraj
Zš a Mš BernarticeBernarticeJihočeský kraj
Zš a Mš BernarticeBernarticeJihočeský kraj
ZŠ a MŠ Bernartice nad Odrou, p. o.Bernartice nad OdrouMoravskoslezský kraj
ZŚ a MŠ Blansko, Dvorská 26BlanskoJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26BlanskoJihomoravský kraj
ZŠ A MŠ Blatecokr. OlomoucOlomoucký kraj
ZŠ a MŠ BoharyněBoharyněKrálovéhradecký kraj
ZŠ a MŠ Bohuslavice, okres Šumperk,příspěvková organizace DubickoOlomoucký kraj
ZŠ a MŠ Bohušovice nad OhříBohušovice nad OhříÚstecký kraj
ZŠ a MŠ Bolešiny, p.o.KlatovyPlzeňský kraj
ZŠ a MŠ BorkovanyBorkovanyJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ BouzovBouzovOlomoucký kraj
ZŠ a MŠ BožejovBožejovVysočina
Zš a Mš BraňanyBraňanyÚstecký kraj
ZŠ a MŠ BrankoviceBrankoviceJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ BranticeBrantice u KrnovaMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Bratřejov, okres ZlínVizoviceZlínský kraj
ZŠ a MŠ Bravantice p.o.Bravantice Moravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ B. Reynka,Lípa, příspěvková organizaceLípaVysočina
ZŠ a MŠ Březí Březí Jihomoravský kraj
ZŠ A MŠ BřezíBřezí u MikulovaJihomoravský kraj
Zš a Mš BřeznoBřeznoStředočeský kraj
ZŠaMŠ BřezováDěčínÚstecký kraj
ZŠ a MŠ BrnoBrnoJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Brno, Blanenská 1Brno- JehniceJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Brno, Chalabalova 2BrnoJihomoravský kraj
ZŠ a MS Brno,Husova 17BrnoJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ, Brno, Jana Broskvy 3BrnoJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ? Brno, Staňkova 14, příspěvková organizaceBrnoJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ BroumyBroumyStředočeský kraj
ZŠ a MŠ Budislav, okr. SvitavyBudislavPardubický kraj
ZŠ a MŠ BudkovBudkovVysočina
ZŠ a MŠ ByšiceByšiceStředočeský kraj
ZŠ a MŠ BZENEC, příspěvková organizaceBzenecJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Čečelice, příspěvková organizaceČečeliceStředočeský kraj
ZŠ a MŠ Čechy pod KosířemČechy pod KosířemOlomoucký kraj
ZŠ a MŠ CehniceCehnice Jihočeský kraj
ZŠ a MŠ Cejle, p. o.CejleVysočina
ZŠ a MŠ Cerhovice, okres BerounCerhoviceStředočeský kraj
ZŠ a MŠ ČernčiceČernčiceÚstecký kraj
ZŠ a MŠ Česká ČermnáČeská Čermná Královéhradecký kraj
ZŠ a MŠ České KopistyLitoměřiceÚstecký kraj
ZŠ a MŠ České LibchavyČeské LibchavyPardubický kraj
ZŠ a MŠ CHANOVICECHANOVICE, pošta HoražďovicePlzeňský kraj
ZŠ a MŠ CharvátyCharvátyOlomoucký kraj
ZŠ a MŠ ChelčickéhoPraha 3Hlavní město Praha
ZŠ A MŠ CHLUMNALŽOVICEStředočeský kraj
ZŠ a MŠ Chodová PlanáChodová PlanáPlzeňský kraj
ZŠ A MŠ CHOLINACHOLINAOlomoucký kraj
ZŠ a MŠ ChomuticeChomuticeKrálovéhradecký kraj
ZŠ a MŠ ChotýšanyChotýšanyStředočeský kraj
ZŠ a MŠ Chrášťanyp. KněževesStředočeský kraj
ZŠ a MŠ ChrášťanyKněževes u RakovníkaStředočeský kraj
ZŠ a MŠ ChrašticeBřezniceStředočeský kraj
ZŠ a MŠ ChudenínNýrskoPlzeňský kraj
ZŠ a MŠ ChváleniceChválenicePlzeňský kraj
ZŠ a MŠ ChváleniceChválenicePlzeňský kraj
ZŠ a MŠ ČistáČistá 183Středočeský kraj
ZŠ a MŠ Čistá u HorekČistá u HorekLiberecký kraj
ZŠ a MŠ CítolibyCítolibyÚstecký kraj
ZŠ a MŠ ČížkoviceČížkoviceÚstecký kraj
ZŠ a MŠ Crekvice nad BystřicíCerekvice nad Bystřicí 156Královéhradecký kraj
ZŠ a MŠ Čtyřlístek,s.r.o.Uherské HradištěZlínský kraj
ZŠ a MŠ DamníkovDamníkovPardubický kraj
ZŠ a MŠ DeblínDeblínJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ DělnickáKarviná-Nové MěstoMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ DeštnáDeštnáJihočeský kraj
ZŠ a MŠ Dlouhá LoučkaDlouhá LoučkaPardubický kraj
ZŠ a MŠ Dlouhá VesDlouhá Ves 107Plzeňský kraj
ZŠ a MŠ Dobrá Voda, příspěvková organizace KřižanovVysočina
ZŠ a MŠ Dobrá Voda u Č.BudějovicDobrá VodaJihočeský kraj
ZŠ a MŠ Doksy, příspěvková organizaceDoksyStředočeský kraj
ZŠ A MŠ DolákovaPraha 8Hlavní město Praha
ZŠ A MŠ Dolní BukovskoDolní BukovskoJihočeský kraj
ZŠ a MŠ Dolní DomaslaviceDolní DomaslaviceMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Dolní KalnáDolní KalnáKrálovéhradecký kraj
ZŠ A MŠ DOLNÍ KALNÁDOLNÍ KALNÁKrálovéhradecký kraj
ZŠ a MŠ Dolní KraloviceDolní KraloviceStředočeský kraj
ZŠ a MŠ Dolní Loučky, okres Brno-venkov, příspěvková organizaceDolní LoučkyJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Dolní Studénky, okres Šumperk, p. o.Dolní StudénkyOlomoucký kraj
ZŠ a MŠ DomaželiceDomaželiceOlomoucký kraj
ZŠ a MŠ DomažliceDomažlicePlzeňský kraj
ZŠ a MŠ Doubravník, okr.Brno-venkov, přísp.org.DoubravníkJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ DražiceDražiceJihočeský kraj
ZŠ a MŠ dr. E. BenešeKožlanyPlzeňský kraj
ZŠ a MŠ DřísyDřísyStředočeský kraj
ZŠ a MŠ DříteňDříteňJihočeský kraj
ZŠ a MŠ DrnoviceDrnovice 60Jihomoravský kraj
ZŠ a MŠ DubniceDubniceLiberecký kraj
ZŠ a MŠ DušejovDušejovVysočina
ZŠ a MŠ Dýšina Generála PetnaDýšinaPlzeňský kraj
ZŠ a MŠ Elišky PřemyslovnyBrnoJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ El.Krásnohorské 2254, Frýdek-Místek 73801Frýdek-MístekMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Emy DestinovéČeské BudějoviceJihočeský kraj
ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913Frenštát p. R. Moravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek-Chlebovice, Pod Kabáticí 107, přísp. org.ChleboviceMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Frýdek - Místek, El. Krásnohorské 2254Frýdek - MístekMoravskoslezský kraj
ZŠaMŠ Frýdek-Místek, Lískovec Frýdek-MístekMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ generála Františka Fajtla DFCPraha 9Hlavní město Praha
ZŠ a MŠ Golčův JeníkovGolčův JeníkovVysočina
ZŠ a MŠ HabryHabryVysočina
ZŠ a MŠ HanušoviceHanušoviceOlomoucký kraj
ZŠ a MŠ HaťHať u HlučínaMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Heřmanova HuťHeřmanova HuťPlzeňský kraj
ZŠ a MŠ HevlínHevlínJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ HlohovecHlohovecJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ HořepníkHořepníkVysočina
ZŠ a MŠ Horní DunajoviceHorní DunajoviceJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Horní MaršovHorní MaršovKrálovéhradecký kraj
ZŠ a MŠ Horní PlanáHorní PlanáJihočeský kraj
ZŠ a MŠ Horní VltaviceHorní VltaviceJihočeský kraj
ZŠ a MŠ HorskáVrchlabíKrálovéhradecký kraj
ZŠ a MŠ HoštkaHoštkaÚstecký kraj
ZŠ a MŠ HrabenovRuda nad MoravouOlomoucký kraj
ZŠ a MŠ HrádekHrádekPlzeňský kraj
Zš a mš Hranice, příspěvková organizaceHranice IV DrahotušeOlomoucký kraj
ZŠ a MŠ Hřivnův Újezd, okres ZlínHřivínův ÚjezdZlínský kraj
ZŠ a MŠ Hrubá Skála-DoubraviceTurnovLiberecký kraj
ZŠ a MŠ Husova TáborTáborJihočeský kraj
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecHutisko-SolanecZlínský kraj
ZŠ a MŠ Jablonec nad Nisou, Kamenná 404/4, příspěvková organizaceJablonec nad NisouLiberecký kraj
ZŠ a MŠ J. A. K. NivniceNivniceZlínský kraj
ZŠ a MŠ J. A. Komenského KomňaKomňaZlínský kraj
ZŠ a MŠ Janov nad NisouJanov nad NisouLiberecký kraj
ZŠ a MŠ Janské LázněJanské LázněKrálovéhradecký kraj
ZŠ a MŠ JaroměřiceJaroměřice u JevíčkaPardubický kraj
ZŠ a MŠ JaroslaviceJaroslaviceJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Jarošov nad NežárkouJarošov nad NežárkouJihočeský kraj
ZŠ a MŠ Jarošov nad NežárkouJarošov nad NežárkouJihočeský kraj
ZŠ a MŠ Jarošov nad NežárkouJarošov nad NežárkouJihočeský kraj
ZŠ a MŠ JarovPraha 3Hlavní město Praha
ZŠ a MŠ Jedlí, okres Šumperk, příspěvková organizaceZábřehOlomoucký kraj
ZŠ a MŠ Jeneč - Mateřská školaJenečStředočeský kraj
ZŠ a MŠ J. Gočára HradecKrálovéKrálovéhradecký kraj
ZS a MS Jiráskovo náměstí 1166Hradec KrálovéKrálovéhradecký kraj
ZŠ a MŠ Jubilejní 3 Nový Jičín PONový ičínMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Jubilejní 3,p.oNový JičínMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Kamenice, okr. JihlavaKameniceVysočina
ZŠ a MŠ KameničkyKameničkyPardubický kraj
ZŠ a MŠ Kamenná, okres Šumperk, příspěvková organizaceKamennáOlomoucký kraj
ZŠ a MŠ Kamenný ÚjezdKamenný ÚjezdJihočeský kraj
ZŠ a MŠ KařezZbirohPlzeňský kraj
ZŠ a MŠ KarloviceKarloviceMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Kateřinice, okres VsetínRatibořZlínský kraj
ZŠ a MŠ K DolůmPrahaHlavní město Praha
ZŠ a MŠ KladnoKladno 4Středočeský kraj
ZŠ a MŠ Kluky, okr. PísekKlukyJihočeský kraj
ZŠ a MŠ Kobylnice, p.o.KobylniceJihomoravský kraj
Zš a Mš KojeticeKojeticeStředočeský kraj
ZŠ a MŠ KojeticeKojetice na MoravěVysočina
ZŠ a MŠ KolodějePraha 9 - KolodějeHlavní město Praha
ZŠ a MŠ KolodějePraha 9Hlavní město Praha
ZŠ a MŠ KomárovOpava-KomárovMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ KopidlnoKopidlnoKrálovéhradecký kraj
ZŠ a MŠ Kořenov,okres Jablonec nad Nisou,příspěvková organizaceKořenovLiberecký kraj
ZŠ a MŠ KošeticeKošeticeVysočina
ZŠ a Mš Koštice PátekÚstecký kraj
ZŠ a MŠ KotlářskáBrnoJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ KozojedyKralovicePlzeňský kraj
ZŠ a MŠ KozolupyKozolupyPlzeňský kraj
ZŠ a MŠ kpt.O.Jaroše LounyLounyÚstecký kraj
ZŠ a MŠ Krásná LípaKrásná LípaÚstecký kraj
ZŠ a MŠ KrchlebyKrchlebyStředočeský kraj
ZS A MS KRECKOVPoděbradyStředočeský kraj
ZŠ a MŠ KřečkovPoděbradyStředočeský kraj
ZŠ a MŠ KřemžeKřemžeJihočeský kraj
ZŠ a MŠ Křenovice, okr. VyškovKřenoviceJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ KřeseticeKřeseticeStředočeský kraj
ZŠ a MŠ KřídlaNové Město na MoravěVysočina
ZŠ a MŠ Křižánky, příspěvková organizaceSvratka Vysočina
ZŠ a MŠ Křižanov, příspěvková organizaceKřižanovVysočina
ZŠ a MŠ KubatovaČeské BudějoviceJihočeský kraj
ZŠ a MŠ Kunčice nad LabemKunčice nad LabemKrálovéhradecký kraj
ZŠ a MŠ KunínKunínMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Kyjovice, příspěvková organizaceKyjoviceMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ LánovLánovKrálovéhradecký kraj
ZŚ a MŚ Lažánky, okr. Brno-venkov, přísp. organizaceLažánkyJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečLázně BohdanečPardubický kraj
ZŠ a MŠ Leoše Janáčka HukvaldyHukvaldyMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Lesonice, okr. Třebíč, p.o.LesoniceVysočina
ZŠ a MŠ LibčanyLibčany 1Královéhradecký kraj
ZS a MŠ LichkovLichkovPardubický kraj
ZŠ a MŠ Lingua Universal Litoměřice Ústecký kraj
ZŠ a MŠ, Lípa nad Orlicí, okres Rychnov nad KněžnouTýniště nad OrlicíKrálovéhradecký kraj
ZŠ a MŠ Lipník, okres TřebíčLipníkVysočina
ZŠ a MŠ LišovLišovJihočeský kraj
ZŠ a MŠ Litvínov - JanovLitvínov - JanovÚstecký kraj
ZŠ a MŠ Litvínov, Ruská 2059LitvínovÚstecký kraj
ZŠ a MŠ L.Očenáška Dolní BěláDolní BěláPlzeňský kraj
ZŠ a MŠ LoučkaLipník nad BečvouOlomoucký kraj
ZŠ a MŠ LoučkaLoučka, okres VsetínZlínský kraj
ZŠ a MŠ Loukov, okres KroměřížLoukovZlínský kraj
ZŠ a MŠ Ludgeřovice, příspěvková organizaceLudgeřoviceMoravskoslezský kraj
ZS a MŠ LukáSlavětín u LitovleOlomoucký kraj
ZŠ a MŠ LukaviceLukaviceKrálovéhradecký kraj
ZŠ a MŠ LukováDamníkovPardubický kraj
ZŠ a MŠ Lužany u JičínaLužanyKrálovéhradecký kraj
ZŠ a MŠ MajakovskéhoKarviná - MizerovMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ MaletínZábřehOlomoucký kraj
ZŠ a MŠ Malý ÚjezdMalý ÚjezdStředočeský kraj
ZŠ a MŠ Martinice v KrkonošíchMartinice v KrkonošíchLiberecký kraj
ZŠ a MŠ MedlovMedlov 79Olomoucký kraj
ZŠ a MŠ Mělnické Vtelno, okres MělníkMělnické VtelnoStředočeský kraj
ZŠ a MŠ MendelovaKarviná - HraniceMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ MěníkMěníkKrálovéhradecký kraj
ZŠ a MŠ MiličínMiličínStředočeský kraj
ZŠ a MŠ Mirošov, pracoviště: Mateřská škola MirošovPlzeňský kraj
ZŠ a MŠ Mitušova 8OstravaMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Mitušova 8Ostrava - HrabůvkaMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ MladoňoviceMladoňoviceVysočina
ZŠ A MŠ MLADOTICEMLADOTICEPlzeňský kraj
ZŠ a MŠ MrákotínMrákotínVysočina
ZŠ a MŠ Mutěnice, okres HodonínMutěniceJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ MžanyMžany 62Královéhradecký kraj
Zš a Mš NadejeFrýdek-MístekMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Naděje, Škarabelova 562, Frýdek-MístekFrýdek - MístekMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Na Nábřeží, HavířovHavířovMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ NasobůrkyNasobůrkyOlomoucký kraj
ZŠ a MŠ NečtinyNečtiny 39Plzeňský kraj
ZŠ a MŠ NedašovNedašovZlínský kraj
ZŠ a MŠ NedomiceNedomiceStředočeský kraj
ZŠ a MŠ NedvědiceNedvědiceJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ NedvědiceNedvědiceJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ NedvědovaOlomoucOlomoucký kraj
ZŠ a MŠ Němčanyokres VyškovJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Nemojany, okres Vyškov, příspěvková organizaceNemojanyJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ NenkoviceŽeleticeJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ NesloviceNesloviceJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Nové SyroviceNové SyroviceVysočina
ZŠ a MŠ Nový KnínNový KnínStředočeský kraj
ZŠ a MŠ Nymburk, Letců RAFNymburkStředočeský kraj
ZŠ a MŠ Obořiště, okres PříbramObořištěStředočeský kraj
ZŠ a MŠ OknaOknaLiberecký kraj
ZŠ a MŠ Okružní Aš, příspěvková organizaceKarlovarský kraj
ZŠ a MŠ OlbramoviceOlbramoviceStředočeský kraj
ZŠ a MŠ Olbramovice, okres BenešovVoticeStředočeský kraj
ZŠ a MŠ Olbramovice, okres BenešovVoticeStředočeský kraj
ZŠ a MŠ Olešník, p.o.OlešníkJihočeský kraj
ZŠ a MŠ Olomouc, Dvorského 33Olomouc - Sv. KopečekOlomoucký kraj
ZŠ a MŠ Olomouc, Dvorského 33, příspěvková organizace, Olomouc - Svatý KopečekOlomouc - Svatý KopečekOlomoucký kraj
ZŠ a MŠ OlšíDoubravníkJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Opava-Komárov, příspěvková organizace, odloučené pracoviště PodvihovOpava-PodvihovMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Opava - Malé HošticeOpava - Malé HošticeMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Opava, Šrámkova4 - příspěvková organizaceOpavaMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ OřechovOřechovJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Orlické ZáhoříOrlické ZáhoříKrálovéhradecký kraj
ZŠ a MŠ OsečnáOsečnáLiberecký kraj
ZŠ a MŠ Osov, okres BerounOsovStředočeský kraj
ZŠ a MŠ Ostrava-SvinovOstrava-SvinovMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Březinova 52, příspěvková organizaceOstrava-ZábřehMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ OstrčilovaOstravaMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ OstrovačiceOstrovačiceJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ OsvětimanyOsvětimany 282Zlínský kraj
ZŠ a MŠ Oty Pavla BuštěhradBuštěhradStředočeský kraj
ZŠ a MŠ Pardubice - Pardubičky PardubicePardubický kraj
ZŠ a MŠ PavlíkovPavlíkovStředočeský kraj
ZŠ a MŠ Pěnčín u LibercePěnčín u LiberceLiberecký kraj
ZŠ a MŠ PerštejnPerštejnÚstecký kraj
ZŠ a MŠ Petra StrozzihoPrahaHlavní město Praha
ZŠ a MŠ Petřiny jihPraha 6Hlavní město Praha
ZŠ a MŠ PlavskoPlavskoJihočeský kraj
ZŠ a MŠ Pňovice, okres OlomoucLitovelOlomoucký kraj
ZŠ a MŠ PočepicePočepiceStředočeský kraj
ZŠ a MŠ Pohádka Hradec KrálovéKrálovéhradecký kraj
ZŠ a MŠ Pohořelice, okres Zlín, přísp. org.PohořeliceZlínský kraj
ZŠ a MŠ Pohořelice, oktres Zlín, příspěvková organizacePohořelice, pošta NapajedlaZlínský kraj
ZŠ a MŠ Police nad Metují, okres NáchodPolice nad MetujíKrálovéhradecký kraj
ZŠ a MŠ Polnička, okres Žďár nad SázavouŽďár nad SázavouVysočina
ZŠ a MŠ PopelínPopelínJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ PotštátPotštátOlomoucký kraj
ZŠ a MŠ PotštátPotštátOlomoucký kraj
ZŠ a MŠ PozděchovPozděchovZlínský kraj
ZŠ a MŠ PozděchovPozděchovZlínský kraj
ZŠ a MŠ PracePraceJihomoravský kraj
ZŠ A MŠ Praha 5 - Radlice, Radlická 140/115PrahaHlavní město Praha
ZŠ a MŠ Prakšice, příspěvková organizacePrakšiceZlínský kraj
ZŠ a MŠ PramenyKarviná-RájMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ PředklášteříPředklášteříJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ při FN,Hradec Králové,Sokolská tř.581Hradec KrálovéKrálovéhradecký kraj
ZŠ a MŠ prosetínProsetínPardubický kraj
ZŠ a MŠ ProsetínProsetínPardubický kraj
ZŠ a MŠ Provodov-ŠonovProvodov-ŠonovKrálovéhradecký kraj
ZŠ a MŠ PstružíPstružíMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Pustá Polom, příspěvková organizace, Mateřská škola BudišoviceBudišoviceMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ RadniceRadnicePlzeňský kraj
ZŠ a MŠ Radonice, okres ChomutovRadonice 165Ústecký kraj
ZŠ a MŠ Raduň, přísp. org.RaduňMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ RadvaniceRadvanice v ČecháchKrálovéhradecký kraj
ZŠ a MŚ RakviceRakviceJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ RaškoviceRaškoviceMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Rataje, okres KroměřížRatajeZlínský kraj
ZŠ a MŠ Rataje, okres KroměřížRatajeZlínský kraj
ZŠ a MŠ Řečany nad LabemŘečany nad LabemPardubický kraj
ZŠ a MŠ ŘenčePřešticePlzeňský kraj
ZŠ a MŠ RohleRohleOlomoucký kraj
ZŠ a MŠ RokytniceRokytnice 89Olomoucký kraj
ZŠ a MŠ RokytniceRokytniceOlomoucký kraj
ZŠ a MŠ Rokytnice nad RokytnouRokytnice nad RokytnouVysočina
ZŠ a MŠ Rokytnice, příspěvková organizaceRokytniceZlínský kraj
ZŠ a MŠ Roudnice nad LabemRoudnice nad LabemÚstecký kraj
ZŠ a MŠ RožďaloviceRožďaloviceStředočeský kraj
ZŠ a MŠ RozsochatecRozsochatecVysočina
ZŠ a MŠ Rudná pod PradědemRudná pod PradědemMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ RudníkRudníkKrálovéhradecký kraj
ZŠ a MŠ RudolfovRudolfovJihočeský kraj
ZŠ A MŠ ŠANOVSLAVIČÍNZlínský kraj
ZŠ a MŠ SázavkaSázavkaVysočina
ZŠ a MŠ SazoviceSazovice 78Zlínský kraj
ZŠ a MŠ SdruženíPraha 4Hlavní město Praha
ZŠ a MŠ Šebkovice, příspěvková organizaceŠEBKOVICEVysočina
ZŠ a MŠ Sedlec - PrčiceSedlec - PrčiceStředočeský kraj
ZŠ a MŠ Sentice, okres Brno-venkov, příspěvková organizaceSenticeJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Šeříková 33, 70030 Ostrava-Výškovice, příspěvková organizace OstravaMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Šindlovy DvoryLitvínoviceJihočeský kraj
ZŠ a MŠ Široká Niva, okres Bruntál, p.o.Široká NivaMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ ŠkrdloviceŽďár nad SázavouVysočina
ZŠ a MŠ SkřipovSkřipovMoravskoslezský kraj
ZŠ A MŠ ŠLAPANOVŠlapanovVysočina
ZŠ a MŠ SlapySlapy u TáboraJihočeský kraj
ZŠ a MŠ Slavkov pod HostýnemSlavkov pod HostýnemZlínský kraj
ZŠ a MŠ Slavkov pod Hostýnem, příspěvková organizaceBystřice pod HostýnemZlínský kraj
ZŠ a MŠ Sloup v ČecháchSloup v ČecháchLiberecký kraj
ZŠ a MŠ Sluníčko MontessoriBrnoJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Sluníčko, s.r.o.Lipník nad BečvouOlomoucký kraj
ZŠ a MŠ SmidarySmidaryKrálovéhradecký kraj
ZŠ a MŠ SobíňovSobíňovVysočina
ZŠ a MŠ Spálené PoříčíSpálené PoříčíPlzeňský kraj
ZŠ a MŠ SpořiceSpořiceÚstecký kraj
ZŠ a MŠ Srnípošta Kašperské HoryPlzeňský kraj
ZŠ a MŠ StaňkoviceStaňkoviceÚstecký kraj
ZŠ a MŠ Stará HuťStará HuťHlavní město Praha
ZŠ a MŠ Staré HobzíStaré HobzíJihočeský kraj
ZŠ a MŠ Staré MěstoStaré Město 64 u Mor.TřebovéPardubický kraj
ZŠ a MŠ Staré Sedlištěstaré SedlištěPlzeňský kraj
ZŠ a MŠ Staré Sedliště, příspěvková organizaceStaré Sedliště Plzeňský kraj
ZŠ a MŠ Staré SplavyStaré SplavyLiberecký kraj
ZŠ a MŠ Staré Splavy Staré SplavyLiberecký kraj
ZŠ a MŠ StarovičkyStarovičkyJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Štefcova Hradec KrálovéKrálovéhradecký kraj
ZŠ a MŠ ŠtěkeňŠtěkeňJihočeský kraj
ZŠ a MŠ StolanyHeřmanův MěstecPardubický kraj
ZŠ a MŠ Stráž nad NisouStráž nad NisouLiberecký kraj
ZŠ a MŠ Stráž nad NisouStráž nad NisouLiberecký kraj
ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemStráž pod RalskemLiberecký kraj
ZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem Stráž pod Ralskem Liberecký kraj
ZŠ a MŠ Střelské HošticeStřelské HošticeJihočeský kraj
ŽŠ a MŠ Střelské HošticeStrakoniceJihočeský kraj
ZŠ a MŠ Střítež nad LudinouStřítež nad LudinouOlomoucký kraj
ZŠ a MŠ Studená, okr. Jindř. HradecStudenáJihočeský kraj
ZŠ a MŠ SuchohrdlyZnojmoJihomoravský kraj
ŽŠ a Mš SudiceSudiceMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Svatý Jan nad MalšíSvatý Jan nad MalšíJihočeský kraj
ZŠ a MŠ Synkov-SlemenoRychnov nad KněžnouKrálovéhradecký kraj
ZŠ a MŠ,Szkoła Podstawowa,Przedszkole Košařiska,příspěvková organizaceKošařiskaMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Tábor - MěšiceTáborJihočeský kraj
ZŠ a MŠ TachloviceTachloviceStředočeský kraj
Zš a MŠ TěškoviceTěškoviceMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ T. G. Masaryka Fulnek, p. o. FulnekMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ T. G. Masaryka Hlavečník, okres PardubiceHlavečníkPardubický kraj
ZŠ a MŠ T.G. Masaryka KrabčiceKrabčiceÚstecký kraj
ZŠ a MŠ TGM ZastávkaZastávkaJihomoravský kraj
ZŠ A MŠ TMAŇ, OKRES BEROUNTmaňStředočeský kraj
ZŠ a MŠ Tomáše Ježka Ralsko-KuřívodyRalskoLiberecký kraj
ZŠ a MŠ tř. Dr. E. Beneše 456, BohumínBohumínMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Třebenice TřebeniceÚstecký kraj
ZŠ a MŠ TřebíčTřebíč 1Vysočina
ZŠ a MŠ Třebotov, přísp. org.TřebotovStředočeský kraj
ZŠ a MŠ, Třinec, Kaštanová 412, p. o..TřinecMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ TroubskoTroubskoJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ TučapyRousínov u VyškovaJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Údolí DesnéRapotínOlomoucký kraj
ZŠ a MŠ Údolí Desné, MŠ RapotínRapotínOlomoucký kraj
ZŠ a MŠ Uh.Brod.ÚjezdecUherský BrodZlínský kraj
ZŠ a MŠ Uh.Hradiště - JarošovUh. HradištěZlínský kraj
ZŠ a MŠ ÚjezdÚjezdOlomoucký kraj
ZŠ a MŠ ÚjezdÚjezdZlínský kraj
ZŠ a MŠ Ukrajinská 19, příspěvková organizace Ostrava - PorubaMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ U Lesa, MŠ OlbrachtovaKarviná-RájMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ ÚtvinaToužimKarlovarský kraj
ZŠ A MŠ Václava VaňkaBeznoStředočeský kraj
ZŠ a MŠ VáclavoviceVáclavoviceMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Valašské Meziříčí, Křižná 782Valašské MeziříčíZlínský kraj
ZS A MS VEDLEJŠÍBrnoJihomoravský kraj
ZS A MS VEDLEJŠÍBrnoJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ VeleňVeleňHlavní město Praha
ZŠ a MŠ VelešoviceVelešovice, p.RousínovJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Velké Hamry II.Velké HamryLiberecký kraj
ZŠ a MŠ Velké HeralticeVelké HeralticeMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ VepřováVelká LoseniceVysočina
ZŠ a MŠ Veselá, okres Zlín, příspěvková organizacep. SlušoviceZlínský kraj
ZŠ a MŠ Veselý ŽďárHavlíčkův BrodVysočina
ZŠ a MŠ VětřníVětřníJihočeský kraj
ZŠ a MŠ Větrný Jeníkov, přís. org.Větrný JeníkovVysočina
ZŠ a MŠ ViganticeRožnov pod RadhoštěmZlínský kraj
ZŠ a MŠ Vininčné ŠumiceViničné ŠumiceJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Vír, okres Žďár nad SázavouVírVysočina
Zš a MŠ Višňová Frýdlant v Čechách Liberecký kraj
ZŠ a MŠ Višňová okr. Liberec, p. o.,FrýdlantLiberecký kraj
ZŠ a MŠ Vitice, okres KolínViticeStředočeský kraj
ZŠ a MŠ Vlasatice, příspěvková organizaceVlasaticeJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ VojkoviceVojkoviceJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ VolfarticeČeská LípaLiberecký kraj
ZŠ a MŠ Vrchotovy JanoviceVrchotovy JanoviceStředočeský kraj
ZŠ a MŠ VřesinaVřesina u HlučínaMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Vrhaveč, příspěvková organizaceKlatovyPlzeňský kraj
ZŠ a MŠ Všemina , okres Zlín, příspěvková organizaceSlušoviceZlínský kraj
ZŠ a MŠ V. Vaňka BeznoBeznoStředočeský kraj
ZS a MS Vyškov, Letní poleVyškovJihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Vysoká Pec Vysoká PecÚstecký kraj
ZŠ a MŠ Vysoké VeselíVysoké VeselíKrálovéhradecký kraj
ZŠ a MŠ Vysoké VeselíVysoké VeselíKrálovéhradecký kraj
ZŠ a MŠ ZáboříZáboříJihočeský kraj
ZŠ a MŠ ZahájíDívčiceJihočeský kraj
ZŠ a MŠ ZáhoříZáhoří u PískuJihočeský kraj
ZŠ a MŠ ZámělZámělKrálovéhradecký kraj
ZŠ a MŠ ZátorZátorMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ ZávišiceKopřivniceMoravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Žďár nad OrlicíŽďár nad OrlicíKrálovéhradecký kraj
ZŠ a MŠ ZděchovZděchovZlínský kraj
ZŠ a MŠ ŽelízyLiběchovStředočeský kraj
ZŠ a MŠ ŽimuticeŽimuticeJihočeský kraj
ZŠ a MŠ ŽlebyŽlebyHlavní město Praha
ZŠ Anežky České, příspěvková organizaceÚstí nad LabemÚstecký kraj
ZŠ A.SochoraDuchcovÚstecký kraj
ZŠ a ZUŠDolní NěmčíZlínský kraj
ZŠ a ZUŠ BezdrevskáČeské BudějoviceJihočeský kraj
ZŠ a ZUŠ JabloňováLiberecLiberecký kraj
ZŠ a ZUŠ JabloňováLiberecLiberecký kraj
ZŠ a ZUŠ Petřvald Školní 246,p.o.PetřvaldMoravskoslezský kraj
ZŠ a ZUŠ StráníStráníZlínský kraj
ZŠ Bechyně Školní 293BechyněJihočeský kraj
ZŠ BenešovBenešovStředočeský kraj
ZŠ Bílá cestaTepliceÚstecký kraj
ZŠ Bílá cestaTepliceÚstecký kraj
ZŠ Blansko,Nad Čertovkou,přísp.org.BlanskoJihomoravský kraj
ZŠ Blatecokr. OlomoucOlomoucký kraj
ZŠ BohdaliceBohdaliceJihomoravský kraj
ZŠ Bohuslavice,přísp.org.BohuslaviceMoravskoslezský kraj
ZŠ BohutínBohutínStředočeský kraj
ZŠ BorovanyBorovanyJihočeský kraj
ZŠ Boršice u BlatniceBoršice u BlatniceZlínský kraj
ZŠ Bosonožská 9, BrnoBrno- Starý LískovecJihomoravský kraj
ZŠ Botanická BrnoJihomoravský kraj
ZŠ bratří Fričů OndřejovOndřejovStředočeský kraj
ZŠ Bratří VenclíkůPraha 14Hlavní město Praha
ZŠ BrnoBrnoHlavní město Praha
ZŠ BrnoBrno Jihomoravský kraj
ZŠ Brno, Čejkovická 10BrnoJihomoravský kraj
ZŠ Brno, HamryBrnoJihomoravský kraj
ZŠ Brno, Heyrovského 32BrnoJihomoravský kraj
ZŠ Brno, Hudcova 35, př. org.BrnoJihomoravský kraj
ZŠ Brno, Kamínky 5BrnoJihomoravský kraj
ZŠ Brno, Otevřená 20aBrnoJihomoravský kraj
ZŠ Brno Vejrostova 1, příspěvková organizaceBrnoJihomoravský kraj
ZŠ Brodek u PřerovaBrodek u PřerovaOlomoucký kraj
ZŠ BrumoviceBrumoviceMoravskoslezský kraj
ZŠ Budyně nad OhříBudyně nad OhříÚstecký kraj
ZŠ Čachovice a MŠ StruhyČachoviceStředočeský kraj
ZŠ Čachovice a MŠ Struhyobec ČachoviceStředočeský kraj
ZŠ CampanusPraha 11 - ChodovHlavní město Praha
ZŠ ČernošiceČernošiceStředočeský kraj
ZŠ Česká VesČeská VesOlomoucký kraj
ZŠ České HeřmaniceČeské HeřmanicePardubický kraj
ZŠ České MeziříčíČeské MeziříčíKrálovéhradecký kraj
ZŠ, Český Krumlov, Kaplická 151Český KrumlovJihočeský kraj
ZŠ ChabařoviceChabařoviceÚstecký kraj
ZŠ Chodov, okres Domažlice, příspěvková organizaceChodovPlzeňský kraj
ZŠ ChrastavaChrastavaLiberecký kraj
ZŠ, ChrudimChrudimPardubický kraj
ZŠ ChýněChýněStředočeský kraj
ZŠ ChyškyChyškyJihočeský kraj
ZŠ ČkalovovaOstrava - PorubaMoravskoslezský kraj
ZŠ ČSA 210 Veselí nad LužnicíVeselí nad LužnicíJihočeský kraj
ZŠ Čtyřlístek, s.r.o.Uh. HradištěZlínský kraj
ZŠ , DD a ŠJ LitovelLitovelOlomoucký kraj
ZŠ, DDŠ a ŠJ VeselíčkoPřerovOlomoucký kraj
ZŠ,DD,ŠD a ŠJ Vrbno p.P.Vrbno pod PradědemMoravskoslezský kraj
ZŠ DobrovskéhoLanškrounPardubický kraj
ZŠ DOLANYKRALUPY NAD VLTAVOUStředočeský kraj
ZŠ DOLANYKRALUPY NAD VLTAVOUStředočeský kraj
ZŠ Dolní DvořištěDolní DvořišteJihočeský kraj
ZŠ Dolní PodlužíDolní PodlužíÚstecký kraj
ZŠ Dr. E. BenešePraha 9 - ČakoviceHlavní město Praha
ZŠ Dr. Edvarda BenešePraha 9 - ČakoviceHlavní město Praha
ZŠ Dr. Edvarda BenešePraha 9Hlavní město Praha
ZŠ DřevohosticeDřevohostice okres PřerovOlomoucký kraj
ZŠ DřísyDřísyStředočeský kraj
ZŠ DrtinovaPraha 5Hlavní město Praha
ZŠ Dubá, okres Česká LípaDubáLiberecký kraj
ZŠ Dubí 2DubíÚstecký kraj
ZŠ Dubí 2DubíÚstecký kraj
ZŠ DubickoDubickoOlomoucký kraj
ZŠ DUKELSKÁČeské BudějoviceJihočeský kraj
ZŠ Eden VladivostockáPraha 10Hlavní město Praha
ZŠ Elišky PřemyslovnyBrnoJihomoravský kraj
ZŠ Emila ZátopkaZlínZlínský kraj
ZŠ E.ZátopkaKopřivniceMoravskoslezský kraj
ZŠ F.FormanaOstravaMoravskoslezský kraj
ZŠ Františka Horenského Boršice68709Zlínský kraj
ZŠ FryštákFryštákZlínský kraj
ZŠ Gabry a MálinkyŠtítná nad VláříZlínský kraj
ZŠ gen. Heliodora Píky a MŠ ŠtítinaŠtítina, okres opavaMoravskoslezský kraj
ZŠ gen. Heliodora Píky a MŠ Štítina okres Opava, p.o.ŠtítinaMoravskoslezský kraj
ZŠ Gen. Janka 1208Ostrava- Mariánské HoryMoravskoslezský kraj
ZŠ Gen. Píky 13AOstravaMoravskoslezský kraj
ZŠ gen. Zdeňka ŠkarvadyOstrava-PorubaMoravskoslezský kraj
ZŚ HamrLitvínov Ústecký kraj
Zs HamryBrno 61400Jihomoravský kraj
ZŠ HamryBrnoJihomoravský kraj
ZŠ Havířov-Podlesí, F.HrubínaHavířovMoravskoslezský kraj
ZŠ Havlíčkova BorováHavlíčkova BorováVysočina
ZŠ Havlíčkův Brod, NuselskáHavlíčkův BrodVysočina
ZŠ Heřmanice u OderOdryMoravskoslezský kraj
ZŠ Heřmanův MěstecHeřmanův MěstecPardubický kraj
ZŠ Hlubočky-Mariánské ÚdolíHlubočkyOlomoucký kraj
ZŠ HodějiceSlavkov u BrnaJihomoravský kraj
ZŠ HolýšovHolýšovPlzeňský kraj
ZŠ HolzovaBrnoJihomoravský kraj
ZŠ Hořice, Husova 11HořiceKrálovéhradecký kraj
ZŠ Horní NěmčíHorní NěmčíZlínský kraj
ZŠ HORNÍ POLICEHORNÍ POLICELiberecký kraj
ZŠ HošťálkováHošťálkováZlínský kraj
ZŠ HostivařPraha 10Hlavní město Praha
ZŠ HostivařPrahaHlavní město Praha
ZŠ HostiviceHostiviceStředočeský kraj
ZŠ Hostivice, U Zámecké zdi 1704, HostiviceHostiviceStředočeský kraj
ZŠ HraběticeHraběticeJihomoravský kraj
ZŠ Hradební, BroumovBroumovKrálovéhradecký kraj
ZŠ HradskáHumpolecVysočina
ZŠ HrobHrobÚstecký kraj
ZŠ Hrušovany nad JevišovkouHrušovany nad JevišovkouJihomoravský kraj
ZŠ Hrušovany nad JevišovkouHrušovany nad JevišovkouJihomoravský kraj
ZŠ Hrušovany nad JevišovkouHrušovany nad JevišovkouJihomoravský kraj
ZŠ H.Sienkiewicze s pol.jaz vyuč.JablunkovMoravskoslezský kraj
ZŠ Husova, JičínJičínKrálovéhradecký kraj
ZŠ HutníkVeselí nad MoravouJihomoravský kraj
ZŠ Ing. M. Plesingera NeratoviceNeratoviceStředočeský kraj
ZŠ Jablonec n. N. - KokonínJablonec n. N.Liberecký kraj
ZŠ J.A.KomenskéhoNové StrašecíStředočeský kraj
Zš J.A.Komenského a Mateřská školaPřerov - PředmostíOlomoucký kraj
ZŠ Jana Kubelíka NeveklovNeveklovStředočeský kraj
ZŠ Jana WerichaPraha - ŘepyHlavní město Praha
ZŠ JanovJanovPardubický kraj
ZŠ JanovJanovPardubický kraj
ZŠ Jarní 400OrlováHlavní město Praha
ZŠ JasennáJasenná,76313Zlínský kraj
ZŠ jazyků Karlovy VaryKarlovy VaryKarlovarský kraj
ZŠ jazyků Karlovy VaryKarlovy VaryKarlovarský kraj
ZŠ Jičín, Poděbradova 18JičánKrálovéhradecký kraj
ZŠ, Jičín, Železnická 460Jičín Královéhradecký kraj
ZŠ Jihlava, Křížová 33JihlavaVysočina
ZŠ Jindřicha Matiegky MělníkMělníkStředočeský kraj
ZŠ Jindřichův Hradec IJindřichův HradecJihočeský kraj
ZŠ JirkovJirkovÚstecký kraj
ZŠ Jirkov, Studentská 1427JirkovÚstecký kraj
ZŠ JIRNY, okres Praha - východJirnyStředočeský kraj
ZŠ JistebníkJistebníkMoravskoslezský kraj
ZŠ Jižní předměstí RokycanyRokycanyPlzeňský kraj
ZŠ Josefa Kajetána Tyla a MŠ PísekPísekJihočeský kraj
ZŠ J.Š.BaaraČeské BudějoviceJihočeský kraj
ZŠ Jubilejní 3, Nový JičínNový JičínMoravskoslezský kraj
ZŠ Jungmannovy sady Mělník, příspěvková organizaceMělníkStředočeský kraj
ZŠ Kamenná stezkaKutná HoraStředočeský kraj
ZŠ Kapitána Jasioka Havířov - Prostřední SucháHavířov - Prostřední SucháMoravskoslezský kraj
ZŠ Kaplického LiberecLiberecký kraj
ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovBludovOlomoucký kraj
ZŠ Karla Vokáče StrašiceStrašicePlzeňský kraj
ZŠ Karolíny SvětléHaviřov-PodlesíMoravskoslezský kraj
ZŠ Karviná-MizerovKarvináMoravskoslezský kraj
ZŠ KladrubyKladruby u StříbraPlzeňský kraj
ZŠ Klášter Hradiště nad JizerouKlášter Hradiště nad JizerouStředočeský kraj
ZŠ KlatovyKlatovyPlzeňský kraj
ZŠ KLIMKOVICEKLIMKOVICEMoravskoslezský kraj
ZŠ KojetínKojetínOlomoucký kraj
ZŠ Koloveč, okres Domažlice, příspěvková organizaceKolovečPlzeňský kraj
ZŠ Komenského 17DomažlicePlzeňský kraj
ZŠ Komenskeho 668, příspěvková organizaceOstravaMoravskoslezský kraj
ZŠ Komenského - školní družinaTrutnovKrálovéhradecký kraj
ZŠ Komenského ZlatohradFrýdlant nad OstravicíMoravskoslezský kraj
ZŠ KontešinecČeský TěšínMoravskoslezský kraj
ZŠ Kopřivnice AlšovaKopřivniceMoravskoslezský kraj
ZŠ KosiceChlumec nad CidlinouLiberecký kraj
ZŠ kosmonosyKosmonosyStředočeský kraj
ZŠ Kostelec nad Černými lesyKostelec nad Černými lesyStředočeský kraj
ZŠ KostelníČelákoviceStředočeský kraj
ZŠ Kostelní Lhota, okres NymburkSadskáStředočeský kraj
ZŠ KounicekouniceStředočeský kraj
ZŠ kpt.JarošeTrutnovKrálovéhradecký kraj
ZŠ Kralovice, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceKralovicePlzeňský kraj
ZŠ Kravaře - Kouty, příspěvková organizaceKravařeMoravskoslezský kraj
ZŠ KunraticePrahaHlavní město Praha
ZŠ KunraticePraha 4Hlavní město Praha
ZŠ Kvítková 4338, ZlínZlínZlínský kraj
ZŠ K. V. Raise Lázně BělohradLázně BělohradKrálovéhradecký kraj
ZŠ Ladova LitoměřiceLitoměřiceÚstecký kraj
ZŠ LedniceLedniceJihomoravský kraj
ZŠ Liberec, U Soudu 369/8,p.o.LiberecLiberecký kraj
ZŠ Libice nad CidlinouLibice nad CidlinouStředočeský kraj
ZŠ LidickáHrádek nad NisouLiberecký kraj
ZŠ LitenčiceLitenčiceZlínský kraj
ZŠ Litovel, Jungmannova ul.LitovelOlomoucký kraj
ZŠ LoděniceLoděniceStředočeský kraj
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2, okres LitoměřiceLovosiceÚstecký kraj
ZŠ LubniceUherčiceJihomoravský kraj
ZŠ Luhačovice, příspěvková organizaceLuhačoviceZlínský kraj
ZŠ Lužec nad Vltavou Lužec nad Vltavou Středočeský kraj
ZŠ M.AlšeZlínZlínský kraj
ZŠ MasarykovaOstrovKarlovarský kraj
ZŠ Měcholupy, okres LounyMěcholupyÚstecký kraj
ZŠ Město AlbrechticeMěsto AlbrechticeMoravskoslezský kraj
ZŠ MikulovMikulovJihomoravský kraj
ZŠ, Mikulov, Školní 1MikulovJihomoravský kraj
ZŠ Milovice u HořicHořiceKrálovéhradecký kraj
ZŠ MírováÚstí nad LabemÚstecký kraj
ZŠ, Mírová pod Kozákovem, okres SemilyTurnovLiberecký kraj
ZŠ MistřiceBíloviceZlínský kraj
ZŠ M. Kudeříkové StrážniceStrážniceJihomoravský kraj
ZŠ Mokré LazceMokré LazceMoravskoslezský kraj
ZŠ Moravský BerounMoravský BerounOlomoucký kraj
ZŠ Mosty u JablunkovaMosty u JablunkovaMoravskoslezský kraj
ZŠ, MŠ a PŠKolín IVStředočeský kraj
ZŠ, MŠ a PŠ KolínKolín IV.Středočeský kraj
ZŠ MŠ Dolní LánovDolní LánovKrálovéhradecký kraj
ZŠ MšenoMšenoStředočeský kraj
zš mš klecanyklecanyStředočeský kraj
ZŠMŠ ZahrádkyZahrádkyLiberecký kraj
ZŠ MukařovMukařovStředočeský kraj
ZŠ MýtoMýtoPlzeňský kraj
Zš Nad Přehradou 469Praha Hlavní město Praha
ZŠ Na HabruHořiceKrálovéhradecký kraj
ZŠ nám. CurieovýchPraha 1Hlavní město Praha
ZŠ náměstí E. Beneše, VarnsdorfVarnsdorfÚstecký kraj
ZŠ Náměšť nad OslavouNáměšť nad OslavouVysočina
ZŠ Na VýběžkuLiberecLiberecký kraj
ZŠ Na Výsluní Uherský BrodZlínský kraj
ZŠ Nejdecká 254Chodov u Karlových VarKarlovarský kraj
ZS NepokojovaPrahaHlavní město Praha
ZŠ NezvěsticeNezvěsticePlzeňský kraj
ZŠ NezvěsticeNezvěsticePlzeňský kraj
ZŠ Nová Paka, HusitskáNová PakaKrálovéhradecký kraj
ZŠ Nová Ves u ChotěbořeNová Ves u ChotěbořeVysočina
ZŠ Nové HradyNové Hrady u SkutčePardubický kraj
ZŠ Nové Město na MoravěNové Město na MoravěVysočina
ZŠ NovoborskáPraha 9Hlavní město Praha
ZŠ NovosedliceNovosedliceÚstecký kraj
ZŠ Nový Bor, Generála Svobody 114, okres Česká Lípa, příspěvková organizaceNový BorLiberecký kraj
ZŠ nový Jičín, Komenského 66,příspěvková organizaceNový JičínMoravskoslezský kraj
ZŠ Npor. LomaPříborMoravskoslezský kraj
ZŠ NučiceNučiceStředočeský kraj
ZŠ OblačnáLiberecLiberecký kraj
ZŠ OblačnáLiberecLiberecký kraj
ZŠ ObřístvíObřístvíStředočeský kraj
ZŠ OčovskáHodonínJihomoravský kraj
ZŠ Očovská Hodonín Jihomoravský kraj
ZŠ Odolena VodaOdolena VodaStředočeský kraj
ZŠ Okříšky, příspěvková organizaceOkříškyVysočina
ZŠ OlešnáPelhřimovVysočina
ZŠ Opatovice nad Labem Opatovice nad Labem Pardubický kraj
ZŠ Opava, Mařádkova 15, p. o.OpavaMoravskoslezský kraj
ZŠ Opočno, okr. Rychnov n. Kn.OpočnoKrálovéhradecký kraj
ZŠ Orangery s.r.o.Dolní PočerniceHlavní město Praha
zš oslavicevelke meziříčíVysočina
ZŠ OstravaOstravaMoravskoslezský kraj
ZŠ Ostrava- HrabováOstrava-HrabováMoravskoslezský kraj
ZŠ Ostrava-Mar.Hory, Gen. Janka 1208Ostrava-Mar. HoryMoravskoslezský kraj
ZŠ Ostrava-Mariánské Hory, Karasova 6, přísp.orgOstravaMoravskoslezský kraj
ZŠ Ostrava, Matiční 5,přísp.org.OstravaMoravskoslezský kraj
ZŠ Ostrava, Nádražní 117OstravaMoravskoslezský kraj
ZŠ OStrava- Zábřeh, Chrjukinova 12, přísp. org.OstravaMoravskoslezský kraj
ZŠ Panenský TýnecPanenský TýnecÚstecký kraj
ZŠ Pardubice Polabiny IIPardubicePardubický kraj
ZŠ Pardubice, ŠtefánikovaPardubicePardubický kraj
ZŠ Pardubice-Svítkov Školní 748 PardubicePardubický kraj
ZŠ Pečky, okr. KolínPečkyStředočeský kraj
ZŠ Pěnčín PěnčínLiberecký kraj
ZS Pěnčín 22 - příspěvková organizaceBratříkovLiberecký kraj
ZŠ PerucPerucÚstecký kraj
ZŠ PetrovicePetroviceStředočeský kraj
ZŠ Písnická v Praze 12Praha 4Hlavní město Praha
ZŠ Planá nad LužnicíPlaná nad LužniceJihočeský kraj
ZŠ Planá nad LužnicíKošice u SoběslavěJihočeský kraj
ZŠ PlasyPlasyPlzeňský kraj
ZŠ PlasyPlasyPlzeňský kraj
ZŠ PlasyPlasyPlzeňský kraj
ZŠ PodharťDvůr Králové n. L.Královéhradecký kraj
ZŠ Pod Vinohrady Uherský BrodZlínský kraj
ZŠ PohůreckáČeské BudějoviceJihočeský kraj
ZŠ PolešovicePolešoviceZlínský kraj
ZŠ PonikláPonikláLiberecký kraj
ZŠ PostoloprtyPostoloprtyÚstecký kraj
ZŠ Povážská StrakoniceStrakoniceJihočeský kraj
ZŠ PozlovicePozloviceZlínský kraj
ZŠ Praha 10Praha 10Hlavní město Praha
zš praha 3praha3Hlavní město Praha
ZŠ Praha 5 - ŘeporyjePraha 5 Hlavní město Praha
ZŠ Praha 9-Horní Počernice, Stoliňská 823PrahaHlavní město Praha
ZŠ Praha -BěchovicePraha - BěchoviceHlavní město Praha
ZŠ Praha - BěchovicePrahaHlavní město Praha
ZŠ Praha - PetrovicePraha 10Hlavní město Praha
ZŠ praktická BílinaBílinaÚstecký kraj
ZŠ praktická OlešoviceOlešoviceStředočeský kraj
ZŠ PřerovPřerovOlomoucký kraj
ZŠ Příbor, Jičínská 486, okres Nový JičínPříborMoravskoslezský kraj
zš Příbram, Březové HoryPříbramStředočeský kraj
ZŠ Příbram, Březové Hory, Prokopská 338Příbram VIStředočeský kraj
ZŠ,Příbram VII,Bratří Čapků 279,příspěvková organizacePříbram VIIStředočeský kraj
ZŠ Přílepy, okr. Kroměříž, přísp. org.PřílepyZlínský kraj
ZŠ PřimdaPřimdaPlzeňský kraj
ZŠ při Psychiatrické nemocnici BohnicePraha 8Hlavní město Praha
ZŠ Prokopa Diviše a MŠZnojmoJihomoravský kraj
ZŠ pro žáky se specifickými poruchami učeníKarlovy VaryKarlovarský kraj
ZS pro žáky s SVP, TrutnpovTrutnovKrálovéhradecký kraj
Zš pro zrakově postiženéPraha 2Hlavní město Praha
ZŠ pro zrakově postiženéPraha 2Hlavní město Praha
ZŠP,ZŠS a MŠ, KladnoKladnoStředočeský kraj
ZS RakovskéhoPraha 4Hlavní město Praha
ZŠ RapoticeRapoticeVysočina
ZŠ Resslova HlinskoHlinskoPardubický kraj
ZŠ RočovRočovÚstecký kraj
ZŠ RONOV NAD DOUBRAVOURONOV NAD DOUBRAVOUPardubický kraj
ZŠ RosiceRosiceJihomoravský kraj
ZŠ Rostěnice - ZvonoviceRostěniceJihomoravský kraj
ZŠ RudnáRudnáStředočeský kraj
ZŠ Rychnov nad KněžnouRychnov nad KněžnouKrálovéhradecký kraj
ZŠ SadskáSadskáStředočeský kraj
ZŠ ŠatovŠatovJihomoravský kraj
ZS Šchulzovy sadyDvůr Králové n. L.Královéhradecký kraj
ZŠ SeifertovaVarnsdorfÚstecký kraj
ZŠ SemiceSemiceStředočeský kraj
ZŠ ŠitbořiceŠItbořiceJihomoravský kraj
ZŠ ŠkolniPraha 4Hlavní město Praha
ZŠ SkutečSkutečPardubický kraj
ZŠ Slavičín VláraSlavičínZlínský kraj
ZŠ Slezská Ostrava, Bohumínská 72OstravaMoravskoslezský kraj
ZŠ SlovanKroměřížZlínský kraj
ZŠ Slovan, KroměřížKroměřížZlínský kraj
ZŠ Sluneční 38 ŠumperkŠumperkOlomoucký kraj
ZŠ Sluneční 38, ŠumperkŠumperkOlomoucký kraj
ZŠ SlušoviceSlušoviceZlínský kraj
ZŠ SlušoviceSlušoviceZlínský kraj
ZŠ Smetanova ChotěbořChotěbořVysočina
ZŠS,MŠ a PŠÚstí nad LabemÚstecký kraj
ZŠ SoběslavSoběslavJihočeský kraj
ZŠ SokolovSokolovKarlovarský kraj
ZŠ SokolovskáMnichovo HradištěStředočeský kraj
ZŠ Sokolovská 254, MnichovoHradištěMnichovo HradištěStředočeský kraj
ZŠ speciálníVysoké MýtoPardubický kraj
ZŠ Spektrum, s.r.o.Praha 9Hlavní město Praha
ZŠ SportovníUherské hradištěZlínský kraj
ZŠ SportovníUherské HradištěZlínský kraj
ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů TepliceÚstecký kraj
ZŠ s RVJ K Milíčovu Praha 11Hlavní město Praha
ZŠ s RVMPP a s rozšířenou výukou informatikz Buzulucká 392, Teplice Teplice III – ŘeteniceÚstecký kraj
ZŠ s RVMPP BuzuluckáTepliceÚstecký kraj
ZŠ Stará BoleslavBrandýs n.L.- Stará BoleslavStředočeský kraj
ZŠ Štětí, Ostrovní 300ŠtětíÚstecký kraj
ZŠ ŠtípazlínZlínský kraj
ZŠ StředoklukyStředoklukyStředočeský kraj
ZŠ StrozzihoPrahaHlavní město Praha
ZŠ SuliceKameniceStředočeský kraj
ZŠ ŠumavaJablonec nad NisouLiberecký kraj
ZŠ ŠumavaJablonec nad NisouLiberecký kraj
ZŠ Svatopluka Čecha KojetínKojetínOlomoucký kraj
ZŠ SvatoplukovaŠternberkOlomoucký kraj
ZŠ SvážnáBrnoJihomoravský kraj
ZŠ Sv. ČechaChoceňPardubický kraj
Zš Švehlova Praha 10Hlavní město Praha
ZŠ ŠvermovaLiberecLiberecký kraj
ZŠ Tachov, Hornická 1325TachovPlzeňský kraj
ZŠ Tanvald Sportovní, příspěvková organizaceTanvaldLiberecký kraj
ZŠ Telč, Masarykova 141, příspěvková organizaceTelčVysočina
ZŠ Těptín s.r.o.Kamenice-TěptínStředočeský kraj
ZS T. G. MasarykaHodkovice nad MohelkouLiberecký kraj
ZŠ T. G. MasarykaStudénkaMoravskoslezský kraj
ZŠ T.G. MasarykaRokycanyPlzeňský kraj
ZŠ T.G. Masaryka BlanskoJihomoravský kraj
ZŠ TG MasarykaMiloviceStředočeský kraj
ZŠ T.G. Masaryka a Mateřská škola PísekPísekJihočeský kraj
ZŠ T. G. Masaryka BlatnáBlatnáJihočeský kraj
ZŠ T.G.Masaryka Krabčice KrabčiceÚstecký kraj
ZŠ T.G.Masaryka MnichoviceMnichoviceStředočeský kraj
ZŠ T.G.Masaryka, příspěvková organizaceUherské HradištěZlínský kraj
ZŠ T.G.Masaryka RajhradRajhradJihomoravský kraj
ZŠ T.G.Masaryka TřebíčTřebíčVysočina
ZŠ TGM Hodkovice n.M.Hodkovice n.M.Liberecký kraj
ZŠ TGM Moravské BudějoviceMoravské BudějoviceVysočina
ZŠ TGM Opava, Riegrova 13 přísp. org.OpavaMoravskoslezský kraj
ZŠ TGM STUDÉNKAStudénkaMoravskoslezský kraj
ZŠ TišiceTišice, MělníkStředočeský kraj
ZŠ Tlumačov, okres Zlín, příspěvková organizaceTlumačovZlínský kraj
ZŠ ToužimToužimKarlovarský kraj
ZŠ Toužim, p. o. ToužimKarlovarský kraj
ZŠ Trávníky Otrokovice, p. o. OtrokoviceZlínský kraj
ZŠ TřebeniceTřebeniceÚstecký kraj
ZŠ Třebíč TřebíčVysočina
ZŠ Třebíč, Cyrilometodějská 22TřebíčVysočina
ZŠ Třebíč, Horka-DomkyTřebíčVysočina
ZŠ Trhové SvinyTrhové SvinyJihočeský kraj
ZŠ Trhové SvinyTrhové SvinyJihočeský kraj
ZŠ, Trutnov 3, Náchodská 18TrutnovKrálovéhradecký kraj
ZŠ T. StolzovéKostelec n. LabemStředočeský kraj
ZŠ TupolevovaPraha 9Hlavní město Praha
ZŠ Turnov, Skálova 600, příspěvková organizaceTurnovLiberecký kraj
ZŠ Turnov, Skálova 600, přísp. org.TurnovLiberecký kraj
ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáTýn nad VltavouJihočeský kraj
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaTýn nad VltavouJihočeský kraj
ZŠ Tyršova 1053Frenštát p.R.Moravskoslezský kraj
ZŠ Uh. Brod - HavřiceUherský BrodZlínský kraj
ZŠ Uherský Brod - HavřiceUherský BrodZlínský kraj
ZŠ U KapličkyOrlováMoravskoslezský kraj
ZŠ U Nových lázníTepliceÚstecký kraj
ZŠ U OboryUhříněvesHlavní město Praha
ZŠ U OboryPraha 10Hlavní město Praha
ZŠ U ŠKOLYLIBERECLiberecký kraj
ZŠ U SouduLiberecLiberecký kraj
ZŠ Úšovice, Mariánské Lázně,Školní náměstí 472, p.o.Mariánské LázněKarlovarský kraj
ZŠ Ústí nad LabemÚstí nad LabemÚstecký kraj
ZŠ ÚvozBrnoJihomoravský kraj
ZŠ Valašská PolankaValašská PolankaZlínský kraj
ZŠ VelešínVelešínJihočeský kraj
ZŠ VelešínVelesínJihočeský kraj
ZŠ Velká Bíteš, příspěvková organizaceVelká BítešVysočina
zš velké březnovelké březnoÚstecký kraj
ZŠ Velké Popovice, okr. Praha - východVelké PopoviceStředočeský kraj
ZŠ Velké PřílepyVelké PřílepyStředočeský kraj
ZŠ VémysliceVémysliceJihomoravský kraj
ZŠ Vendryně 236, okr. Frýdek-MístekVendryněMoravskoslezský kraj
ZŠ Veronské náměstíPraha 15Hlavní město Praha
ZŠ Veselá, okres RokycanyRokycanyPlzeňský kraj
ZŠ V. Hejny - odloučené pracovištěČervený KostelecKrálovéhradecký kraj
ZS VidnavaVidnavaOlomoucký kraj
ZŠ VizoviceVizoviceZlínský kraj
ZŠ Vladislava VančuryPraha ZbraslavHlavní město Praha
ZŠ VojnovičovaÚstí nad LabemÚstecký kraj
ZŠ Vrané nad VltavouVrané nad VltavouStředočeský kraj
ZŠ VratimovVratimovMoravskoslezský kraj
ZŠ Vrchlického ŠumperkOlomoucký kraj
ZŠ VšetatyVšetatyStředočeský kraj
ZŠ Vsetín, Luh 1544VsetínZlínský kraj
ZŠ Zábřeh, SeverovýchodZábřehOlomoucký kraj
ZŠ Zahradní ChomutovÚstecký kraj
ZŠ ZaječovZaječovStředočeský kraj
ZŠ ZboroviceZboroviceZlínský kraj
ZŠ ZbraslaviceZbraslaviceStředočeský kraj
ZŠ ZdounkyZdounkyZlínský kraj
ZŠ ŽelatovskáPřerovOlomoucký kraj
ZŠ Želechovice nad DřevnicíŽelechovice nad DřevnicíZlínský kraj
ZŠ ŽELEZNICKÁ 460JIČÍNKrálovéhradecký kraj
ZŠ ŽilinaŽilinaStředočeský kraj
ZŠ Zlatá stezka 387PrachaticeJihočeský kraj
ZŠ ZLÍNZLÍNZlínský kraj
ZŠ Zruč nad SázavouZruč nad SázavouStředočeský kraj