E-mail zodpovědné osoby
Heslo
Zapomněli jste heslo?;

Novinky pro rodiny

Asistovaný nákup v Hypermarketu Albert OC Průhonice
Lektorka Zdravé 5 vám bude k dispozici na jakékoliv otázky z oblasti zdravé výživy v pátek 23.11. od 14:00 do 18:00 a v sobotu 24.11. od 9:00 do 13:00 v Hypermarketu Albert v OC Průhonice. Číst více »
Jak jsme fotili na Vánoce...
Venku 20 °C a my jsme fotili do předvánočních vydání časopisů Story a Glanc zdravé vánoční pečení a párty recepty, které zvládnou všichni teenageři, třeba na Silvestra :) Číst více »
Lektorky Zdravé 5 radí nejen maminkám
Asistované nákupy se Zdravou 5 v Albertech v Teplicích a Mladé Boleslavi využilo několik maminek, které se přišly poradit jak na správnou výživu svých ratolestí. Naše úžasné lektorky Janča & Alenka ochotně odpovídaly - rádi přijedeme i k vám:) Číst více »
Jak na svačinu dětem do školy
"Zdravá svačina nemusí zůstávat na dně aktovky, chce to jen nápad", říká lektorka Zdravé 5 Jitka Pokorná. Více v článku na https://www.kafe.cz/tipy/zdrava-svacina-nemusi-zustavat-na-dne-aktovky-chce-to-jen-napad-20180904.html. Číst více »
Vyvážená svačina
Doma připravená, plní vitamínů i základních nutrientů jako jsou bílkoviny a sacharidy - taková by měla svačinka být! Je tolik možností, jak si s ní poradit :). Moc vděčné jsou pomazánky na pečivo a porce zeleniny - znají vaše děti rybičkovou? :) Číst více »