E-mail zodpovědné osoby
Heslo
Zapomněli jste heslo?;

Novinky pro rodiny

Přijďte se poradit s lektorkou Zdravé 5
Asistované nákupy Zdravé 5 proběhnou ve středu 24. října od 14 hodin v nových prodejnách Albert v OC Olympia v Teplicích a Mladé Boleslavi. Odborná lektorka zdarma poradí (nejen) maminkám se správnými jídelníčky pro děti. Sraz vždy u Informací. Číst více »
Zdravá 5 přijme manažera projektu
Manažer Zdravé 5 má na starosti strategické vedení a koordinaci celého projektu, který zaměstnává 40 odborných lektorů v celé ČR. Sídlo společnosti je v Praze Nových Butovicích. Své profesní CV zasílejte na adresu: p.rezna@nadacnifondalbert.cz Číst více »
Jak na svačinu dětem do školy
"Zdravá svačina nemusí zůstávat na dně aktovky, chce to jen nápad", říká lektorka Zdravé 5 Jitka Pokorná. Více v článku na https://www.kafe.cz/tipy/zdrava-svacina-nemusi-zustavat-na-dne-aktovky-chce-to-jen-napad-20180904.html. Číst více »
Vyvážená svačina
Doma připravená, plní vitamínů i základních nutrientů jako jsou bílkoviny a sacharidy - taková by měla svačinka být! Je tolik možností, jak si s ní poradit :). Moc vděčné jsou pomazánky na pečivo a porce zeleniny - znají vaše děti rybičkovou? :) Číst více »